Nezestárli jen hlavní hrdinové - notně vyčpělý je totiž i humor, který se režisérská dvojka snaží divákovi prodat. Neurazilo, tak nějak pobavilo, ale zdaleka nechytlo. btw jsem konečně pochopil, že UNRATED verze u hrubozrnných komedií většinou znamenají bonusové záběry na pánská přirození, a přestávám je shánět.(19.8.2012)

Ze "Školního srazu" jsem měla trochu strach asi jako bych před sebou sama měla slezinu. Ale narozdíl od té skutečné (tam bych asi musela polovinu bývalých spolužáků pozabíjet) se tahle vyvedla. Rozhodně je to zlepšení oproti předchozím dílům, které už neměly co nabídnout. Jsem ráda, že se tenhle díl obešel i bez větších fekálních trapáren, ale na druhou stranu mi zase připadalo, že na plynu ubrali až moc. Největší záchvat smíchu jsem měla asi u penisu pod pokličkou :-) Jinak všechny fórky byly spíš na pousmání. Ráda bych dala ty čtyři hvězdičky, ale na komedii je to prostě až příliš dlouhé. Škoda. Každopádně to nemění nic na tom, že je to slušný film. Akorát ta Tara Reid vypadá čím dál hůř..(18.5.2013)

Zdejší hodnocení je hodně hodně nadhodnocené. Ale slabší 4 hvězdy si snímek zaslouží hlavně za duo Stiffler/Jim's Dad. Ani bych se nezlobil kdyby se tahle parta po pár letech ještě jednou sešla, ale o jejich osudu rozhodnou diváci sami. Takže nostalgicky líbilo a celkově hodnotím kladně. Jdu si ještě jednou pustit Sherminatora!(16.4.2012)

• kulyk

A to ty dvě dávám v podstatě z nostalgie. Ani jsem nečekal, že se ze mě stane takový upjatý suchoprd, který nepobije v úctě hlavou o zem před každým dílkem, obsahujícím fekálhumor. Snad jsem se jen špatně vyspal, či mi stará stáhla předkožku umolousanou rukou, možná tu pouze dochází k zanedbatelnému nedorozumění a já zítra napálím five, jen to frkne. Nejspíš mě však rozhodil ten bubačisko, jak si tam tak významně vlnil prdelí. Prostě x-krát opakovaná šablona už nemá tu sílu. Radši budu vzpomínat, jak to bylo tenkrát, na hudebním táboře....(9.6.2012)

Bravo! Skvělé titulky a perfektní úvodní půl hodina, kdy se do druhé poloviny filmu dostáváme v plné síle. Velký návrat, bez zbytečného klišé jako v předchozích dílech (hall repeat) s teens úchylárnama (kromě klasických scén Stiflera, ty mu odpouštím), akcích v plném proudu (každá druhá slečna s modelingu) a děckých výlevů s alkoholem (opilé děti alias Spolek Beta, nebo Nahá míle). Ke konci jde spíše o "americký sen" velkých návratů prvních lásek, ale mělo to své kouzlo. Přikláním se k známkování jako u prvního dílu a dávám 4* hvězdičky, beru to jako první díl: prvotina a velká teens klasika v tomhle žánru a poslední díl: výborné zakončení. Skvěle pobaví i scéna v závěrečných titulcích. Stifler's my man, who*es !(17.7.2012)

• - Jay Harrington hrál postavu se stejným jménem Dr. Ron již v seriálu Zoufalé manželky (2004). (Mr. Filuta)

• - Když Jim Levenstein (Jason Biggs) veze Karu (Ali Cobrin) domů, je noc. Jakmile ji však dostane do pokoje, je za okny denní světlo, avšak po jeho odchodu je opět noc. (Studioworks)

• - Spoiler: Přestože představitel Jimmova otce Eugene Levy a Jennifer Coolidge, která ztvárnila Stiflerovu matku, společně natočili několik dílů série, až v tomto pokračování se setkávájí ve společné scéně. Ve skutečnosti jsou oba herci dobří přátelé. (Dr Lizal)