Je vysoká, štíhla, úspešná... a je to blondína. Čím nás prekvapí dnes večer? Adelu zažijeme v novej polohe, v akej sme ju doteraz nemali možnosť vidieť. Vaše večery bude spríjemňovať reflexiu každodenných problémov, ktoré za pomoci svojich glosátorských kolegov rozmení na drobné, podfarbí vtipom a odľahčí iróniou. Samozrejme nebudú chýbať ani zaujímaví hostia. (TV Markíza)

BadoXXII

Nie je to dobré. Adela nemá takú kadenciu vtipu, aby utiahla takýto projekt sama. Často to pôsobí silene. Na nervy mi ide aj to, že keď je u nás nejaký človek úspešný, tak je pchaný do každej rite. A aby som nezabudol - opičí sa to po 7edem s.r.o. :-P ()

MM_Ramone odpad!

Pri komentovaní tohto titulu si pomôžem citovaním slov bývalého generálneho riaditeľa televízie Markíza Pavla Ruska, ktorými sa vyjadril ku projektu "Adela show". Absolutne sa stotoužňujem s jeho výrokom: "...nenechal by som Adelu Banášovú, aby sa trápila vo formáte, ktorý jej nesedí a ešte dlho sedieť nebude. Chýbajú jej životné skúsenosti i pokojnejší prejav z nadhľadu. To neznamená, že potieram jej šikovnosť či výnimočnosť. Len by som ich presmeroval tam, kde sa dokážu oveľa, oveľa lepšie zúročiť. A tiež by som sa držal pravidla, že menej je niekedy viac. Profesionálnej kariére dobrého moderátora vôbec neprospieva, keď vyskakuje z každej konzervy." Ku tomu už niet čo dodať. PhDr. Pavol Rusko to vystihol úplne dokonale. Elegantne to označil ako odpad! ()

gogo76

Možno som mal iba štastie na dobré diely, hlavne hokejové, so zaujímavými hosťami ako napríklad nemecký kouč Uwe Krupp, Golonka, Demitra s manželkou, Višňovský s budúcou manželkou, ale nesklamal ma vlastne žiaden hosť, pretože Adela nesklame nikdy. Je taká aká je. Adela je vtipná a na rozdiel od iných si myslím, že má na to aby utiahla tento projekt. Sajfa svojími hláškami často vytvára atmosféru ešte vtipnejšiu a celkovo sa s Adelou skvelo dopĺňajú. Ako moderátorskú dvojicu v rádiu ich až tak nemusím, ale naživo sú o triedu vtipnejší. ()

paascha odpad!

Viděl jsem kousek jednoho dílu s nějakou blondýnou a asi jejím kolíkem, zřejmě fotbalistou, a nic moc. Adéla, která mě dost bavila v Superstar, tu byla taková plochá , nejen na hrudi, nemastná neslaná,nudná. Po dalším náhodném dílu snižuji na odpad,protože blbá Adéla nejen, že neví, co je to pucvole, ale ani nebyla schopná to správně opakovat, když ji to předříkali. Opakovaně. Nebude tak chytrá, ja se tváří:-( ()

Anderton

Ja stále nedokážem pochopiť, prečo by som mal dať prednosť pôvodnej televíznej tvorbe našich televízií oproti množstvu filmov, ktoré môžem v tom čase sledovať na iných staniciach, na dvd, alebo v kine. Ani Adela show ma o opaku nepresvedčila, aj keď sa jedná o mierny nadpriemer, toho, čo televízie v rámci svojich show ponúkajú. Občas vyjde nejaký fór, občas prijme pozvanie nejaký zaujímavý hosť (Wozniacka, Kurnikova) a občas je to iba nuda. ()

dex2man

Adela je sympatická, energická, moderování bere s nadhledem a umí si vystřelit i sama ze sebe. Oproti českým talkshow jako např.Krausova je mnohem mín seriozní, spíše zameřená na odlehčenou zábavu. Líbí se mi, že se nebojí otevřeně mluvit o často opomíjených tématech, jako sex, nebo různé aférky v přítomnosti dotyčných. Nevýhodou jsou pro mě hosté, které neznám, protože slovenský showbiz nesleduju, ale to samozřejmě nemůžu dávat pořadu za zlé. Prostě stačí vybrat ten správný díl a čekat, až si Adéla se Sajfou vezmou nějakou "celebritku" do parády, ale každý den bych to nemusel. ()

triatlet

Tomuhle se odpad dát nedá, protože Ivetiny hlášky o přirozenosti mě fakt neskutečně rozesmály. Pozměním slovy klasika Štrosmajera:"Kdyby blbost byla přímoúměrná hvězdičkovému hodnocení, pak by Iveta brala plný počet:-)) Lituji komparzisty v publiku, tvrdě odtleskaná zábava! ()

anderson

Adelke tie milióny prajem, a ak ich nedostala tak asi potratila rozum. Inak si nedokážem vysvetliť prečo si táto - údajne - inteligentná a vtipná slečna zvolila za úlohu za každú cenu denne (!!!) šaškovať v tejto úbohej napodobenine "lejt najt šou" ala "jú es ej". Tento guláš mi svojou koncepciou pripomína dramaturgickú katastrofu MODRÉ Z NEBA. Najprv kvázivtipný rozhovor s niekým mne neznámym, pokec s "celebritou", glosovanie na spôsob 7 sro. s partiou krčmových vtipkárov a to všetko zaobalené cool tínedžerskou vtipnou hantýrkou z ktorej mi je po chvíli nevoľno. Takzvaný talk show žáner u nás žiaľ nemá úroveň. Už aj ten Lasica klesol k lascívnym a lacno-vulgárnym "frkom". A to je tragické. (9.9.2010) ()

SOLOM.

Adela Vinczeová (Banášová) sice nikdy nepatřila mezi moje velké oblíbenkyně, ale zrovna tak nepatří ani do skupinky nenáviděných moderátorů / moderátorek. Občas s ní byla i sranda, když moderovala Superstar a radila s Tomíkem Bezdědou byla s ní i prdel, nu pak začala stárnout a mnoha lidem tak nějak lézt na nervy. Co se tohoto pořadu týče, viděl jsem pár dílů a nějak mě kvalita této SHOW nepohoršovala. I já měl asi štěstí na výběr zajímavých hostů, chápu však i ty rozčarované ohlasy a komentáře. I u nás existuje celá řada podobných „pochybných“ pořadů… ()

Handle

Adelu Banášovou mám rád, ale její talk-show je taková... nemastná, neslaná. Uživatel Shakers to vystihl... ()

BoPo

Záležitosť ktorej treba dať čas a príležitosť. Než človek vychytá všetky muchy tak to trvá. Inak treba uznať, že s každou ďalšou častou si všetko viac a viac sadá. Adela a Sajfa je overená dvojica, ktorá zabezpečí plnú hrsť ironických hlášok. Takzvane bez servítky. ()

Caszidy

Nevidím tento pořad tak často a ani nežiji na Slovensku, tudíž jsem trochu mimo obraz, ale pokaždé, když s přítelkyní Adélu sledujeme, tak se solidně pobavím. Navíc o poznání lépe, než u současné show Jana Krause. Hosté tu jsou různorodí a glosovací trojka na začátku(a někdy i na konci) opravdu vtipná. Obzvláště Sajfovi bych dal více prostoru. ()

