Pro generaci, která na prcičkovské sáze vyrůstala, to je sladký bonbónek a kvalitní zakončení za celou sérií. Jsem rád, že Biggs se SWS dali po dlouhé době zase celou bandu dohromady a že se čtvrtého dílu zhostili Hurwitz se Schlossbergem, protože mají dobré zkušenosti s Haroldem a Kumarem a navíc chápou jádro prcičkovského humoru. Dočkáme se tedy sexy borek, pořádných pařeb, fekálního humoru, Jima v nesnázích, jeho táty a rad do sexuálního života, Stiflerovy mámy atd. Funguje to tak dobře, protože je to celé posunuté do vážnější a nostalgické polohy, takže chlápci kolem třicítky už nejsou takoví pařmeni, mají rodiny, nudná zaměstnání a sere je nastupující mladá generace, která si ničeho neváží a všude jenom facebookuje a čte Stmívání. Jakoby zpověď generace, která vyrůstala v 90. letech...neznala mobily a chtěla zoufale zasunout za každou cenu. Milé (Jimův táta), někdy dost odvážné (poklička) a překvapivě hodně zábavné (Stiflerova pomsta, ožralá osmnáctka). Potěší spousta starých tváří (Sherminátor, MILF týpci) a fakt, že ta nostalgická struna se nijak zbytečně nenatahuje, ale line se pěkně celým filmem a graduje fotkami při závěrečných titulcích. [Přesná stopáž: 114 min](15.8.2012)

Povím Vám, proč se tady drží to vysoké hodnocení, chvilka napětí - tadaáa nostalgie! Neé nostalgie z prcíček, ale vzpomínek všech, který si v tom něco našli, sem na to kápnul, heč! (všichni se viděli na středních školách a brečeli do kapesníčku, všichni starší) Každopádně hodně slušné pokračováni American Pie, kde Stifler má svůj vlastní flashback. Jak tu bylo už víckrát psáno a já se omlouvám, že to opět jednou beru do huby - Reunion je mnohem víc uvěřitelné a nenucené a až na těch 113 min. v rámci žánru 7/10 I já mam nejspíš svou slabou chvilku a musím uznat, že bylo fajn vidět je opět po xy letech v daném snímku všechny hezky pospolu, taáak a je to venku. Doják pro ty, který na tom vyrůstali.(8.4.2012)

S odřenou zadelí, ale ještě pořád druhý nejlepší díl. Do půlky ale velká slabota, trpící mizernou režií, vyšeptalými vtipy typu "pamatuješ na to, jak jsme dělali tohle a tohle?" a vlastně i celkovou nezajímavostí celého osazenstva, u něhož jsem měl neustále pocit, že jsou na place jenom proto, že mají kariéry v řiti a za rohem na ně čeká chlápek z berňáku kvůli neplacení daní. Cca v polovině (oslava narozenin a následně Stiflerova party) se ovšem jakoby lusknutím prstů všechno obrátí o 180 stupňů a Prcičky se vrátí v plné síle. Najednou fungují nostalgické chvíle (geniální soundtrackové odkazy!!!), konečně se dostaví i bránici likvidující gagy (Jimův táta a Stifler opět ve formě + Sherminátor!) a finální přísun životních mouder už dlouho netrefil hřebíček tolik na hlavičku. 7/10, už jen kvůli titulkové kino-scéně, která uzavře kruh snad nejlíp, jak to šlo.(5.4.2012)

Chválit je dobré, ale přechvalovat není na místě.. Přesto čtyři hvězdy nechám. Může za to z velké míry nostalgie a i třeba fakt, jak moc se nepovedla další láska mého dospívání (pokračování Cravenova Vřískotu). Nostalgie nicméně neznamená nuda. Čtyřka umně prodává sama sebe. Úroveň humoru pokračuje tam, kde skončila (na můj vkus už slabší) trojka, dvojice režisérů z pochopitelných důvodů ignoruje parazity, které se na trilogii chtěli jenom napakovat (nabídli navíc jen Jimova otce a několik silikonových děvek). Těmhle třicátníkům už vyjma Stiflera dávno nejde o zasunutí, pohled na ňadra nějaké osmnáctky ale neurazí nikoho z přítomných. Nikdo ani příliš nebude protestovat při trapasech, které se hrdinům opakovaně dějí. Stará parta tak má už sice trochu jiné priority, ale pořád jim to šlape. Stifler je kancelářský podržtaška, Oz je sportovní televizní hvězda, Jim si užívá rodinného života, Kevin zrovna tak (jen s trochu podpantoflákovským nádechem) a Finch (hlas má jak Clive Owen) je světoběžník a rozumbrada par excellence. Vzpomínají na konkrétní situace, nejlepší gagy vypadávají z toho, co známe a z toho, jaké vztahy, křivdy a neduhy mezi hrdiny roky panují. Je ale nutno podotknout, že vládne hlavně Stifler. Seann William Scott moc dobře ví, že „lepší“ roli mít už nikdy nebude a jeho kreace a hlášky jsou trefou do černého. Přesto film na některých místech zbytečně ubírá na tempu (krátit se mělo určitě), něco už je moc na sílu a hlavně snaha nacpat a dohrát všechny dějové linky a i krátkými camei na nikoho nezapomenout, je už trochu navíc. Přesto tvůrci nejsou žádní fachmani, co si přečtou zadání a jdou rýsovat přesně podle předchozích třech úspěšných dílech.. což je docela pozitivní šok!!(19.7.2012)

• kulyk

A to ty dvě dávám v podstatě z nostalgie. Ani jsem nečekal, že se ze mě stane takový upjatý suchoprd, který nepobije v úctě hlavou o zem před každým dílkem, obsahujícím fekálhumor. Snad jsem se jen špatně vyspal, či mi stará stáhla předkožku umolousanou rukou, možná tu pouze dochází k zanedbatelnému nedorozumění a já zítra napálím five, jen to frkne. Nejspíš mě však rozhodil ten bubačisko, jak si tam tak významně vlnil prdelí. Prostě x-krát opakovaná šablona už nemá tu sílu. Radši budu vzpomínat, jak to bylo tenkrát, na hudebním táboře....(9.6.2012)

• - Miesto, kde si na konci filmu pripíjajú na ďalší zraz, je to isté miesto z úvodných minút prvého dielu série. (Norton2006)

• - Když Jim Levenstein (Jason Biggs) veze Karu (Ali Cobrin) domů, je noc. Jakmile ji však dostane do pokoje, je za okny denní světlo, avšak po jeho odchodu je opět noc. (Studioworks)

• - V pátém díle série Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006) se pan Levenstein (Eugene Levy) zmiňuje o tom, že je jeho žena posedlá kamasutrou, a později také prohlásí, že už má vnouče. V tomto 8. díle série je však vnuk 2letý a Jim (Jason Biggs) při rozmluvě s otcem po příjezdu říká, že je matka mrtvá již tři roky. Matka by tak vnuka nikdy nepoznala a v již v pátém díle by měla být po smrti. (A7X92)