16 přání (TV film)

16 Wishes

16 želaní

Rodinný

Kanada / USA, 2010, 87 min

Na začátku to může být otravný, ale díky představitelce Debby Ryan to na chvilku přestane. Mlladá dívka má na své narozky prostě smůlu, a tak si díky kouzelné vílce splní všechny (něktterá pitomá) přání. Nakonec jí dojde, že to byla celá chyba, a díky písni "Open Eyes" je tam opravdu pěkná a povedená scéna na přemýšlení. (nebo jeto písní? to je fuk..) Když už se vám Debby nelíbí jako herečka, zkuste ji ocenit jako zpěvačku.(18.8.2013)

U těchto filmů od Disney Channell moc nečekám. Tohle byl jeden z těch lepších pokud u toho člověk vypne mozek (ta víla je všady a nikomu to nepříjde divné) tak se to dá. V dnešní době by byly ty přání jiné určitě by tam bylo potkat Biebera a byt na koncertě Homo Direction. S hlavní herečkou problém nemám aspoň to není taková zmalovaná zrůda jak ty ve Violetě.(5.6.2016)

• Silviaxx

Aj keď to bolo celé STRAŠNE umelé, presladené, priblblé a namyslené, tak neviem prečo, ale zaujalo ma to asi po dvoch minútach sledovania a musela som to dopozerať. A zas na druhej strane bolo to pozerateľné a len slabý odvar toho seriálového hnoja, ktorým dennodenne vymýva mozgy detí disney channel. Tak v rámci ničnerobenia a vypnutia väčšiny mozgových buniek to bola celkom fajn oddychovka, ktorú si iste už nechcem zopakovať, ale pre tento jedenkrát mi nespôsobila žiadne trvalé následky.(31.12.2013)

• suzanne1997

Musím napsat, že se na tenhle film dalo dívat, byl jiný a přesto stejný jako všechny ostatní tohoto druhu, pokud mi nerozumíte, hned vysvětlím, tento film měl nápad, který se jim jakštakš podařilo naplnit, hodně mi připomíná film, který jsem viděla už dávno, ale jsem si jistá, že při vymýšlení jej použili pro inspiraci, která podle mě nebyla příliš zdařilá. Líbil se mi nápad, že pochopí, jaké maličkosti a nedůležitosti si přála a pokusí se to všechno vrátit zpátky, naopak, alespoň pro mě, bylo to, jak se některé scény táhly nebo nebyly až tak úplně domyšlené, myslím si, že tenhle film nestál za nic, proto se podívejte a ohodnoťte jej nebo se na to vykašlete a taky se nic nestane.(1.12.2015)

Líbila se mi hlavně myšlenka tohoto filmu - a to ta, že to, co si přeješ, se splní. Nicméně každé přání na sebe váže i negativa, která ale přijdou až s postupem času a nelze je ovlivnit. Kéž by se dal čas vrátit jako zde. Jednu hvězdičku přidávám k dobru za postavu Celesty (Anna Mae Routledge), kterou bych brala i ve svém životě. =)(15.6.2012)

• - Natáčení probíhalo v Kanadě. Školní scény byly nafilmovány na střední škole v Langley v provincii Britská Kolumbie. (Ded@M@tes)