Megažralok versus crocosaurus

Mega Shark vs. Crocosaurus

Horor / Akční

USA, 2010, 90 min

• Crackonosc

Jsem rád, že existuje horší film, než Megažralok versus obří chobotnice, protože už jsem se bál, že jsem se dočkal dna kinematografie. Naštěstí mi druhý díl tohoto skvostu ukázal, že je pořád kam klesat. Každopádně na párty plný opilých či jinak omámených individuí jen těžko seženete něco lepšího ;-)(10.8.2011)

Vzhľadom k tomu, že Mega Shark vs Giant Octopus nastavil latku vysoko, bál som sa sklamania. Predsalen obrovský žralok, na ktorom doslova môžete počítať pixely, vyskakujúci z mora do výšky 10 000metrov a útočiaci na lietadlo, to patrí aj v rámci Asylumáckeho portfólia medzi silné momenty. O herectve Lorenza Lamasa ani nehovorím. Napokon však musím konštatovať, že ani voľné pokračovanie nesklamalo, práve naopak. V rámci dialógových replík sa vo filme objavilo hneď niekoľko skvostov. ,,Dúfam, že je tu každý na to, aby chytil toho Pažraloka Šabľozubého (z hľadiska lexikálnej morfológie je skombinovanie pakoňa pásavého a už vyhynutého tigra šabľozubého vskutku geniálny počin). ,,V Orlande je dnes viditeľnosť 2percentá" (viditeľnosť v percentách merajú asi iba mozgy z Asylum) či ,,Mali by ste sa radšej zaoberať tým 450 metrovým krokodílom." (polkilometrové čokoľvek, Bobe?!). Dôležitým momentom filmu je tiež to, keď si agentka dá dole vrchnú vrstvu a ostane iba v tielku, ktoré jej ide až do konca filmu prasknúť pod náporom bujného a krásne sa vzpínajúceho poprsia. Záverečný súboj sa dal zvládnuť lepšie, ale poteší, že najprv v jednom zábere bomba rozmetá telá oboch monštier na kusy a o pár desiatok sekúnd klesajú ku dnu ich kompletné siluety. Herecké výkony boli síce bohužiaľ o pár percent lepšie ako v Mega Shark vs Giant Octopus, no bolo to vynahradené debilne absurdným konaním postáv a niekoľkými naozaj zábavnými útokmi zvierat, z ktorých sa zdalo, akoby si ich hlavne Crocosaurus naozaj vychutnával s veľkým potešením. Proste keď to mám zhrnúť, každý fajnšmeker céčkovej monster kinematografie si určite prišiel na svoje.(13.11.2011)

George Clooney měl incestní sex a zrodil se utajovaný syn Gary Stretch. Ten pln smutku, že jej otec nechce přiznat v kombinaci s nepopíratelnou duchovní slabostí propadl alkoholu, bezdomovectví a zoofilii. Zkoušel si přivydělat jako pornoherec, ale byl neustále odmítán pro absenci penisu. To ovšem nevadilo společnosti Asylum Studios, která naopak ráda pořádá casting z řad odmítnutých skoro Rosenbergů. Netrvalo dlouho a ke Garymu přibrali Sarah Lievingovou, slečnu, která měla v porno branži potenciál o velikosti dvou malých dýní, ale dala přednost členství ve fanclubu Matrixu pod nickem "TrinityXXX". Pro politickou korektnost se k nim přimotal ještě černý J. White, neznámý z filmů jako Pokouřeníčko nebo Kissing Cousins. Pak už stačilo zaměnit všechny smysluplné věty opsané z nejmenované tijuanské latríny a načíst něco málo z ilustrované encyklopedie "Žraločák je taky zvíře, haf haf." Hlášky nedosahují geniality Megapiranhy, ale některé skvosty budou na alkoholově filmovém večírku vyvolávat vlny smíchu. "Žralok má měkkou kůži, ale krokodýl je nesmrtelný, toho nemůžete zranit." Ale někteří lidé krokodýly zabíjejí..." "Znají totiž jejich slabé místo vzadu za očima."(1.11.2011)

Efekty jsou tak hrozně blbé, že se prostě musím smát. Zápletka je vcelku bez závad, vymýšlí se i větší hovadiny. Nějaké kožené hlášky k tomu prostě patří. Akorát bych to neřadila do Horor/Akční, ale spíš Komedie/Pohádka. A na hercích je vidět, že to berou děsně vážně, což tomu ještě dodává šťávu. Já jsem spokojená.(2.12.2013)

• jardoch

Tento film si mě získal jednou věcí.Nevzpomínám si na film,který by mě zaujal tak originálním a vtipným názvem:-DProstě v té trafice za výlohou nemohl zůstat.Bylo by nefér,dávat odpad!Jednu hvězdičku si tento film zaslouží.O ději už si asi každý udělá obrázek a není nutné film ani vidět:-)...ovšem já ho bohužel viděl:-((15.9.2012)

• - Spoiler: Když má být McCormickova (Jaleel White) přítelkyně mrtvá, pohne levou rukou. (StrYke)