Taká twajlajtovka, akurát že tam nemali ohoblýkované zuby a nebehali kaje taje o stošesť . Hej, je to určené teda mladým trinástkam a gayom, ale fakt, že tam neboli trápne kecy a tie typické, stupídne, akože vtipné scénky, udeľujem tri hviezdičky. Vskutku pohodová a milá tínejdž oddychofka.(8.8.2011)

Myslete si o mě co chcete, ale tento film se dle mého mínění povedl. Má sice od začátku do konce předvidatelný scénář, ale s tím to hereckým obsazením jaký má a s absencí trapných teenagerských vtípků, mi to ani popravdě nevadilo. Jako nenáročná pohodovka do postele přímo ideální věc a jelikož mám nutkání si jej ještě někdy pustit znovu, tak musím hodnotit vyššími známkami.(20.11.2011)

Jasný film pre mladé žaby, ktoré sa do hlavného hrdinu zaľúbia ... taká moderná rozprávka a dve parádne skladby :-) moji obľúbení Neon Tres https://www.youtube.com/watch?v=BEs93ozmJkk a jedna náladoFka https://www.youtube.com/watch?v=FFVhepFpdkQ(18.10.2013)

• Hollohlaway

Nemastná neslaná a samozřejmě krutě ohraná okecávačka. Tenhle typ filmů mi nevadí, ale tady to bylo navíc dost slabě natočeno. Plno nelogičností, a přeci i klišé americké střední plné krásných holek ( za to jsou ty dve hvězdičky ) rádoby rebelů vytvořených jen koženou bundou a dlouhými vlasy a loserů řešících ukrutně vážně největší událost v jejich životě- maturitní ples, se dá trochu ozvláštnit. Ovšem tady není naprosto nic navíc, ani nadhled, ani nějaký ten vtip...prostě nic.Předvídatelné, miloučce heboučké, plné mladých krásných lidiček. Nic víc.(22.10.2011)

• Václavička

Ne, ne, ne! Tohle nezvládám. Šíleně mě rozčiluje americká tradice maturitních plesů. Copak jsou ty holky opravdu tak debilní .. že maturita, vysoká škola jsou až na druhé koleji .. a nejdůležitějším okamžikem na "High school" je jít na ples s tím nejlepším klukem ze školy? Jsem tak vděčná, že žiju v Česku takovou stupiditu nedržíme. Bože, tenhle film mě extrémně rozčílil, a to jsem zvládla všechny díly High School Musical!(26.9.2012)