Megažralok versus crocosaurus

Megažralok vs. crocosaurus

Mega Shark vs. Crocosaurus

Horor / Akční

USA, 2010, 90 min

Jasně je to mizerný film. Ale snad nikdy ve mě žádný jiný nezanechal tolik, aniž bych to předem čekal. Neuvěřitelné hlášky s jadernými střelami, výbojem z elektrárny a tragické herecké výkony. Chybí sice žralok skákající po letadlech do atmosféry, ale celek bavil více než předchozí díl. V kategorii mizerné filmy, naprosto geniální film.(3.5.2013)

Stejne jako ostatni megazraloci ... nejvetsi píííčovina ... 5* pro stab ... to nenatoci jen tak nekdo ...(2.2.2017)

Film který sice kinematografii nezměnil, ale i tak sem moc rád, že sem ho viděl. Pecka.(20.3.2013)

za obloukový výboj v Turkey point :D:D:D:D:D bože na ty hlášky nikdy nezapomenu...Hodnocení v rámci guilty-pleasure - jinak jasný odpad.(1.8.2012)

Holá fascinace! Must watch.(6.11.2014)

Mám ráda takové vtipné horory s pofidérními zvířátky :D :D :D(30.5.2013)

Já se většinu filmu smál. To je tak krásně dementní. Kdo očekával intelektuální zážitek, je idiot!(30.11.2016)

- Agentka Hutchinsonová: "Ne! Ne! Ne! Musí přestat bombardovat žraloka, má v sobě jadernou ponorku!" :-) Tyhle fantastický dialogy, plus neuvěřitelně mrdlý triky, plus WTF scény (jako rádobycool akce na pláži ze závěru, plná zpomalovaček a kamerových nájezdů zkopčených z Bayovek, nebo žralokův útok na vojenskou loď), plus toporní herci, plus ten feeling béčkovosti a filmového šílenství... to všechno dohromady je kouzelná formule, která ze mě udělala fanouška pecek z Asylum. :-)(29.8.2011)

vynikající komedie!(30.6.2014)

Bohužel, už zdaleka ne tak ultimátní brak a záměrná esence všeho zla, jakou představoval první díl. Mega Shark vs. Crocosaurus se snaží být co nejkvalitnější, což se místy daří, když přijde řada na překvapivě slušné repliky (nikoliv scénář!!!), a konečně trochu solidní triky (co se helikoptér týče, to byla vždycky slabina), většinou ale spíše ne. Ve výsledku ani ryba, ani rak, která nedosahuje zrůdnosti, představované některými ultrafláky tohoto studia, ale ani té nejvyšší zábavnosti způsobené záměrným přístupem tvůrců, s čímž koketoval Megafault a kde exceloval právě Mega Shark vs. Giant Octopus...(20.8.2011)

Zhruba na stejné úrovni jako první film jen ty efekty mi přišly o něco horší: žralok a krokodýl jaksi nezapadají do okolního prostředí.(1.8.2011)

George Clooney měl incestní sex a zrodil se utajovaný syn Gary Stretch. Ten pln smutku, že jej otec nechce přiznat v kombinaci s nepopíratelnou duchovní slabostí propadl alkoholu, bezdomovectví a zoofilii. Zkoušel si přivydělat jako pornoherec, ale byl neustále odmítán pro absenci penisu. To ovšem nevadilo společnosti Asylum Studios, která naopak ráda pořádá casting z řad odmítnutých skoro Rosenbergů. Netrvalo dlouho a ke Garymu přibrali Sarah Lievingovou, slečnu, která měla v porno branži potenciál o velikosti dvou malých dýní, ale dala přednost členství ve fanclubu Matrixu pod nickem "TrinityXXX". Pro politickou korektnost se k nim přimotal ještě černý J. White, neznámý z filmů jako Pokouřeníčko nebo Kissing Cousins. Pak už stačilo zaměnit všechny smysluplné věty opsané z nejmenované tijuanské latríny a načíst něco málo z ilustrované encyklopedie "Žraločák je taky zvíře, haf haf." Hlášky nedosahují geniality Megapiranhy, ale některé skvosty budou na alkoholově filmovém večírku vyvolávat vlny smíchu. "Žralok má měkkou kůži, ale krokodýl je nesmrtelný, toho nemůžete zranit." Ale někteří lidé krokodýly zabíjejí..." "Znají totiž jejich slabé místo vzadu za očima."(1.11.2011)

Gumovej žralok vs latexovej crocosaurus v epické bitvě století. Ne kecám ve skutečnosti to je digitální žralok vs digitální crocosaurus v ještě epičtější bitvě. Strašná krávovina ale já mám prostě většinu déčkových filmů s monstry rád když se neberou vážně. A tenhle se vážně fakt nebere a těch devadesát minut jsem se nějakým zázrakem prostě fajn bavil. Jo a fandil jsem megažralokovi kdyby Vás to náhodou zajímalo :-)(8.8.2014)

Blbé,ale zábavné,pokud ovšem něco podobného snesete.(25.10.2011)

O něco víc akčnější než první díl. Tady se přece nemusí na akci čekat až do nějaké 75. minuty. Již po půlhodině několikrát přeskočí žralok bitevní lodě, útočí na stíhačky a sežere jadernou ponorku, čímž se z něj stane jaderná bomba. Na druhou stranu ty filmové triky jsou na mnohem horší úrovni než minule a grafika spíše připomíná počítačové hry z roku 2000. A celej film jakžtakž zase zachraňuje jedna čubka, tentokrát hnědovláska s velkýma kozama. [1101. hodnocení, 148. komentář, 14%](20.1.2016)

Uznávám že je to kokotina jak troky ale já se bavil dokonce i zasmál což se my nedaří ani u některých komedií. Herecké výkony jsou nulové o ději škoda mluvit a režisér v průběhu filmu asi nepoužíval ani mozek (vi v ponorce bylo 2001 lidí a přežil 1 černoch zatímco ta ponorka je tak malá že by tam sotva vlezlo 100) Do toho si připočtěte obřího žraloka který žere z ničeho nic neexistující ponorky (i jadernou i když jsem nějak nepochopil kdy ji sežral) a ničí lodě svým ocasem (ty scény patří k nejvtipnějším z celého filmu) a obřího krokodýla, který vyleze z jeskyně, která je x krát menší než on (asi se smršťuje) žere kosatky :-) a když je stresovaný vypouští stovky vajíček. Prostě zkráceno tento film nelze brát vážně to se asi opravdu nedá. P.s. megažralok by si zasloužil i 3 díl snad to Asylum natočí Bonus 1 hláška která mě dostala jak poznáme až se ti malí krokodýli vylehnou poznáme to tak že určité území bude zamořené malými 7 metrovými krokodýli kteří žerou lidi :-)(31.7.2011)

Efekty jsou tak hrozně blbé, že se prostě musím smát. Zápletka je vcelku bez závad, vymýšlí se i větší hovadiny. Nějaké kožené hlášky k tomu prostě patří. Akorát bych to neřadila do Horor/Akční, ale spíš Komedie/Pohádka. A na hercích je vidět, že to berou děsně vážně, což tomu ještě dodává šťávu. Já jsem spokojená.(2.12.2013)

Vzhľadom k tomu, že Mega Shark vs Giant Octopus nastavil latku vysoko, bál som sa sklamania. Predsalen obrovský žralok, na ktorom doslova môžete počítať pixely, vyskakujúci z mora do výšky 10 000metrov a útočiaci na lietadlo, to patrí aj v rámci Asylumáckeho portfólia medzi silné momenty. O herectve Lorenza Lamasa ani nehovorím. Napokon však musím konštatovať, že ani voľné pokračovanie nesklamalo, práve naopak. V rámci dialógových replík sa vo filme objavilo hneď niekoľko skvostov. ,,Dúfam, že je tu každý na to, aby chytil toho Pažraloka Šabľozubého (z hľadiska lexikálnej morfológie je skombinovanie pakoňa pásavého a už vyhynutého tigra šabľozubého vskutku geniálny počin). ,,V Orlande je dnes viditeľnosť 2percentá" (viditeľnosť v percentách merajú asi iba mozgy z Asylum) či ,,Mali by ste sa radšej zaoberať tým 450 metrovým krokodílom." (polkilometrové čokoľvek, Bobe?!). Dôležitým momentom filmu je tiež to, keď si agentka dá dole vrchnú vrstvu a ostane iba v tielku, ktoré jej ide až do konca filmu prasknúť pod náporom bujného a krásne sa vzpínajúceho poprsia. Záverečný súboj sa dal zvládnuť lepšie, ale poteší, že najprv v jednom zábere bomba rozmetá telá oboch monštier na kusy a o pár desiatok sekúnd klesajú ku dnu ich kompletné siluety. Herecké výkony boli síce bohužiaľ o pár percent lepšie ako v Mega Shark vs Giant Octopus, no bolo to vynahradené debilne absurdným konaním postáv a niekoľkými naozaj zábavnými útokmi zvierat, z ktorých sa zdalo, akoby si ich hlavne Crocosaurus naozaj vychutnával s veľkým potešením. Proste keď to mám zhrnúť, každý fajnšmeker céčkovej monster kinematografie si určite prišiel na svoje.(13.11.2011)

Nádherně úchylné béčko s trapnými triky a ještě trapnějšími herci zachraňuje jeden fakt. Tenhle film má koule. Nehraje si na nic a ještě se dokáže shodit. Samozřejmě, že podruhé se dívat na něco podobného hraničí s masochismem, ale myslím, že pravý fanda monstr, eko, já nevím co, snímků, nad touhle jednohubkou může zajásat. Návíc má ten film tak kulervoucí název, celkem sympatická hlavní megazvířata a občas dokonce i překvapí, když zamíchá s pořadím jdoucích na smrt.(3.12.2011)

Asi vtipnejšie než bežný americký sitkom. Tak neuveriteľne zle nafilmované, až sa nemožno prestať smiať. Žralok ktorý je pod vodou dvojnásobne väčší než na súši a jeho ostreľovanie atómovými bombami nenechá nikoho chladného. Roztomilo na kolene urobené triky a výprava umocňujú celkový dojem.(10.12.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8