Film o filmu: Kameňák (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2003, 18 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• NinadeL

Tragedie nejen tří Lipských. Reif: "Obdivuji režiséra Zdeňka Trošku, protože patří mezi naši spičku." A samozřejmě zásadní odhalení Vydry, že kameňáky převedené do filmového příběhu lze převést jen civilně. A to se nevyplatilo. "A kdyby se to náhodou zadařilo, tak už druhý díl mám skoro napsaný."(10.9.2010)

Nahlédnutí za oponu filmu, který si díky diváckému zájmu vynutil další dva díly, to je moc dobrý počin.(2.11.2010)

• Paity

Ano, Kameňák je jen soubor odehraných vtipů a gagů. Ale i tak nebyl film o filmu vyloženě špatný.(28.6.2013)

• honajz2

Tak se dělal film kamenák.(16.4.2012)

• Godhaj

,,Éjak jsem to čet poprvé, tak jsem se až lek.“ Z dokumentu o natáčení prvního Kameňáku se toho divák příliš nedozví. Herci vesměs chválí Trošku za jeho přístup k práci, což je ale v každém filmu o filmu nutností. Alespoň Vydra trochu poodhalil, co si o filmu myslí. Jinak je tento dokument plný záběrů z natáčení, které mnoho neřeknou a jejichž zvuková kvalita je tristní. Výsledek budí dojem povinného filmu o filmu, s nímž si nikdo velkou práci nedal, ostatně jako i se samotným filmem.(24.6.2013)