Po tom ako bol hosť u Adely Ľubo Višňovský tak si myslím že lepší diel tejto show nebol. Bolo to ozaj veľmi vydarené, vždy som túto show považoval za dobrú ale niektoré diely ma ozaj veľmi príjemne prekvapili a zabavili. Glosátori sú perfektní, Sajfa je proste klasik, ktorý sa tažko hľadá, Marcel mu skvelo vtipne asistuje a Adela to má jednoducho celé pod palcom. Pre mňa vydarený projekt a dúfam, že ešte dlho aj bude :d(19.5.2011)

• Brundisson

Tato relacia Adely Banašovej si viac ako dve hviezdičky nezasluži.Tie tam davam len preto,že niekedy sa jej podarilo pozvat zaujimavych hosti s ktorymi bola niekedy sranda.Ale inak nič vynimočneho to nebolo.Jednak Banašova a jej hostia sa len velmi vzdialene snažili podobat na glosatorov z relacie SEDEM s.r.o. o aktualitach z kulturno-spoločenskeho života.A potom dost často bavili len sami seba,ako keby sedeli len pri pive v krčme a zabudli na divakov pri obrazovkach.Proste take obyčajne FUN RADIO aj s obrazom a to na kvalitnu talk show v televizii nestačí.(18.4.2013)

• triatlet

Tomuhle se odpad dát nedá, protože Ivetiny hlášky o přirozenosti mě fakt neskutečně rozesmály. Pozměním slovy klasika Štrosmajera:"Kdyby blbost byla přímoúměrná hvězdičkovému hodnocení, pak by Iveta brala plný počet:-)) Lituji komparzisty v publiku, tvrdě odtleskaná zábava!(1.10.2010)

Adela je vtipná, zábavná a pohotová, všetko vlastnosti vhodné na moderovanie akéhokoľvek projektu. Aj keď je moja najobľúbenejšia moderátorka (veľa ich teda na výber nemáme), musím si dať ruku na srdce a povedať, že to nesplnilo ani zďaleka očakávania...Rozhovory s hosťami sú v pohode, ale ten akože zábavný kútik - dangl, sajfa, lasicová (veru po otcovi talent nezdedila) alebo evita - je otravný..(11.9.2010)

• MM_Ramone

Pri komentovaní tohto titulu si pomôžem citovaním slov bývalého generálneho riaditeľa televízie Markíza Pavla Ruska, ktorými sa vyjadril ku projektu "Adela show". Absolutne sa stotoužňujem s jeho výrokom: "...nenechal by som Adelu Banášovú, aby sa trápila vo formáte, ktorý jej nesedí a ešte dlho sedieť nebude. Chýbajú jej životné skúsenosti i pokojnejší prejav z nadhľadu. To neznamená, že potieram jej šikovnosť či výnimočnosť. Len by som ich presmeroval tam, kde sa dokážu oveľa, oveľa lepšie zúročiť. A tiež by som sa držal pravidla, že menej je niekedy viac. Profesionálnej kariére dobrého moderátora vôbec neprospieva, keď vyskakuje z každej konzervy." Ku tomu už niet čo dodať. PhDr. Pavol Rusko to vystihol úplne dokonale. Elegantne to označil ako odpad!(3.10.2010)