Neuveritelny komedialni timing, smrtici kadence perfektnich foru, neodolatelne popkulturni reference a dojemne dojemne momenty. I ta naloz obscenniho, sexistickeho a fekalniho humoru nijak neirituje a dokonale funguje. Na novinarsky projekci se tleskalo. Pravdepodobny cerny kun letosniho leta a pravdepodobna komedie roku. Let's make this reunion our BITCH! 85%(29.3.2012)

• TeeAge

|| Scenár: Jon Hurwitz, Hayden Schlossberg / Based on characters by Adam Herz | Hudba: Lyle Workman | Produkcia: Chris Moore, Craig Perry, Warren Zide | Distribúcia: Universal Pictures | Štúdio: Relativity Media, Zide/Perry Productions | Rozpočet: 50 miliónov $ | Tržby: 233,566,407 $ || Slabo prevedená, na nostalgiu spoliehajúca vec. Najsilnejší element je samozrejme fakt, že sú všetci opäť pred jednou kamerou. Čakal som viac drsnosti, ako napríklad Stiflerova akcia proti skútrákom. Škoda. Project X rulezz.(19.8.2012)

Ze "Školního srazu" jsem měla trochu strach asi jako bych před sebou sama měla slezinu. Ale narozdíl od té skutečné (tam bych asi musela polovinu bývalých spolužáků pozabíjet) se tahle vyvedla. Rozhodně je to zlepšení oproti předchozím dílům, které už neměly co nabídnout. Jsem ráda, že se tenhle díl obešel i bez větších fekálních trapáren, ale na druhou stranu mi zase připadalo, že na plynu ubrali až moc. Největší záchvat smíchu jsem měla asi u penisu pod pokličkou :-) Jinak všechny fórky byly spíš na pousmání. Ráda bych dala ty čtyři hvězdičky, ale na komedii je to prostě až příliš dlouhé. Škoda. Každopádně to nemění nic na tom, že je to slušný film. Akorát ta Tara Reid vypadá čím dál hůř..(18.5.2013)

,,PÁNOVÉ DOUFÁM, ŽE MÁTE OCHRANU. TENHLE VÍKEND SE VŠEMA VYJEBEM!....“ /// Nostalgickej návrat do starejch časů. No, že by to se mnou cloumalo.... Všichni vypadaj trochu jinak – hlavně holky. A Stiflerova máma ... no jasně. Vzpomínky na to, kdo koho (nebylo by lepší napsat kterou?) vyprstil, u kterejch bych možná tak před 30ti lety řval smíchy (můj 12ti letej se smíchy málem udusil – a pak že to prej není pro děti....). Ale trocha dobrodružství neuškodí v žádným věku (zvlášť když má fakt pěknej...). Hodně se to podobá Machrům, jen tady se voprašujou starý čuráci a přidávaj prvky Rom-Kom (co je? To je cigánsky?). A těch sentimentálních keců! U toho fakt onanujete? Hmm, já půjdu radši někam zasunout.... (de někdo se mnou? Ty ne vole, dyť sem psal, že je ti 12!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju Stiflerovi romantický mejdla. 2.) Mám strach ze školních srazů. 3. Už si nevzpomínám, kdo že to tenkrát s tím koláčem.... 4.) Thx za titule ,,Hogwarts“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ ne(2.7.2012)

Kdo by si rád nezavzpomínal... Opět se tu našlo spoustu vtipných věcí, ale taky krásně nostalgických. Mám takový zvláštní pocit, který u moc filmů nezažiju, takže jde o hodně dobrý film. S chutí zařazuji školní sraz do top 3 nejlepších prciček, ale neříkám, že musí být zrovna třetí, všechny tři díly 1,3,8 mám rád tak nastejno. Zatím 4,5*(5.10.2012)

• - Eddie Kaye Thomas (Finch) je jediným hercem z hlavního obsazení, který, stejně jako jeho postava, dokončil střední školu v roce 1999. (ArsenalEagle)

• - Natáčení snímku začalo v květnu roku 2011 a trvalo 3 měsíce. Filmovalo se v Atlantě, v Conyersu, v Covingtonu, v Cummingu a v Monroe v Goergii. (Mr.Hudson)

• - Po sedmi filmech série se jedná o první snímek, na jehož scénáři se nepodílel Adam Herz. (MeanWhile)