Shatner mě nepřestává překvapovat, nečekal jsem, že by nějaká jeho další seriálová postava mohla překonat Dennyho Crana, ale stalo se. Shatner prostě exceluje a i vedlejší postavy jako je Will Sasso, dokáží skvěle pobavit. Tento seriál se pro mě stal doslova srdcovou záležitostí, proto všem co mají rádi Americké rodinné sitcomy vřele doporučuji.(8.9.2011)

Hodnocení prvních dvou dílů: Čekal jsem víc. William Shatner umí, ale je na všechno sám. Zbytek je takový nevýrazný, nemastný, neslaný. Zatím průměrný americký sitcom, který si umím představit odpoledne na Nově, na který se třeba podíváte, když zrovna nemáte co dělat, ale že byste nedočkavě vyhlíželi další díl, to asi ne. Dám tomu ještě dva, tři díly, ale pak asi tento seriál přenechám jiným.(1.10.2010)

Lehce nadprůměrný sitcom, který staví na "charismatické" postavě důchodce Eda, jenž má opravdu zvláštní zvyky:)). Seriál se dočkal pouze 1 série, tak těch 18 dílů opravdu doporučuji zkusit, neboť Ed je fakt správný mrzout. Ostatní postavy jsou v seriálu pouze do počtu (i když to asi nebyla původní myšlenka autorů), proto se to ani nemohlo stát výborným sitcomem. Shatner ale válí! Shotgun time!(12.1.2012)

Sitcom, který svojí kvalitou nikoho neurazí, ale bohužel ani nenadchne. Shatner je vynikající, ale bohužel je sám. Za ním dlouho nic, potom jeho pes Root Beer, zase dlouho nic a pak teprve následuje zbytek obsazení. Zvlášť Nicole Sullivan je téměř nesnesitelná. Času stráveného u 1. řady nelituju, ale na druhou stranu mě napadá minimálně pět lepších sitcomů, které jsou v současnosti k vidění. ***(13.3.2011)

Zatím paráda! Shatner je zpět a naprosto si to frčí. Já jsem si vždycky říkal, že by z něj byl skvělý komik. Kdyby tu Shatner nebyl, tak by to stálo za hovno. Je fakt, že ostatní postavy nejsou zrovna nejlepší, ale hlavni je postava Eda a ta je zahraná a napsaná naprosto skvěle. Těším se na další díly, stal jsem se na tom naprosto závislý...(17.4.2011)

• - Seriál vznikl podle knihy "Kecy mýho fotra“ z roku 2010, kterou napsal Justin Halpern na základě úspěšnosti svého twitterového účtu, na němž pravidelně zveřejňoval hlášky svého otce, získané poté, co se v osmadvaceti letech musel znovu nastěhovat do domu svých rodičů. (playboxguest)