"It´s the last night and it´s the last dance. And for that one night, who we were for four years of High School, it doesn´t matter. It´s all of us together, in this one perfect moment." Na film od Disneyho, mi to přišlo nadprůměr. Možná proto, že rozumím proč hlavní hrdince tak hrozně záleželo na tom, aby to bylo dokonalý. Maturiťák byl nejlepší noc za celou střední školu a vážně nezáleželo na tom s kým jste se bavili a s kým ne, prostě jste si to užili společně. Mám z toho trochu nostalgickou náladu, ano maturiťáky jsou v Americe trochu vyhrocený, ale řekněte, která holka by nechtěla aby jí nějákej kluk pozval na ples jedním z těch romantických způsobů? A která holka by chtěla jít na ples sama? Možná trochu lituju, že u nás se prostě rande na ples neřeší, tady jde každej sám az sebe. A co, že byl ten film předívatelný a ničím neoriginální. Dokázalo to zabavit. 4*(12.11.2011)

No a co, že je to odhadnutelný a klišovitý? Aspoň tam na sebe nezvrací a všechny vtipy se netýkají erekce, jak je u teenage komedií špatným zvykem. Dokonce tady byla i jedna hodně vtipná scéna. No a co, že je to Disney, když se na to dá koukat. Nehledně na to, že Aimee se mi líbila i ve Friday Night Lights. A i hudební doprovod mi taky přišel dobrej. Jsem dokonce i v pokušení dát tomu ještě hvězdičku navíc, protože bych to zařadil i k lehkému nadprůměru.(21.10.2011)

Film plný kliše, plný hloupých dialogů, naivních holek, sladkých chlapců, navenek drsoně se srdcem vs. blonďatá presidentka třídy, multikulturní tolerance, na chlup očekávaného konce, avšak od začátku si film na nic jinýho nehraje a předloží očekávané a vcelku přijatelné formě, kdy člověk ačkoliv ví jak to skončí tak čeká do konce a dělá překvapeného, že to má tak sladce nalajnovaný konce i s klišé největšího kalibru jako je opět fungující fontána. O hvězdičku víc dávám proto, že scénář je příjemně oldschool (i když tam je facebook) a vynechal trapné nebo prdící scény.(4.5.2012)

Dávám 3 hvězdičky, nečekal jsem od toho filmu nic, ale jsem rád, že jsem se na něj podíval. Taková oddychovka kdy se člověk nepotřebuje plně soustředit. Ano film je plný klišé a celkově je předvídatelný, ale nenudil jsem se, ani jsem nesledoval, kdy už konečně film skončí. Jako odpočinkový film svojí úlohu splnil bez problému.(11.8.2011)

• Eldrick

Barbie a Kenové od Matella se přes hodinu a půl dohadují, kdo s kym půjde na maturiťák. Kdyby si místo toho plkání radši pořádně zašukali, udělali by líp. To jsem si stáhnul asi úplně omylem, možná jsem si myslel, že půjde o slasher, bohužel tam žádný z těch teenage zmrdů nezhebne, ani klapačku nezavře. Jaká škoda.(19.1.2012)