poster

Kung Fu Panda slaví svátky (TV film)

 • USA

  Kung Fu Panda Holiday Special

 • Slovensko

  Kung Fu Panda slávi sviatky

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 21 min

Režie:

Tim Johnson

Scénář:

Jon Pollack

Hudba:

Henry Jackman

Producenti:

Melissa Cobb
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (111)

 • T2
  ***

  Mohli si dať veru viac záležáť, tieto krátke jednohubky od Dreamworksu nie su tak nápadité ako kinofilmy.(22.12.2010)

 • Dever
  ***

  // Production Companies: DreamWorks Animation // V skutku vtipné ale to je tak všetko. Súhlasím z T2 že si na tom mohli dať viac záležať.(13.3.2011)

 • Djoker
  ***

  Mnoho lidí zřejmě překvapilo, že Kung Fu Panda poukazuje na rodinné hodnoty. Kdo by to taky čekal, když jde o vánoční animák. Někteří uživatelé by si nejdříve měli vyndat ruku z kalhot, než začnou vynášet moudra. Bude to tak lepší pro všechny.(22.12.2010)

 • viperblade
  ***

  Jedničce jsem dal čtyři hvězdy, tady musím jít o něco níž. Já mám tyhle kraťasy fakt rád (říkejte si, co chcete, ale např. Shrekoleda je fajn). Ale u tohohle krátkého animáku jsem se nudil. Z letargie mě probudil až králík, který se chtěl rvát o čest, jinak tu ale není nic, co by stálo za zapamatování. Naštěstí je to tak krátké… 50 %.(29.12.2010)

 • hellstruck
  ***

  Asi lepší než samotný film,nejspíš proto,že tady mě panda se*e jen dvacet minut a navíc jsem vyměklá,co se Vánoc týče.(27.11.2011)

 • ladynka
  ***

  Fajnový sebevražedný králík, jinak slabomyslná moralitka o tom, jak je důležité mít rodinu a vážit si jí.(5.12.2010)

 • Shakers
  *****

  Rozhodne lepšie ako http://www.csfd.cz/film/247813-kung-fu-panda-secrets-of-the-furious-five/ . http://www.youtube.com/watch?v=NyJZRXnVr6I&feature=related, http://www.youtube.com/watch?v=YvpMNQvhhoc&feature=related 90% - 5*(14.1.2011)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Prostředí 8/10/// +bezvadná animace postav, známé postavy a prostředí, vánoční hudba a vánoční tématika -jenže to už tu párkrát bylo/// Nějak mě některé animované kraťasy neohromují. Zde je sice krásná vánoční nálada a poselství, že být na vánoce s otcem (rodinou) je nejdůležitější, ale chybí mi tu víc humoru, připadá mi to jednoúčelové./// Celkem 65%///(21.1.2011)

 • Pilda17
  ***

  Zajímavý předvánoční krátkomentážní animák, který by mohl být samozřejmě lepší, ale před vánoci, proč ne? Příjemná pohádka, která neurazí... 6/10 = 60%(24.12.2010)

 • Rosaviva
  ***

  Nebylo to špatný, ale z těhle vánočních 20 minutových příběhů (Shrek, Madagaskar, Kung Fu Panda) se mi tenhle líbil nejméně :) 3*(23.12.2010)

 • swamp
  ***

  Příjemné, spousta originálních nápadů (především "rotující" místnosti), ale až moc patetické a poučné.(23.9.2011)

 • HAL
  ***

  Prázdninový dovětek k jednomu z nejlepších dětských animáků, to už ze svého titulu nemůže být vyloženě nudné - a také že není, hlavní postava pořád funguje skvěle a vtipnost kterou srší všechno co dělá je stále nezměrná. Ale jak je zvykem, Vánoce zprasí všechno, obzvlášť co se filmů týče, a tak se milá mlátičkoidní Panda skrze slušné gagy noří do stále odpornější patetičnosti "děje" až ke slizce slaďounkému závěru. Nezbývá tedy než ignorovat příběh a užít si skvělou choreografi s originálními vtipy těžícími z hrátek postavami, střihem filmu i jeho celkovou narací... a možná pak člověk ani nebude moc zvracet z té sluníčkově hřejivé poslední třetiny. 7/10(5.12.2010)

 • predators
  ****

  Neříkám, že jsem se potrhal smíchy, ale jako vánoční zákusek mezi pohádkami dobrý. Potěší několik povedených nápadů a jasně, děti budou šílet. 70%(9.1.2011)

 • klerik
  ***

  Vtipné, akčné, vizuálne šialené. Škoda trochu rozpačitého rozbehu. Na kraťas TUČNIAKOV Z MADGASCARU to nemá, ale je tu prekvapivo dobre zapracovené posolstvo...(28.12.2010)

 • Roman.Ticka
  ***

  Že by parodie na Inception?! Hmmmm.. Slabý odvar Kung Fu Pandy.(23.12.2010)

 • Earl_23
  ****

  Opravdu moc povedený vánoční krátký film. Už originální snímek Kung Fu Panda jsem si moc užil, takže ani zde jsem se nenudil. Podle mě je to mnohem lepší než třeba taková Shrekoleda nebo podobný kraťas od Madagaskaru.(22.1.2012)

 • VojinRyan
  ****

  Krátke, ale výstižné, milé a zábavné. Proste Panda.(28.7.2011)

 • corona
  ****

  Na Po-a, mám slabosť, tak mi nevadí, keď okrem Vianoc bude sláviť aj Veľkú noc, Deň nezávislosti a vďakyvzdania a čínsky Nový rok.(28.12.2010)

 • Stanislaus
  ***

  Po vánočním speciálu od Shreka a Madagaskaru přichází Kung Fu Panda speciál, který nenabízí nic nového a z této trojice zaostává na posledním místě kvůli nedostatku humoru a přebytku sentimentality. Mohlo to být lepší, ale i horší.(22.12.2010)

 • ScarPoul
  ****

  Jedná sa vo svojej podstate o vianočne moralizujúci príbeh, ktorý nám neukazuje ďalšie dobrodružstvo pandy Po, len sa snaží ukázať, že aj kung fu majstri majú napriek zásadám srdce. Znova sa tu ale ukazuje majstrovstvo Kung Fu Pandy - aj napriek moralizovaniu je príbeh podaný z ľahkosťou, z vyváženým humorom a krásnou animáciou. Neviem, či začínam byť sentimentálny, ale nejako voči tomu nemám výhrady. Síce ma mrzí, že príbehy by mohli byť viacej epickejšie a čo sa týka charakterov prepracovanejšie, ale očividne sa jedná len o zábavu pre deti. A čo si cením, nehrá sa to na umenie ako Shrek.(7.6.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace