Basement

Peter Davies

Kostýmy:

Florence Chow

• Campbell

Tak tohle mě šíleně zklamalo, připravoval jsem se na béčko ale aspon na zábavné, ale to se nekonalo. Na začátku vydíme naháněčku "něčeho" a psa. Pak najednou uvodní titulky, ok a ted přijde na řadu Dyer kterýho mám moc rád, ale přijde mi že tu hraje tak rychle aby mu to uteklo. Film je plný neherců, a ani zmíněný Dyer není nijak extra dobrý. Pak se ti přátelé dostanou do nějakého bunkru(sklepa jak název napovídá, ale jako sklep mi to nepřijde) a tam začíná nudná naháněčka bez špetky inovace či lepších scén, prostě nuda a šed. Ale na druhou stranu je to krátké a viděl jsem horší, mám jen zklamání z toho co tu dělá Dyer.(5.11.2012)

• Zl0

Úplne bez nápadu.Rozmýšľal som či dať aspoň jednu hviezdičku, ale nevidím jediný dôvod prečo sa tento film oplatí pozrieť. Prehnaná hlúposť postáv, neoriginálna zápletka a prostredie ktoré pôsobí ako by sa natáčalo v 1 miestnosti. Nuda.(23.12.2012)