Reklama

Reklama

$#*! My Dad Says

(seriál)
  • USA Shit My Dad Says (více)
všechny plakáty
Komedie
USA, (2010–2011), 6 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Hudba:

Paul Buckley

Hrají:

William Shatner, Jonathan Sadowski, Nicole Sullivan, Will Sasso, Tim Bagley, Tasha Dixon, Yara Shahidi, Preston Jones, Lee Majors, Megan Stevenson (více)
(další profese)

Epizody(18)

Obsahy(1)

Ed (William Shatner) je veľmi svojrázny 72ročný, trikrát rozvedený chlap. Jeho dvaja dospelí synovia, Henry (Jonathan Sadowski) a Vince (Will Sasso), sú už na jeho nespoločenské a často politicky nekorektné správanie zvyknutí. Keď Henry, spisovateľ a blogger, už nemôže zatiahnuť nájom, je nútený nasťahovať sa k Edovi, čo vytvára nové problémy v ich vzťahu otca so synom.
Seriál je založeý na odkazoch zo serveru Twitter: Shit My Dad Says, ktorý vytvoril Justin Halpern a pozostáva z hlášok jeho otca Sama. (jjimmy)

(více)

Recenze (35)

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Sitcom, který stojí na Williamovi Shatnerovi a jeho sarkastických hláškách, kterých je v každé epizodě až dost a každý si najde tu svou oblíbenou, ne-li hned několik. Při prvních pár dílech mě seriál jen jakž takž pobavil, ale nyní mám za sebou 18 dílů a Shatner se stal mou závislostí, ten chlap je bezvadnej komik. Vcelku průměrný sitcom, avšak s nadprůměrným Shatnerem alias Edem Goodsonem, který pobaví už jen tím, že sedí ve svém křesle, nonstop ve své rybařské vestě a kritizuje vše a všechny kolem, nehledě na jeho dokonalej náznak úsměvu, to jdu do kolen. Jináč Bonnie jsem si po několika dílech oblíbila víc než oba Edovo synátory a jak to tak ostatně vypadá, nejen to máme s Edem společné. Nemůžu se dočkat dalších dílů. ()

maty39 

všechny recenze uživatele

Žádná sitcomová bomba, ale pořád je to slušné řemeslo které může někoho pobavit. Hlavním kladem tohoto seriálu je William Shatner. Po skončení první série (a tím i celého serálu) máte pocit, že se dokola opakovala jen jedna epizoda. Chtělo to trochu více invence ve vymýšlení zápletek. V porovnání s letošními novinkami (sitcomy) se jedná o slabší kousek. ()

Reklama

Martin_W 

všechny recenze uživatele

Podle obrázků a Videí to vypadalo na poprůměrný sitcom typu Raymonda má každý rád a Dvou z Qeensesu.. Ale po dvou dílech se ze seriálu stává navyková věcička a William Shatner tomu dává tu správnou šťávu.. Teda spíš on je základ seriálu. A to co předvádí v jeho věku je prostě nevídané.. "Poor pussy Poor pussy pussy cat!" Obrovská škoda, že byl seriál zrušen. 72% ()

Caelos 

všechny recenze uživatele

Shatner mě překvapil už v Kauzách z Bostonu, kde byl někdy opravdu extravtipný. Tady v podstatě pokračuje na podobné vlně, nerudný dědek, který všechny uráží a trpí velkou dávkou sebeonanismu. Ale když Shatner vytáhne na sušenky prodávající skautku brokovnici, tak Shatner vytáhne na sušenky prodávající skautku brokovnici. Shotgun time! ()

J. T. Kirk 

všechny recenze uživatele

Zatím paráda! Shatner je zpět a naprosto si to frčí. Já jsem si vždycky říkal, že by z něj byl skvělý komik. Kdyby tu Shatner nebyl, tak by to stálo za hovno. Je fakt, že ostatní postavy nejsou zrovna nejlepší, ale hlavni je postava Eda a ta je zahraná a napsaná naprosto skvěle. Těším se na další díly, stal jsem se na tom naprosto závislý... ()

Galerie (156)

Zajímavosti (1)

  • Seriál vznikl podle knihy "Kecy mýho fotra“ z roku 2010, kterou napsal Justin Halpern na základě úspěšnosti svého twitterového účtu, na němž pravidelně zveřejňoval hlášky svého otce, získané poté, co se v osmadvaceti letech musel znovu nastěhovat do domu svých rodičů. (playboxguest)

Reklama

Reklama