Kung Fu Panda slaví svátky (TV film)

Kung Fu Panda Holiday Special

Kung Fu Panda slávi sviatky

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 2010, 21 min

Tim Johnson

Jon Pollack

Henry Jackman

Melissa Cobb

Černobílá panda znovu přichází na scénu. Je hezké, že se opět snaží přimět nejen ty nejmenší k tomu, aby si uvědomili, co je pro ně v životě prioritou. Bohužel ale nezachází dál za tento rámec a nenabízí nic, co bysme už v jiné formě neviděli někde jinde. Samozřejmě je hlavní hrdina pořád stejný hrom do police silák s dobráckou povahou a veselou náladou, jenže to už tak nějak o sobě nestačí k tomu, aby z kraťáku udělala něco víc, než jen průměrné dílko. Průměr trochu vytahuje sebevražedný králík, ten je opravdu snaživý. A i hudba od velikánů současnosti je zas jiná, neoposlouchaná a příjemně se line do ucha.(10.11.2012)

• MartinezZ

2.1.2011 ~ Vánoční kraťas hopsající pandy aka dračího bojovníka. Jak je to krátké, tak je to zbytečné. Tvůrci jen nechtěli dopustit, aby na původní Kug-Fu Pandu lidi zapomněli dřív, než dodělají pokračování. ~ V tom případě OK, budiž. Že bych byl nějak zvláště vyplesklý z původního filmu, to říct nemůžu. Doba, kdy se mi líbilo, když zvířátka mluví a dělají věci jako lidi, samá někam k animovanému Willimu Fogovi a Rychlé Rotě. Že by mě to dokázala zaujmout nyní, to už se moc říct nedá. Leda-že by byl příběh postaven hodně na nadsázce a vtipu, což zrovna tahle vánoční verze není. ~ Panda se těší na svátky se svým tátou, jak budou vařit něco zase spolu, když v tom se objeví mistr a řekne Pandě, že je hostitelem nějaké důležité večeře všech mistrů Kung-Fu. Táta se urazí, Panda jde do toho, ale je to hňup a tak nezvládá. Pomohou mu přátelé, ale všechno je nakonec stejně jinak, protože Vánoce se mají slavit v kruhu rodinném a přátel, ne s cizími zvířaty. A tak se všechno stěhuje k tátovi do vývařovny a všichni jsou šťastní a Vánoce jsou veselé. ~ Pominu-li, že v příběhu sice není o Vánocích ani slovo, ale všechno barevně svítí a je sníh, takže Vánoční atmosféra jak vyšitá, a to, že pochybuji o slavení Vánoc někde v Číně, bylo to jen jedno velké klišé bez špetky nápadu, hlavně že se skákalo a tvářilo se to cool. ~ Já vím, jsem hnidopich. Ale ne proto, že bych ty chyby hledal, ale protože mě to nebavilo a ty hlouposti mi do očí úplně prýštily. Prostě si nemůžu pomoct, ale vánoční Kung-Fu Panda byla ještě zbytečnější než minulý rok vánoční Shrek.(27.4.2013)

Po Shrekovi vánoční koledě se rozhodly natočit vvánoční speciál i ke skvělé kung fu pandě a nebylo to hrozný.Mě se to docela líbilo možná by nebylo špatný kdyby to natočili delší, ale byl to jen speciál tak se nemůžeme divit.Mě se to však docela líbilo, bylo to stejně vtipné i dobré, tak co?Já se bavil dobře.75%(30.12.2012)

Vánoční speciál Kung Fu Pandy je trochu zběsilý, ale to přesně kopíruje Vánoční prožitky většiny z nás. Vánoce jsou i o shonu, zběsilých přípravách, rozhodování, s kým svátky strávit, abychom si nakonec spolu s nejbližšími usmířeně sedli k Vánoční tabuli. A o tom je i tento speciál, který dle mého názoru patří k těm lepším Vánočním speciálům. Dokonce se mi líbí víc než klasické Kung Fu Panda filmy (i když možná je to tím, že speciál trvá jen 21 minut, což u Kung Fu Pandy bohatě stačí).(25.8.2012)

Rozhodne lepšie ako http://www.csfd.cz/film/247813-kung-fu-panda-secrets-of-the-furious-five/ . http://www.youtube.com/watch?v=NyJZRXnVr6I&feature=related, http://www.youtube.com/watch?v=YvpMNQvhhoc&feature=related 90% - 5*(14.1.2011)