Túto show som veľmi v obľube,len veľká škoda,že ju stiahli z obrazovky. Adela je síce otrepaná,jej tvár na nás útočí z každého rohu,no jej vtip a improvizáciu mám docela rada. A majstra Sajfu žeriem,dokáže si spraviť srandu aj sám zo seba.A to sa počíta.Týchto dvoch - nosatú s mimozemšťanom :) som poznala skôr ako ich televízie objavili a obsadili do svojich projektov. Adela je úprimná,skromná,nie je strojená,na nič sa nehrá .Na rozdiel od svojich preafektovyných kolegýň,ktoré sa strkajú do priazne nám divákom,a tým sú nám odporné. Adela show je príjemná oddychová relácia zo zaujímavými hosťami a škoda,že skončila.(30.3.2013)

Ja stále nedokážem pochopiť, prečo by som mal dať prednosť pôvodnej televíznej tvorbe našich televízií oproti množstvu filmov, ktoré môžem v tom čase sledovať na iných staniciach, na dvd, alebo v kine. Ani Adela show ma o opaku nepresvedčila, aj keď sa jedná o mierny nadpriemer, toho, čo televízie v rámci svojich show ponúkajú. Občas vyjde nejaký fór, občas prijme pozvanie nejaký zaujímavý hosť (Wozniacka, Kurnikova) a občas je to iba nuda.(4.10.2012)

• Everyone

Ale zas tak hrozné to nebylo, občas se zaperlilo, ale táhnout sám talk-show, chce nejen talent a zkušenosti moderátora, ale i dobré hosty a těch brzy bylo jako šafránu (např. ta plejáda "superstar", to jsem věděl hned, že melou z posledního). Adela je bystrá a pohotová, Sajfa podobně - hlavně jsou sví, zbytek kamarádů víceméně dobře sekundoval. ___ "A prosím Vás, buďte hodní na Rytmuse, kdykoliv ho někde vidím, tak je mi trapně za něj. Každou otázku lépe položit pomalu a možná dvakrát, nejlépe v rýmu, jinak rozdmýcháte jeho latentní agresivitu a díky nedostatku nadhledu se uchýlí k up-to-date floskulím."(28.4.2014)

Adela je sympatická, energická, moderování bere s nadhledem a umí si vystřelit i sama ze sebe. Oproti českým talkshow jako např.Krausova je mnohem mín seriozní, spíše zameřená na odlehčenou zábavu. Líbí se mi, že se nebojí otevřeně mluvit o často opomíjených tématech, jako sex, nebo různé aférky v přítomnosti dotyčných. Nevýhodou jsou pro mě hosté, které neznám, protože slovenský showbiz nesleduju, ale to samozřejmě nemůžu dávat pořadu za zlé. Prostě stačí vybrat ten správný díl a čekat, až si Adéla se Sajfou vezmou nějakou "celebritku" do parády, ale každý den bych to nemusel.(2.5.2011)

Páči sa mi ako je robená koncepcia programu. Občas sú silnejšie časti, inokedy slabšie. Dosť to závisí aj od toho, kto sedí v "trojici" a ako im ide karta. Adela je inteligentná a pohotová, čo sa jej nedá odoprieť. Občas mi prekáža, keď prestrelí vyslovene primitívne, vtedy sa pýtam, či už tak veľmi uniká z reality alebo sa len jednoducho každému z nás prihodí.... Ale komplexne som rada, že niečo takéto na TV pbrazovkách vzniklo.(1.6.2011)