Kung Fu Panda slaví svátky (TV film)

Kung Fu Panda Holiday Special

Kung Fu Panda slávi sviatky

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 21 min

Tim Johnson

Jon Pollack

Henry Jackman

Melissa Cobb

Komentáře uživatelů k TV filmu (112)

Mohli si dať veru viac záležáť, tieto krátke jednohubky od Dreamworksu nie su tak nápadité ako kinofilmy.(22.12.2010)

// Production Companies: DreamWorks Animation // V skutku vtipné ale to je tak všetko. Súhlasím z T2 že si na tom mohli dať viac záležať.(13.3.2011)

Mnoho lidí zřejmě překvapilo, že Kung Fu Panda poukazuje na rodinné hodnoty. Kdo by to taky čekal, když jde o vánoční animák. Někteří uživatelé by si nejdříve měli vyndat ruku z kalhot, než začnou vynášet moudra. Bude to tak lepší pro všechny.(22.12.2010)

Asi lepší než samotný film,nejspíš proto,že tady mě panda se*e jen dvacet minut a navíc jsem vyměklá,co se Vánoc týče.(27.11.2011)

Jedničce jsem dal čtyři hvězdy, tady musím jít o něco níž. Já mám tyhle kraťasy fakt rád (říkejte si, co chcete, ale např. Shrekoleda je fajn). Ale u tohohle krátkého animáku jsem se nudil. Z letargie mě probudil až králík, který se chtěl rvát o čest, jinak tu ale není nic, co by stálo za zapamatování. Naštěstí je to tak krátké… 50 %.(29.12.2010)

Fajnový sebevražedný králík, jinak slabomyslná moralitka o tom, jak je důležité mít rodinu a vážit si jí.(5.12.2010)

Rozhodne lepšie ako http://www.csfd.cz/film/247813-kung-fu-panda-secrets-of-the-furious-five/ . http://www.youtube.com/watch?v=NyJZRXnVr6I&feature=related, http://www.youtube.com/watch?v=YvpMNQvhhoc&feature=related 90% - 5*(14.1.2011)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// +bezvadná animace postav, známé postavy a prostředí, vánoční hudba a vánoční tématika -jenže to už tu párkrát bylo/// Nějak mě některé animované kraťasy neohromují. Zde je sice krásná vánoční nálada a poselství, že být na vánoce s otcem (rodinou) je nejdůležitější, ale chybí mi tu víc humoru, připadá mi to jednoúčelové./// Celkem 65%///(21.1.2011)

Zajímavý předvánoční krátkomentážní animák, který by mohl být samozřejmě lepší, ale před vánoci, proč ne? Příjemná pohádka, která neurazí... 6/10 = 60%(24.12.2010)

Nebylo to špatný, ale z těhle vánočních 20 minutových příběhů (Shrek, Madagaskar, Kung Fu Panda) se mi tenhle líbil nejméně :) 3*(23.12.2010)

Příjemné, spousta originálních nápadů (především "rotující" místnosti), ale až moc patetické a poučné.(23.9.2011)

Prázdninový dovětek k jednomu z nejlepších dětských animáků, to už ze svého titulu nemůže být vyloženě nudné - a také že není, hlavní postava pořád funguje skvěle a vtipnost kterou srší všechno co dělá je stále nezměrná. Ale jak je zvykem, Vánoce zprasí všechno, obzvlášť co se filmů týče, a tak se milá mlátičkoidní Panda skrze slušné gagy noří do stále odpornější patetičnosti "děje" až ke slizce slaďounkému závěru. Nezbývá tedy než ignorovat příběh a užít si skvělou choreografi s originálními vtipy těžícími z hrátek postavami, střihem filmu i jeho celkovou narací... a možná pak člověk ani nebude moc zvracet z té sluníčkově hřejivé poslední třetiny. 7/10(5.12.2010)

Neříkám, že jsem se potrhal smíchy, ale jako vánoční zákusek mezi pohádkami dobrý. Potěší několik povedených nápadů a jasně, děti budou šílet. 70%(9.1.2011)

Že by parodie na Inception?! Hmmmm.. Slabý odvar Kung Fu Pandy.(23.12.2010)

Vtipné, akčné, vizuálne šialené. Škoda trochu rozpačitého rozbehu. Na kraťas TUČNIAKOV Z MADGASCARU to nemá, ale je tu prekvapivo dobre zapracovené posolstvo...(28.12.2010)

Opravdu moc povedený vánoční krátký film. Už originální snímek Kung Fu Panda jsem si moc užil, takže ani zde jsem se nenudil. Podle mě je to mnohem lepší než třeba taková Shrekoleda nebo podobný kraťas od Madagaskaru.(22.1.2012)

Po vánočním speciálu od Shreka a Madagaskaru přichází Kung Fu Panda speciál, který nenabízí nic nového a z této trojice zaostává na posledním místě kvůli nedostatku humoru a přebytku sentimentality. Mohlo to být lepší, ale i horší.(22.12.2010)

Krátke, ale výstižné, milé a zábavné. Proste Panda.(28.7.2011)

Na Po-a, mám slabosť, tak mi nevadí, keď okrem Vianoc bude sláviť aj Veľkú noc, Deň nezávislosti a vďakyvzdania a čínsky Nový rok.(28.12.2010)

Je to jen véča a zábava, to zvládnu. Sekané scény okolo 11 minuty jsou nejveselejší. CITÁT - To je katastrofa !!!......... Klasický příběh dračího bojovníka Poa, který dokáže vše otočit na ruby. Hořko sladký příběh z veselým koncem. Jak taky jinak.(27.3.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6