Je vysoká, štíhla, úspešná... a je to blondína. Čím nás prekvapí dnes večer? Adelu zažijeme v novej polohe, v akej sme ju doteraz nemali možnosť vidieť. Vaše večery bude spríjemňovať reflexiu každodenných problémov, ktoré za pomoci svojich glosátorských kolegov rozmení na drobné, podfarbí vtipom a odľahčí iróniou. Samozrejme nebudú chýbať ani zaujímaví hostia. (TV Markíza)

gogo76

Možno som mal iba štastie na dobré diely, hlavne hokejové, so zaujímavými hosťami ako napríklad nemecký kouč Uwe Krupp, Golonka, Demitra s manželkou, Višňovský s budúcou manželkou, ale nesklamal ma vlastne žiaden hosť, pretože Adela nesklame nikdy. Je taká aká je. Adela je vtipná a na rozdiel od iných si myslím, že má na to aby utiahla tento projekt. Sajfa svojími hláškami často vytvára atmosféru ešte vtipnejšiu a celkovo sa s Adelou skvelo dopĺňajú. Ako moderátorskú dvojicu v rádiu ich až tak nemusím, ale naživo sú o triedu vtipnejší. ()

lulu37

Adela je vtipná, zábavná a pohotová, všetko vlastnosti vhodné na moderovanie akéhokoľvek projektu. Aj keď je moja najobľúbenejšia moderátorka (veľa ich teda na výber nemáme), musím si dať ruku na srdce a povedať, že to nesplnilo ani zďaleka očakávania...Rozhovory s hosťami sú v pohode, ale ten akože zábavný kútik - dangl, sajfa, lasicová (veru po otcovi talent nezdedila) alebo evita - je otravný.. ()

oasismanik

Prvé mesiace to bolo veľmi slabé, preto tie neustále obmeny...ale myslím si, že konečne našli ten správny systém, ktorý, na moje počudovanie, funguje... Nech si hovorí kto chce čo chce, ja mám Sajfu aj Adelu rád už od ranných čias funrádia a aj ich mať rád budem...aj keď je "in" nadávať na nich. 5/10 ()

Angelino

Prvý diel bola hrôza. Adela ráno v rádiu, cez deň v reality show a večer vo vlastnej show. Nápadito inšpirovanou banánovými rybičkami a zasa so Sajfom. Náhodou som však vzhliadol aj ďalšie 2 a bolo to pozerateľné. Nahráva tomu krátkosť (20 minút) a keby to nebolo natiahnuté 10 minútovou reklamou, bol by to príjemný priemer. ()

Marek1991

Občas som sa na tom veľmi bavil. Niekedy som mal glosátorov pokrk, ako sa vraví, inokedy som bol smutný, že to tak rýchlo skončilo. Páčili sa mi zahraniční a domáci hostia a musím priznať, že na Adele často ušetrili na prekladateľoch, čo práve nemuseli. Nezabudnem na diel s Annou Kurnikovovou, asi jednou z najkrásnejších tenistiek vôbec a najkrásnejších medzinárodne známych žien, okrem toho sa mi veľmi páči už roky. Takisto diel s Filipom Šebom. Na Pavla Demitru sa tiež nedá zabudnúť. Takisto jej narodeniny oslavované v jednom diely boli milé. Nanešťastie to pôsobilo silene, aj keď ako večerný program to bolo fajn. ()