• Dale

Je radosť byť postavou v nejakom Disneyho filme. V tomto prípade teenagerom, keďže ich najväčším problémom je to, že nebudú mať s kým ísť na ples. Hrozná tragédia. Samozrejme nakoniec sa aj tento vážny problém vyrieši a všetci nešťastne zamilovaní aj zúfalci sa popárujú so svojimi vyvolenými a žijú si šťastne až do smrti... Aj P-čko má s realitou viac spoločné, ako toto presladené Disneyho dielko, ale keď nad tými nezmyslami príliš nepremýšľate, tak sa to dá pozrieť.(24.6.2015)

Ze začátku se mi Prom moc nelíbil, protože mi až příliš připomínal jiný film s podobným námětem. Po chvíli jsem však zjistila, že to není až tak pravda.. Nevím, jestli to bylo herci (které jsem viděla snad poprvé), nebo jakýmsi kouzelným nádechem, ale filmu jsem se chytla - přestože měl (pro mě) divný začátek, nakonec se mi moc líbil.(16.2.2012)

Nemůžu si pomoct, ale někdy mám pocit, jako bych pro disneyovky měla stále větší slabost. Líbí se mi ta jejich pozitivita a idealismus, i když je to možná nadsazené a vše tam působí až příliš dokonale. Ale o tom taky disneyovky jsou. Film měl velmi sympatické herecké obsazení a milou a nenásilnou dějovou linku, která se točí okolo maturitního plesu. Musím říct, že ve výsledku mi to ani nepřišlo jako tak velké klišé jako to může působit, než se na to člověk podívá. Koneckonců, proč si to nepřiznat - snad každý v hloubi duše touží po krásném a nezapomenutelném zážitku, ať už je to noc maturitního večírku nebo něco jiného. ~(4,0)~(3.7.2016)

Tak jsem si to včera pustila, s tím že jsem od toho nic nečekala, spíš jsem si po prvních minutách říkala, jestli to zvládnu vůbec bezbolestně dokoukat. Kupodivu mě film zhruba v polovině docela chytl a ve výsledku musím uznat, že mě bavil víc něž hvězdnější kousky podobného ražení (film řešící několik vztahů zároveň) alá Na sv. Valentýna, nebo Až tak moc tě nežere (což jsou v obou případech snímky, jejichž dokoukání pro mě opravdu bylo utrpením). Solidní romantika s kupou (opravdu je jich kopec) hezkejch chicks. 50%(22.11.2011)

Taká twajlajtovka, akurát že tam nemali ohoblýkované zuby a nebehali kaje taje o stošesť . Hej, je to určené teda mladým trinástkam a gayom, ale fakt, že tam neboli trápne kecy a tie typické, stupídne, akože vtipné scénky, udeľujem tri hviezdičky. Vskutku pohodová a milá tínejdž oddychofka.(8.8.2011)