KINO/// Obsazení 10/10 Děj 8/10 Hudba 7/10 Prostředí 9/10/// +hurá, konečně všichni z prvního dílu pohromadě, miluji třídní srazy, od teď i ty filmové, opět Stifler válí, ale ani ostatní nejsou špatní, a přestože někteří v menších rolích, tak i tak to potěší je po letech vidět, je zajímavé, že postavy se někam posunuli a někam se ještě během filmu jejich vývoj posune, hodně jsem se nasmál a několik scének je opravdu ultimátních -nakonec jich ale možná není tak moc jak bych čekal, v závěru v originálních titulcích MILF místo MCBP taky nepotěší/// Sraz se nám po letech vydařil a úplně výborně, snad všichni byli spokojeni. Každý se tu našel svého partnera ze střední a do vyřešil si ním věci nevyřešené nebo dávno zapomenuté. Užili jsme si spoustu legrace, jak v kruhu přátel, tak i spolužáků, které jsme strašně dlouho neviděli. Zapařili jsme si, pořádně se vožrali a taky si trochu zapr...acovali na vztazích a řekli si, že teď se musíme vídat každý rok a já na ten příští sraz rozhodně dorazím./// Celkem 84%///(24.5.2012)

Příjemná nostalgie bez zbytečného sentimentu, kterého jsem se bál jako čert kříže. Maturitní ročník 1999 to rozjíždí jako zamlada a vy se bavíte celých 113 minut - především ve scénách, kterým kraluje neodolatelné hovado jménem Steve Stifler. Pokud máte rádi původní trilogii, tak tento (doufejme) závěr je více než důstojnou tečkou za jednou z ikon mládí naší generace. Plus vás čeká jedno cameo, které potěší hlavně seriálové fanoušky ;-). Jen dodatek ke kinopřekladu - nechat zajeté MCBP jako MILF je šlápnutím vedle. Spousta diváků u nás v kině ani výborné závěrečné "reunion" nepochopila.(5.4.2012)

,,PÁNOVÉ DOUFÁM, ŽE MÁTE OCHRANU. TENHLE VÍKEND SE VŠEMA VYJEBEM!....“ /// Nostalgickej návrat do starejch časů. No, že by to se mnou cloumalo.... Všichni vypadaj trochu jinak – hlavně holky. A Stiflerova máma ... no jasně. Vzpomínky na to, kdo koho (nebylo by lepší napsat kterou?) vyprstil, u kterejch bych možná tak před 30ti lety řval smíchy (můj 12ti letej se smíchy málem udusil – a pak že to prej není pro děti....). Ale trocha dobrodružství neuškodí v žádným věku (zvlášť když má fakt pěknej...). Hodně se to podobá Machrům, jen tady se voprašujou starý čuráci a přidávaj prvky Rom-Kom (co je? To je cigánsky?). A těch sentimentálních keců! U toho fakt onanujete? Hmm, já půjdu radši někam zasunout.... (de někdo se mnou? Ty ne vole, dyť sem psal, že je ti 12!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju Stiflerovi romantický mejdla. 2.) Mám strach ze školních srazů. 3. Už si nevzpomínám, kdo že to tenkrát s tím koláčem.... 4.) Thx za titule ,,Hogwarts“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(2.7.2012)

Na American Pie jsem vyrostl, je to klasika, nehorázná prdel a na "čtyřku" jsem se těšil. Moje očekávání bylo až mov velký. Nebylo to blbý, zasmál jsem se, bavil jsem se, ale ne tolik. Je to slabší odbar, hudba netlačí tak na pilu. zábava taky ne. Možná je to příběhem, který jako by nevěděl kudy kam, nebo je to možná jeden z mála filmů, který si víc užiju s dabingem. # [viděno: monitor, sluchátka (první film, co zněl na sluchátkách trochu plechově)] # příběh 6 | hudba 7 | humor 5 | akce 3 | napětí 0 | pustil bych si znou 7(30.6.2012)

Kdo by si rád nezavzpomínal... Opět se tu našlo spoustu vtipných věcí, ale taky krásně nostalgických. Mám takový zvláštní pocit, který u moc filmů nezažiju, takže jde o hodně dobrý film. S chutí zařazuji školní sraz do top 3 nejlepších prciček, ale neříkám, že musí být zrovna třetí, všechny tři díly 1,3,8 mám rád tak nastejno. Zatím 4,5*(5.10.2012)

• - Natáčení snímku začalo v květnu roku 2011 a trvalo 3 měsíce. Filmovalo se v Atlantě, v Conyersu, v Covingtonu, v Cummingu a v Monroe v Goergii. (Mr.Hudson)

• - V čase 31:19 stojí Finch (Eddie Kaye Thomas) se založenýma rukama, v dalším záběru má však ruce podél těla a poté opět založené na hrudi. (Iveet)

• - Plakát filmu je poctou plakátu prvního dílu série Prci, prci, prcičky (1999). (ArsenalEagle)