BigDeal

Kladne hodnotím to, že sa na Slovensku s žánrom Nočná Talk Show konečne znovu niečo deje, pretože si myslím, že ak by sa takáto Show urobila správne, mala by aj úspech. Adela Show robí ale dve veľké chyby: 1) Improvizuje. Či už Sajfa, Mareš, alebo Adela- nikto z nich nie je taký veľký komik (nikto z nich vlastne vôbec ani nie je komik), aby dokázal na všetko trefne reagovať. Takých ľudí je skutočne minimum. Dokonca aj najväčší Talk Show zabávači (napr. Jon Stewart, či Letterman) vtipy čítajú z čítačiek a keďže sú tieto vtipy dobre napísané a oni ich správne podajú- sú aj vtipné. Zato Adelino rozprávanie s jej hosťami v štýle 7EDEM s r. o. je len jeden trápny moment za druhým. 2) Nevie sa odtrhnúť od lacného slovenského humoru. Americké nočné Talk Show sú zväčša typické tým, že majú úroveň a sú plné inteligentného humoru. Adela Show bohužiaľ však ešte stále ťaží z toho, na čom sa Slováci smejú snáď večnosť a čo mi neskutočne lezie na nervy. A tým je napríklad Slovák s umelými fúzmi a smiešnym maďarským prízvukom. To bolo vtipné v Uragáne z roku 2001, úsmevné v Susedoch (2006) a neskutočne otravné v Kutyil s.r.o. (2008). Dnes (2010) sa nad tým už len rozum pozastavuje a začínam mať znepokojivý pocit, že Slováci majú otrasný zmysel pre humor. Aby som to ale celé nejak zakončil- vidím v Adela Show potenciál. Zatiaľ je to ale len 8 ročné dieťa úspešnej Talk Show, ktoré má všetko (humor, vyjadrovanie, vystupovanie) na úrovni 8 ročného decka, ale keď sa bude veľmi veľmi snažiť, môže vyrásť v dospelého komika. Zatiaľ je to však hrozne ďaleko. ()

Marek1991

Občas som sa na tom veľmi bavil. Niekedy som mal glosátorov pokrk, ako sa vraví, inokedy som bol smutný, že to tak rýchlo skončilo. Páčili sa mi zahraniční a domáci hostia a musím priznať, že na Adele často ušetrili na prekladateľoch, čo práve nemuseli. Nezabudnem na diel s Annou Kurnikovovou, asi jednou z najkrásnejších tenistiek vôbec a najkrásnejších medzinárodne známych žien, okrem toho sa mi veľmi páči už roky. Takisto diel s Filipom Šebom. Na Pavla Demitru sa tiež nedá zabudnúť. Takisto jej narodeniny oslavované v jednom diely boli milé. Nanešťastie to pôsobilo silene, aj keď ako večerný program to bolo fajn. ()

Ten Druhy

Sklamanie a ľadová sprcha. Adela show má všetky predpoklady skončiť v žumpe televíznej zábavy, teda presne na mieste, odkiaľ čerpá svoje námety. Banášová, ktorá sa zatiaľ prezentovala inteligentným humorom, nonšalanciou a šarmom, teraz prepiera stokrát prepraný bulvár, podľa možností ten najprízemnejší. Možno je trochu nútená, ale predsa nie je nesvoja, čo je akiste zarážajúce. Štruktúra show, ktorú moderuje neprináša nič, čo by sme už nevideli. Realizátori tohto programu sa neštítia zájsť až za hranicu ľudskej dôstojnosti. Teraz mám na mysli najmä diel s Bartošovou, o ktorej rozpoložení určite niečo vedieť museli a predsa ho využili ako studnicu škodoradostných poznámok. Dojem z vyslaného redaktora s ilustračnými fotkami v pozadí, ktorý sa zjavuje na veľkej obrazovke a má osviežovať a rozbiehať vtipnú diskusiu, je prinajmenšom rozpačitý. V podstate je to len ďalšia z bŕzd programu, ktorému chýba invencia, základná filozofia a najmä jasný cieľ. Ale také plytké témy zrejme nevylepší ani nápadité spracovanie. ()

mysiak

Adele sa podarilo, čo sa nevydarilo Krausovi alebo Markovičovi..vytvoriť ucelenú, zábavnú a zaujímavosťami napratanú šou, ktorá dokáže zaujať každého diváka na obrazovke..oddychová atmosféra, príjemní hostia a vynikajúca Adela... ()