• SgS_Sarge

"Just one of many"... Mám rád tyhle oddechovky. Jsou hloupé, jsou předvídatelné ale jsou to přesně ty filmy, na které je někdy nálada. Při sledování každého takového filmu si říkám, najde se někdy nějaký který mě překvapí? Který se v poslední minutě neotočí v happy end? A přitom, kdyby se tenhle film držel toho co je řečené v traileru, že maturiťák je splněným snem tří lidí a zbytku se zhroutí sny jako domeček z karet. A do poslední chvíle to vypadalo že to tak snad i dopadne... Kdyby jo, je to nejmíň za 4*. Ale takhle... "Just one of many"(20.10.2011)

• Hollohlaway

Nemastná neslaná a samozřejmě krutě ohraná okecávačka. Tenhle typ filmů mi nevadí, ale tady to bylo navíc dost slabě natočeno. Plno nelogičností, a přeci i klišé americké střední plné krásných holek ( za to jsou ty dve hvězdičky ) rádoby rebelů vytvořených jen koženou bundou a dlouhými vlasy a loserů řešících ukrutně vážně největší událost v jejich životě- maturitní ples, se dá trochu ozvláštnit. Ovšem tady není naprosto nic navíc, ani nadhled, ani nějaký ten vtip...prostě nic.Předvídatelné, miloučce heboučké, plné mladých krásných lidiček. Nic víc.(22.10.2011)

• castor

Za oceánem je to událost. U nás jde o ples hlavně pro rodiče, v Americe pro studenty a jejich partnery/partnerky. Spoustu tradic, spousta veselí i vyčkávání na to, kterýpak princ vezme odvahu a pozve tu nebo tamtu na ten velký večer. A my se tomu tak trochu smějeme. Stejně úsměvné jsou charaktery jednotlivých postav, vztahy mezi nimi jsou spletité asi jako puzzle pro desetileté děti. Tuctový a nekomplikovaný Disney, co jsme ale čekali?(14.3.2015)

Jasný film pre mladé žaby, ktoré sa do hlavného hrdinu zaľúbia ... taká moderná rozprávka a dve parádne skladby :-) moji obľúbení Neon Tres https://www.youtube.com/watch?v=BEs93ozmJkk a jedna náladoFka https://www.youtube.com/watch?v=FFVhepFpdkQ(18.10.2013)

• Icefist

Prachsprostě obyčejné a tuctové stejně jako představitelka hlavní role. Pak zde máme rebela, ňoumu, asiatku,... Škoda, že jsem nebyl potěšen aspoň humorem, protože vlastně nebylo nic, co by mě zaujalo. A když už jsem se chtěl dívat na buchty, tak dvě ze tří co mi padly do oka, se za celou stopáž jen párkrát mihnou v záběru a třetí má stupidní roli. Díky pár rutinním zasmáním jen tak tak 40 %. Oblíbená část- odvoz na barbeque(29.10.2011)