Film o filmu: Kajínek (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2010, 10 min

Marek Dobeš

Petr Jákl ml.

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

• Jara.Cimrman.jr

"Jiří Kajínek nám dal možnost s tím příběhem nakládat tak, aby to byl film a abysme věci pojali tak, aby to diváky bavilo." To je ale hodný člověk a já bych to považoval za další nezvratný důkaz jeho neviny. Jinak se samozřejmě vzájemně pochválili herci s režisérem, nakouslo se cosi o Kajínkově vůli a ukázala se autentická místa, kde k tomu došlo. Právě ta autenticita je pro mne na filmu asi to nejlepší.(14.4.2016)

• Aky

Když film samotný nestojí za moc, pak film o filmu nestojí téměř za nic. I dvě ** jsou dost.(18.9.2012)

• duklak2

V tomto "dokumentu" není nic zajímavého. Diváka ničím nenaláká. Návštěvnost filmu Kajínek je obrovská. Jiří Kajínek je velmi populární osoba. Jsem pro, aby byl propuštěn. Myslím si, že je to člověk inteligentní. Alespoň tak působí. Obdivuji jeho osobnost. Věřím v jeho nevinu. Měl hrát on v tomto filmu, i když ten ruský herec není špatný.(12.9.2010)

KINO SVĚT - Film suprový, film o filmu stejně tak. Škoda, že to netrvalo déle než 10 minut. 75%(3.9.2015)

Na youtube se může každý podívat na tohle krátké video, ve kterém si poslechneme pár slov režiséra i herců. Dále pak máme možnost nakouknout pod pokličku natáčení některých scén. Bylo to moc krátké na to aby mě to nějak pořádně zaujalo, ale naštěstí jsem viděl první film, který je hodně dobrý a Jákl se vážně vytáhl.(7.1.2012)

Typický film o filmu, na který se podíváte jen jednou. Ale na film vás většinou navnadí.(11.9.2010)

• sator

Příliš krátké a povrchní...(10.9.2014)

• Paity

Film sám o sobě dost bída a film o filmu je hodně podobný. Ale je těžké vybočit z něčeho, co se nepovedlo.(28.6.2013)