• J. T. Kirk
  *****

  Zatím paráda! Shatner je zpět a naprosto si to frčí. Já jsem si vždycky říkal, že by z něj byl skvělý komik. Kdyby tu Shatner nebyl, tak by to stálo za hovno. Je fakt, že ostatní postavy nejsou zrovna nejlepší, ale hlavni je postava Eda a ta je zahraná a napsaná naprosto skvěle. Těším se na další díly, stal jsem se na tom naprosto závislý...(17.4.2011)

 • Martin_W
  ****

  Podle obrázků a Videí to vypadalo na poprůměrný sitcom typu Raymonda má každý rád a Dvou z Qeensesu.. Ale po dvou dílech se ze seriálu stává navyková věcička a William Shatner tomu dává tu správnou šťávu.. Teda spíš on je základ seriálu. A to co předvádí v jeho věku je prostě nevídané.. "Poor pussy Poor pussy pussy cat!" Obrovská škoda, že byl seriál zrušen. 72%(31.10.2010)

 • Yardak
  ****

  Lehce nadprůměrný sitcom, který staví na "charismatické" postavě důchodce Eda, jenž má opravdu zvláštní zvyky:)). Seriál se dočkal pouze 1 série, tak těch 18 dílů opravdu doporučuji zkusit, neboť Ed je fakt správný mrzout. Ostatní postavy jsou v seriálu pouze do počtu (i když to asi nebyla původní myšlenka autorů), proto se to ani nemohlo stát výborným sitcomem. Shatner ale válí! Shotgun time!(12.1.2012)

 • Caelos
  ****

  Shatner mě překvapil už v Kauzách z Bostonu, kde byl někdy opravdu extravtipný. Tady v podstatě pokračuje na podobné vlně, nerudný dědek, který všechny uráží a trpí velkou dávkou sebeonanismu. Ale když Shatner vytáhne na sušenky prodávající skautku brokovnici, tak Shatner vytáhne na sušenky prodávající skautku brokovnici. Shotgun time!(10.2.2011)

 • jonyyy
  ****

  Neskutečná pecka. Na první pohled to od začátku vypadá, že hlavní postavou bude Henry, ale tento seriál je celý založený čistě na sprostém, protivném a upřímném Williamu Shatnerovi, který tady hraje svou životní roli. Prvních pět dílů jsem se nahlas prochechtal skoro non-stop a hodnotil bych je plným počtem, s pozdějšími díly už jsou vtipy předvídatelnější. Každopádně i když je mé nadšení obrovské, myslím, že by se mělo zůstat u jedné série, aby to neztratilo své kouzlo. Místní nízké hodnocení nechápu, pro mě seriálové překvapení roku. 85%(6.12.2011)

 • - Seriál vznikl podle knihy "Kecy mýho fotra“ z roku 2010, kterou napsal Justin Halpern na základě úspěšnosti svého twitterového účtu, na němž pravidelně zveřejňoval hlášky svého otce, získané poté, co se v osmadvaceti letech musel znovu nastěhovat do domu svých rodičů. (playboxguest)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace