Megažralok versus crocosaurus

Megažralok vs. crocosaurus

Mega Shark vs. Crocosaurus

Horor / Akční

USA, 2010, 90 min

Bohužel, už zdaleka ne tak ultimátní brak a záměrná esence všeho zla, jakou představoval první díl. Mega Shark vs. Crocosaurus se snaží být co nejkvalitnější, což se místy daří, když přijde řada na překvapivě slušné repliky (nikoliv scénář!!!), a konečně trochu solidní triky (co se helikoptér týče, to byla vždycky slabina), většinou ale spíše ne. Ve výsledku ani ryba, ani rak, která nedosahuje zrůdnosti, představované některými ultrafláky tohoto studia, ale ani té nejvyšší zábavnosti způsobené záměrným přístupem tvůrců, s čímž koketoval Megafault a kde exceloval právě Mega Shark vs. Giant Octopus...(20.8.2011)

• mFranta

Nééééééé, proč, proč? Už první díl byl naprosto k nekoukání a tohle je ještě horší- několikrát za film zrecyklované záběry, grafika efektů horší než u počítačových her let 90., naprosto tupé herecké výkony, kamera a prostě všechno. Ach jo, doufám, že Asylum nechystá ještě třetí díl- to už bych vážně nepřežil.(23.12.2010)

• Imrwere

Proboha proč? Myslel jsem, že po prvním díle s chobotnicí, když megalodon vyskočí z vody do oblak, aby chňapnul letadlo, se tvůrci hodí po menším vyblbnutí do klidu. Ovšem opak je pravdou. Nejen že obří žralok přeskakuje obrovskou námořní loď a ocasní ploutví ji demoluje za doprovodu explozí, které vypadají, jako když si člověk poprve spustí Sony Vegas a tvoří s prvními volně staženými efekty z detonationfilms.com, ale dokonce chytá do tlamy i vystřelené torpédo a z vody skáče do vzduchu pro stíhačku? To už je fakt moc. Krokouš se také zrovna dvakrát nepovedl, ale těch 15% dám za Ericu Duke a Sarah Lieving.(8.11.2012)

• Laca1313

Klasické Asylum dílo s tradičními nedostatky a chybami (např. neustále se měnící velikost obouch příšer) a příšerným scénářem. Prostě stejná blbost jako první díl,akorát mi osobně přišli herci sympatičtější než v jedničce. Ale to nic nemění na jasném odpadu,ostatně jako u všech filmů z produkce Asylum. Těším se,až se mi konečně podaří narazit na dílko od Asylum,kterýmu budu moct dát alespoň jednu hvězdičku :)(11.11.2011)

• sellsakul

Čoho som sa najviac obával, prišlo v plnej paráde. "Úspešný" mega film Mega Shark vs. Giant Octopus sa dočkal svojho pokračovania, ktoré nemohlo dopadnúť inak ako jasným odpadom, ten odpad je tak jasný, ako keď traja králi išli do Betlehema a ako znamenie zbadali na oblohe betlehemské svetlo. Tento film, tak podobne svieti medzi odpadmi a myslím, že ešte jedno storočie bude svietiť, kým sa nenájde nejaký ďalší idiot, ktorý bude chcieť rýchlo zbohatnúť a natočí film Dementosaurus vs. Kokotosaurus alebo Mega Snake vs. Tyranosaurus Rex. Verím tomu, že aj to raz príde, ale prajem si, aby som sa toho nikdy nedožil.(6.1.2011)

• - Po titulkoch nasleduje krátka scéna. (ExpertRaptor)

• - Spoiler: Když má být McCormickova (Jaleel White) přítelkyně mrtvá, pohne levou rukou. (StrYke)