S odřenou zadelí, ale ještě pořád druhý nejlepší díl. Do půlky ale velká slabota, trpící mizernou režií, vyšeptalými vtipy typu "pamatuješ na to, jak jsme dělali tohle a tohle?" a vlastně i celkovou nezajímavostí celého osazenstva, u něhož jsem měl neustále pocit, že jsou na place jenom proto, že mají kariéry v řiti a za rohem na ně čeká chlápek z berňáku kvůli neplacení daní. Cca v polovině (oslava narozenin a následně Stiflerova party) se ovšem jakoby lusknutím prstů všechno obrátí o 180 stupňů a Prcičky se vrátí v plné síle. Najednou fungují nostalgické chvíle (geniální soundtrackové odkazy!!!), konečně se dostaví i bránici likvidující gagy (Jimův táta a Stifler opět ve formě + Sherminátor!) a finální přísun životních mouder už dlouho netrefil hřebíček tolik na hlavičku. 7/10, už jen kvůli titulkové kino-scéně, která uzavře kruh snad nejlíp, jak to šlo.(5.4.2012)

Stará parta se vrací na vlnách nostalgie a rozjíždí další mega kalbu, teda tentokrát třídní sraz. Chlastá se, hulí se, bleje se, balej se středoškolačky,... v podstatě všechno při starym, tentokrát se zachází i trošku dál, až na hranici, možná i trošku za ní, ale to je úplně fuk, protože si to s Jimem, jeho tátou, Finchem, Kevinem, Ozem, Stiflerem i jeho mámou zase užíváte jako u prvního dílu.(25.7.2012)

Chválit je dobré, ale přechvalovat není na místě.. Přesto čtyři hvězdy nechám. Může za to z velké míry nostalgie a i třeba fakt, jak moc se nepovedla další láska mého dospívání (pokračování Cravenova Vřískotu). Nostalgie nicméně neznamená nuda. Čtyřka umně prodává sama sebe. Úroveň humoru pokračuje tam, kde skončila (na můj vkus už slabší) trojka, dvojice režisérů z pochopitelných důvodů ignoruje parazity, které se na trilogii chtěli jenom napakovat (nabídli navíc jen Jimova otce a několik silikonových děvek). Těmhle třicátníkům už vyjma Stiflera dávno nejde o zasunutí, pohled na ňadra nějaké osmnáctky ale neurazí nikoho z přítomných. Nikdo ani příliš nebude protestovat při trapasech, které se hrdinům opakovaně dějí. Stará parta tak má už sice trochu jiné priority, ale pořád jim to šlape. Stifler je kancelářský podržtaška, Oz je sportovní televizní hvězda, Jim si užívá rodinného života, Kevin zrovna tak (jen s trochu podpantoflákovským nádechem) a Finch (hlas má jak Clive Owen) je světoběžník a rozumbrada par excellence. Vzpomínají na konkrétní situace, nejlepší gagy vypadávají z toho, co známe a z toho, jaké vztahy, křivdy a neduhy mezi hrdiny roky panují. Je ale nutno podotknout, že vládne hlavně Stifler. Seann William Scott moc dobře ví, že „lepší“ roli mít už nikdy nebude a jeho kreace a hlášky jsou trefou do černého. Přesto film na některých místech zbytečně ubírá na tempu (krátit se mělo určitě), něco už je moc na sílu a hlavně snaha nacpat a dohrát všechny dějové linky a i krátkými camei na nikoho nezapomenout, je už trochu navíc. Přesto tvůrci nejsou žádní fachmani, co si přečtou zadání a jdou rýsovat přesně podle předchozích třech úspěšných dílech.. což je docela pozitivní šok!!(19.7.2012)

Americký koláč po osmé? A proč ne?! Velmi vtipná podívaná, která mi tak nějak hrála do noty a aktuálního naladění. Po těch nepovedených pokračováních Prciček 1, musím říct, že jsem se zase smála a při nějakých scénách i za břicho popadala stejně jako u jedničky. Komedie, jak má být.(6.4.2012)

Kdo by se na návrat legendárních hrdinů a průkopníků teenagerovských komedií netěšil. Nostalgie byla veliká, co si budem povídat. Objeví se snad každý, kdo stojí aspoň trochu za řeč. Nečekal jsem to, ale nejzábavnější je opět Stifmaister, opět se nám dostane velká porce jeho klasického humoru, který opravdu stojí za to. Druhým pilířem Reunionu je tak trochu překvapivě "prcičkářský srdcař" Jimův táta, který se předvede jako ještě nikdy. :-D Některé scénky a hlášky jsou naprosto perfektní a celý film je prošpikován odkazy na staré díly, za což si autoři zaslouží velký dík. Na druhou stranu ale musím říct, že v určitých chvílích Reunion ztrácí, některé pasáže mohly být vypuštěny a taky bych tam vůbec netlačil "urážecí se/odpouštěcí scény" s Michelle, Vicky a Stiflerem, tyhle rádoby dramatický, citový zvraty bych teda já osobně vypustil a nechal to čistě a svěže komediální. Každpopádně v celkovém pohledu se jedná o skvělou komedii, jsem hrozně rád, že se Prcičkáři v kompletním složení vrátili a doufám, že se tato skvadra nesešla naposledy a ještě se nám někdy představí. 75%(6.4.2012)

• - Eddie Kaye Thomas (Finch) je jediným hercem z hlavního obsazení, který, stejně jako jeho postava, dokončil střední školu v roce 1999. (ArsenalEagle)

• - Natáčení snímku začalo v květnu roku 2011 a trvalo 3 měsíce. Filmovalo se v Atlantě, v Conyersu, v Covingtonu, v Cummingu a v Monroe v Goergii. (Mr.Hudson)

• - Pro herečku Mena Suvari se jedná o pátý film, který ve svém názvu nese "American". Zahrála si ve snímcích, které nesly originální názvy American Pie (1999), American Beauty (1999), American Virgin (2009) a v American Pie 2 (2002). (žvanimírek)