Megažralok versus crocosaurus

Mega Shark vs. Crocosaurus

Horor / Akční

USA, 2010, 90 min

• M.E.K.Y

S kolegou jsme se hecli a podívali jsme se na tohle "dílo", protože světe div se, viděli jsme i první díl "Mega Shark vs. Giant Octopus" a nedalo nám to, aby jsme nedokoukali i pokračování... A co nového? Nic, je to stále naprosto neuvěřitelná podívaná. S tím rozdílem, že už zde nevystupuje Lorenzo "Mamlas", ale jiná plejáda prvotřídních herců bez hranic. Ovšem více než o lidské bytosti, tady jde především o obří nestvůry, které opět svádějí souboj na život a na smrt. Obě monstra jsou opět udělány na špičkové úrovni, kvalit filmových efektů by jen stěží odolal sám Cameron, některé záběry se v žádném případě neopakují a vůbec, víte co je na tomto "filmu" nejlepší? Scénář, respektive dialogy postav, které jsou samo o sobě mistrovsky napsány, ale teprve až náš dabing je povyšuje do jiných sfér. Závěr? Zkrátka a dobře, tohle jsou filmy, které si vás v žádném případě nedovolují urazit a určitě stojí za to je vidět. Už kvůli rozšíření filmových možnosti a zkušeností.(1.11.2011)

• PRobin

Agentka v těsném tílku se neusměje, krokodýl a žralok na sebe neustále krkají a lidi v ponorkách si vyzkouší, jaké to je být sardinkami v konzervě. Černý hrdina stále pobíhá s nefunkční lampičkou a bílý hrdina s velkým kvérem (tím si jistě nic nedokazuje) moc koukal na Indiana Jonese. Made in Asylum. Co dodat :)(18.3.2013)

• JohnMiller

Najslabší film ako Superžraloka tak aj Crocosaura. Tieto dve monštrá mali za sebou teda lepšie kúsky (aj keď nie oveľa) tak isto aj protivníkov. V mojich očiach to nebolo na odpad! ale veľa k tomu nechýbalo. Zachránil to iba superžralok ktorý skákal z vody a vždy keď sa obtrel o loď to miesto vybuchlo. Keď sa o to miesto obtrel znova opäť to vybuchlo na tom istom mieste.(31.5.2013)

• Vakomlok

Někdy žasnu, proč se na podobné filmy koukám. Většina trikových scén by se dala věrohodněji zahrát s obrázky vystřiženými z učebnice přírodopisu, herci jsou otřesní, dialogy trapné... Jasný odpad a je škoda, že to s tímhle filmem tvůrci vidí tak vážně a prezentují ho snad i jako horor, protože jako komedie by byl Mega Shark vs. Crocosaurus geniálním počinem.(18.1.2011)

• sellsakul

Čoho som sa najviac obával, prišlo v plnej paráde. "Úspešný" mega film Mega Shark vs. Giant Octopus sa dočkal svojho pokračovania, ktoré nemohlo dopadnúť inak ako jasným odpadom, ten odpad je tak jasný, ako keď traja králi išli do Betlehema a ako znamenie zbadali na oblohe betlehemské svetlo. Tento film, tak podobne svieti medzi odpadmi a myslím, že ešte jedno storočie bude svietiť, kým sa nenájde nejaký ďalší idiot, ktorý bude chcieť rýchlo zbohatnúť a natočí film Dementosaurus vs. Kokotosaurus alebo Mega Snake vs. Tyranosaurus Rex. Verím tomu, že aj to raz príde, ale prajem si, aby som sa toho nikdy nedožil.(6.1.2011)

• - Po titulkoch nasleduje krátka scéna. (ExpertRaptor)

• - Spoiler: Když má být McCormickova (Jaleel White) přítelkyně mrtvá, pohne levou rukou. (StrYke)