Reklama

Reklama

Kung Fu Panda slaví svátky

(TV film)
  • USA Kung Fu Panda Holiday Special (více)

Blíží se oblíbené zimní svátky plné ozdob, tancování a jídla. Vyhlášený pandí jedlík Po se nemůže dočkat, až se svým otcem bude moct opět pohostit báječnou nudlovou polévkou své přátelé z celé vesnice. Jenže letošní svátky budou muset proběhnout v jiném duchu. Po se stal novým Dračím bojovníkem, jehož povinností je organizace zimní hostiny pro mistry kung-fu ze všech provincií. Legendární hostina v Nefritovém paláci představuje vrcholně dokonalou a kultivovanou událost, která vyžaduje přísnou etiketu. Dokáže Po dostát svým povinnostem bojovníka, když srdcem tíhne k oslavám ve společnosti svého milovaného otce a přátel? (Česká televize)

(více)

Recenze (116)

Petr.Kocfeld 

všechny recenze uživatele

Není to tak špatné.Pandí kluk Po zde hledá šéfkuchaře.Odměnou pro šefkuchaře je zlatá naběračka,kterou nakonec získá jeho táta.Po zde vaří o sto šest.Pandí kluk zde pokazí kdeco a nakonec se mu podaří hostinu uvařit dobře.Zajíc,kterému při soutěži v ochutnávání Po ublíží se objeví v kuchyni a Po zrovna krájí v kuchyni mrkev chce bojovat s Poem.Po a jeho otec jsou ve vaření velmi dobří,ale panda zkazí,co se dá...Dávám 3 hvězdy. ()

Orion12 

všechny recenze uživatele

Solidní jednohubka. Ti, co tady dávají jednu hvězdu nechápu, co čekali od 20ceti minut filmu. Není prostor na představení záporáka ani ničeho. Je to prostě vánoční jednohubka. Má to vtip- králiček, nějaký děj taky a kupodivu jsem čekal více odfláknou animaci, ale animace je na úrovni jedničky, v jiných speciálech je odfláklá, aby to byl produkt pro děti, tady je vidět že se aspon přemýšlelo nad příbehem. Hezká pointa nakonec a vánoční atmosféra. Těžko hodnotit 20 minut ale já se bavil. ()

Reklama

J*A*M*A*L 

všechny recenze uživatele

Po Shrekovi vánoční koledě se rozhodly natočit vvánoční speciál i ke skvělé kung fu pandě a nebylo to hrozný.Mě se to docela líbilo možná by nebylo špatný kdyby to natočili delší, ale byl to jen speciál tak se nemůžeme divit.Mě se to však docela líbilo, bylo to stejně vtipné i dobré, tak co?Já se bavil dobře.75% ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Jedná sa vo svojej podstate o vianočne moralizujúci príbeh, ktorý nám neukazuje ďalšie dobrodružstvo pandy Po, len sa snaží ukázať, že aj kung fu majstri majú napriek zásadám srdce. Znova sa tu ale ukazuje majstrovstvo Kung Fu Pandy - aj napriek moralizovaniu je príbeh podaný z ľahkosťou, z vyváženým humorom a krásnou animáciou. Neviem, či začínam byť sentimentálny, ale nejako voči tomu nemám výhrady. Síce ma mrzí, že príbehy by mohli byť viacej epickejšie a čo sa týka charakterov prepracovanejšie, ale očividne sa jedná len o zábavu pre deti. A čo si cením, nehrá sa to na umenie ako Shrek. ()

Shredder 

všechny recenze uživatele

Nenapadity, otravne moralizujuci a hlavne citelne strojeny kratas od DreamWorksu, ktory pokracuje v tradicii vianocnych specialov ich uspesnych animakov. Shrekoleda aj Stastny a vesely Madagaskar sa mi vsak pacili o stupen viac, lebo som sa pri nich naladil na sviatocnu atmosferu, co sa mi vsak pri Kung Fu Pande situovanej vo vychodnej kulture nepodarilo. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama