poster

Vždycky jsem to já (koncert)

Hudební / Dokumentární

Československo, 1989, 71 min

Režie:

Eduard Sedlář

Kamera:

Jan Matiášek
(další profese)
 • LiVentura
  ***

  Dalibor janda ve svých nejlepších letech a při svých populárních písních o ničem...(16.9.2010)

 • Korbitch
  odpad!

  Viděl jsem jeden song a měl jsem co dělat, abych nevrátil zpátky na denní světlo kopračku.(21.3.2018)

 • otík
  ***

  Záznam koncertu z pražské sportovní haly z roku 1989 za doprovodu skupiny Prototyp u příležitosti předání zlaté desky za jeden milion prodaných desek (jó kde ty časy jsou!). Jako gratulanté a hosté vystoupí se čtenými zprávami Miloslav Šimek a Jiří Krampol, s písničkou Světlana Nálepková, svým mluveným slovem Dáša Veškrnová, pobavit přijde imitátor Václav Faltus a popřát zaskočí i Jiřina Bohdalová. Koncert uvádí Petr Salava s nějakým vousáčem. Ačkoli nejsem žádným Jandovým fanouškem, musím přiznat, že koncert má atmosféru, písničky jsou chytlavé a zpívají se hity, ze kterých si i já ještě sem tam něco pamatuji. Dalibor si nahodí neformální oblečky a spustí svým chraplákem své hity.(13.11.2014)

 • freddy
  *****

  Vždycky jsem to já, koho smůla prohání, vždycky jsem to já, kdo to chápat má... Tato a mnoho jiných nezapomenutelných hitovek od Dalibora Jandy zazněly v tomto koncertním záznamu z roku 1989, kdy byl Dalibor Janda na vrcholu popularity, na svém kontě měl tři Zlaté slavíky (je druhým nejúspěšnějším zpěvákem v počtu držení Zlatých slavíků po Karlu Gottovi) a na tomto koncertu převzal zlatou desku za jeden milion prodaných desek. Pogratulovat mu přišli například Jiřina Bohdalová, Miloslav Šimek či Dagmar Veškrnová. A já musím říci, že tohle je jeden z nejlepších koncertních záznamů, který jsem kdy viděl. Jedna hitovka za druhou, sympatický Dalibor Janda se svým úžasným chraplákem a se skupinou Prototyp, několik zajímavých hostů, prostě super zážitek a super připomínka jednoho z nejúspěšnějších českých zpěváků v historii. Děkuji České televizi za odvysílání, já jsem si to maximálně užil a většinu písní jsem si zazpíval spolu s Daliborem. A na závěr komentáře úryvek z další nezapomenutelné Jandovy hitovky. Snad jsem si jí měl všímat víc, lásky často pro pár slůvek vadnou, teď už vím a všem můžu říct, jistou nemáš nikdy holku žádnou. Snad jsem si jí měl všímat víc, dotýkat se jejích přání zlehka, teď už vím a všem můžu říct, láska je věc neskutečně křehká, to vím...(20.9.2010)

 • kebom
  ***

  Zaujímavý pohľad na socialistické koncertovanie. Pesničky museli byť v tej dobe nárez a Janda bol ohromne populárny.(16.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace