poster

Wanda Nevada

 • anglický

  Wanda Nevada

Romantický / Western

USA, 1979, 107 min

Režie:

Peter Fonda

Scénář:

Dennis Hackin

Producenti:

Dennis Hackin

Střih:

Scott Conrad
(další profese)
 • Enšpígl
  ****

  Brooke Shields zahrála roli naivního, nadrzlýho, nedomrlýho písklete toužícího po dospělosti, tak famózně, že dokonce zastínala i Petera Fondu. Při jejích scénách a slovech jsem se neubránil takovýmu otcovskýmu úsměvu. Neortodoxní byla i dvojice padouchů, takový polodegeni, kterých bych se v noční tramvaji bál, ale v denní bych se jim smál. Nebýt těch několika trapných vizuálních efektů, byl bych ochoten snad jít i na hodnocení nejvyšší, protože film dokáže bavit ( epizoda s fotografkou ) a velmi originálním pojetím i upoutat . Wanda Nevada je zvláštní film, podávají si v něm dveře různý filmový žánry, ale přitom působí naprosto přirozeně a uvěřitelně a ani na chvíli nenudí.(10.1.2010)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,411,145Tržby Celosvetovo $-(6.5.2010)

 • LiVentura
  ***

  Je to dobrodružné drama, žádný western.(5.6.2013)

 • JohnSmith
  odpad!

  Upřímně jsem neměl sílu ten film dokoukat prtože to byla taková nuda že jsem párkrát usnul.(17.11.2016)

 • RHK
  *

  Wanda Nevada je nenáročná a dost chabě režírovaná žánrová směsice road movie, krimi, westernu, dobrodružného a romantického filmu odehrávající se někdy v padesátých létech 20. století po hospodách, hernách a pak v Grand Canyonu. Rozhodně mne však partie toulavého hráče a oprsklé třináctky o hledání zlata moc nebavila, což je na oddechový film vada dosti podstatná. Jediné, co stojí za shlédnutí, jsou scenérie Grand Canyonu (tak od půlky filmu), jinak nic. Ukázka: http://www.tcm.com/mediaroom/index.jsp?cid=208292(16.2.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace