• brit84

Když jsem se teď díval na hodnocení prvního dílu prciček, byl jsem trochu v šoku. Ruku na srdce, opravdu si myslíte, že je tohle pokračování o tolik lepší než jednička? To ani omylem. A pokud se někomu tohle tak moc líbilo, jak to, že se mu zas nelíbila jednička? To je dost na palicu, ne? Pár dobrých gagů tenhle díl nezachrání a stejně je většina fórů jenom napojených na ty z prvních dílů. Chtěl jsem dát tři *, ale demonstrativně dám jen 2. Hlavně kvůli těm kreténům, co podhodnotili jedničku a kvůli tomuhle se můžou podělat.(11.7.2012)

S odřenou zadelí, ale ještě pořád druhý nejlepší díl. Do půlky ale velká slabota, trpící mizernou režií, vyšeptalými vtipy typu "pamatuješ na to, jak jsme dělali tohle a tohle?" a vlastně i celkovou nezajímavostí celého osazenstva, u něhož jsem měl neustále pocit, že jsou na place jenom proto, že mají kariéry v řiti a za rohem na ně čeká chlápek z berňáku kvůli neplacení daní. Cca v polovině (oslava narozenin a následně Stiflerova party) se ovšem jakoby lusknutím prstů všechno obrátí o 180 stupňů a Prcičky se vrátí v plné síle. Najednou fungují nostalgické chvíle (geniální soundtrackové odkazy!!!), konečně se dostaví i bránici likvidující gagy (Jimův táta a Stifler opět ve formě + Sherminátor!) a finální přísun životních mouder už dlouho netrefil hřebíček tolik na hlavičku. 7/10, už jen kvůli titulkové kino-scéně, která uzavře kruh snad nejlíp, jak to šlo.(5.4.2012)

• TeeAge

|| Scenár: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg / Based on characters by Adam Herz | Hudba: Lyle Workman | Produkcia: Chris Moore, Craig Perry, Warren Zide | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Relativity Media, Zide/Perry Productions | Rozpočet: 50 miliónov $ | Tržby: 233,566,407 $ || Slabo prevedená, na nostalgiu spoliehajúca vec. Najsilnejší element je samozrejme fakt, že sú všetci opäť pred jednou kamerou. Čakal som viac drsnosti, ako napríklad Stiflerova akcia proti skútrákom. Škoda. Project X rulezz.(19.8.2012)

• kulyk

A to ty dvě dávám v podstatě z nostalgie. Ani jsem nečekal, že se ze mě stane takový upjatý suchoprd, který nepobije v úctě hlavou o zem před každým dílkem, obsahujícím fekálhumor. Snad jsem se jen špatně vyspal, či mi stará stáhla předkožku umolousanou rukou, možná tu pouze dochází k zanedbatelnému nedorozumění a já zítra napálím five, jen to frkne. Nejspíš mě však rozhodil ten bubačisko, jak si tam tak významně vlnil prdelí. Prostě x-krát opakovaná šablona už nemá tu sílu. Radši budu vzpomínat, jak to bylo tenkrát, na hudebním táboře....(9.6.2012)

Kdo by se na návrat legendárních hrdinů a průkopníků teenagerovských komedií netěšil. Nostalgie byla veliká, co si budem povídat. Objeví se snad každý, kdo stojí aspoň trochu za řeč. Nečekal jsem to, ale nejzábavnější je opět Stifmaister, opět se nám dostane velká porce jeho klasického humoru, který opravdu stojí za to. Druhým pilířem Reunionu je tak trochu překvapivě "prcičkářský srdcař" Jimův táta, který se předvede jako ještě nikdy. :-D Některé scénky a hlášky jsou naprosto perfektní a celý film je prošpikován odkazy na staré díly, za což si autoři zaslouží velký dík. Na druhou stranu ale musím říct, že v určitých chvílích Reunion ztrácí, některé pasáže mohly být vypuštěny a taky bych tam vůbec netlačil "urážecí se/odpouštěcí scény" s Michelle, Vicky a Stiflerem, tyhle rádoby dramatický, citový zvraty bych teda já osobně vypustil a nechal to čistě a svěže komediální. Každpopádně v celkovém pohledu se jedná o skvělou komedii, jsem hrozně rád, že se Prcičkáři v kompletním složení vrátili a doufám, že se tato skvadra nesešla naposledy a ještě se nám někdy představí. 75%(6.4.2012)

• - Eugene Levy je jediný herec, který se objevil ve všech osmi dílech série. (slatkac)

• - Stifler (Seann William Scott) v jedné scéně prohlásí, že film Twilight sága: Nový měsíc (2009) je jeho nejoblíbenější díl série. Chris Weitz , který působil jako producent během natáčení Prci, prci, prcičky (1999) a jako výkonný producent během u filmů Prci, prci, prcičky 2 (2001), Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003) a u tohoto pokračování, zmíněné pokračování ze série Twilight režíroval. (Dr Lizal)

• - Pro herečku Mena Suvari se jedná o pátý film, který ve svém názvu nese "American". Zahrála si ve snímcích, které nesly originální názvy American Pie (1999), American Beauty (1999), American Virgin (2009) a v American Pie 2 (2002). (žvanimírek)