• TeeAge

|| Scenár: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg / Based on characters by Adam Herz | Hudba: Lyle Workman | Produkcia: Chris Moore, Craig Perry, Warren Zide | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Relativity Media, Zide/Perry Productions | Rozpočet: 50 miliónov $ | Tržby: 233,566,407 $ || Slabo prevedená, na nostalgiu spoliehajúca vec. Najsilnejší element je samozrejme fakt, že sú všetci opäť pred jednou kamerou. Čakal som viac drsnosti, ako napríklad Stiflerova akcia proti skútrákom. Škoda. Project X rulezz.(19.8.2012)

• cukorek

Pekná nostalgická spomienka a návrat "ospevovaných a okúzľujúcich" chlapcov, ktorí sa vždy vedeli vtipnou formou vysekať zo svojich problémov a šikovne vykľučkovať z trápnych situácií. Táto časť nebola až taká úspešná ako prvé dve časti a ich 15 minút slávy bohužiaľ, už uplynulo. V úvode prišiel náznak, že bude o zábavu postarané, ale tempo a humor upadol po Stiflerovej akcii, pomstiť úder mladších teenagerov a dospelí chlapi, už nevydupali zo seba dostatok bláznivých situácií ako pred pár rokmi. Ako by im ten vek zväzoval ruky a ich odviazanie na party tiež nedominovalo a ostalo za výkonom úspešnejších pánov z príbehu Vo štvorici po opici. Úspech nie je večný a navyše treba na ňom riadne zapracovať, takže za mňa 40%.(13.8.2012)

Kdo by se na návrat legendárních hrdinů a průkopníků teenagerovských komedií netěšil. Nostalgie byla veliká, co si budem povídat. Objeví se snad každý, kdo stojí aspoň trochu za řeč. Nečekal jsem to, ale nejzábavnější je opět Stifmaister, opět se nám dostane velká porce jeho klasického humoru, který opravdu stojí za to. Druhým pilířem Reunionu je tak trochu překvapivě "prcičkářský srdcař" Jimův táta, který se předvede jako ještě nikdy. :-D Některé scénky a hlášky jsou naprosto perfektní a celý film je prošpikován odkazy na staré díly, za což si autoři zaslouží velký dík. Na druhou stranu ale musím říct, že v určitých chvílích Reunion ztrácí, některé pasáže mohly být vypuštěny a taky bych tam vůbec netlačil "urážecí se/odpouštěcí scény" s Michelle, Vicky a Stiflerem, tyhle rádoby dramatický, citový zvraty bych teda já osobně vypustil a nechal to čistě a svěže komediální. Každpopádně v celkovém pohledu se jedná o skvělou komedii, jsem hrozně rád, že se Prcičkáři v kompletním složení vrátili a doufám, že se tato skvadra nesešla naposledy a ještě se nám někdy představí. 75%(6.4.2012)

Pro generaci, která na prcičkovské sáze vyrůstala, to je sladký bonbónek a kvalitní zakončení za celou sérií. Jsem rád, že Biggs se SWS dali po dlouhé době zase celou bandu dohromady a že se čtvrtého dílu zhostili Hurwitz se Schlossbergem, protože mají dobré zkušenosti s Haroldem a Kumarem a navíc chápou jádro prcičkovského humoru. Dočkáme se tedy sexy borek, pořádných pařeb, fekálního humoru, Jima v nesnázích, jeho táty a rad do sexuálního života, Stiflerovy mámy atd. Funguje to tak dobře, protože je to celé posunuté do vážnější a nostalgické polohy, takže chlápci kolem třicítky už nejsou takoví pařmeni, mají rodiny, nudná zaměstnání a sere je nastupující mladá generace, která si ničeho neváží a všude jenom facebookuje a čte Stmívání. Jakoby zpověď generace, která vyrůstala v 90. letech...neznala mobily a chtěla zoufale zasunout za každou cenu. Milé (Jimův táta), někdy dost odvážné (poklička) a překvapivě hodně zábavné (Stiflerova pomsta, ožralá osmnáctka). Potěší spousta starých tváří (Sherminátor, MILF týpci) a fakt, že ta nostalgická struna se nijak zbytečně nenatahuje, ale line se pěkně celým filmem a graduje fotkami při závěrečných titulcích. [Přesná stopáž: 114 min](15.8.2012)

Nejvtipnější komedie posledních několika let. Aby se celý kino takhle smálo si pamatuju naposledy někdy na Boratovi. Pro mě osobně naprostá paráda a jednoznačně nejlepší díl série. Všichni jsou tam jaksi uvěřitelnější a chápete jejich problémy. Ale přitom je to nehorázná prdel. Stifler je ďábel a bez něj by to bylo sotva poloviční. A nejvíc mě dostala scéna, kdy pašujou ožralou holku domů a její matka tam rozjíždí taneční kreace. Fakt megadobrej film.(8.4.2012)

• - Stifler (Seann William Scott) v jedné scéně prohlásí, že film Twilight sága: Nový měsíc (2009) je jeho nejoblíbenější díl série. Chris Weitz , který působil jako producent během natáčení Prci, prci, prcičky (1999) a jako výkonný producent během u filmů Prci, prci, prcičky 2 (2001), Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003) a u tohoto pokračování, zmíněné pokračování ze série Twilight režíroval. (Dr Lizal)

• - Jay Harrington hrál postavu se stejným jménem Dr. Ron již v seriálu Zoufalé manželky (2004). (Mr. Filuta)

• - Eugene Levy je jediný herec, který se objevil ve všech osmi dílech série. (slatkac)