Epizody(10)

Likan7

Nemůžu se zbavit dojmu, že jsme neviděli to nejlepší. Je to naprosto stejný syndrom jako u Pacific Rim. Válka, nebo spíš invaze, se nám vysvětlí během tří minut na začátku seriálu a najednou s námi hodí doprostřed zbytku civilizace, která se snaží bojovat proti mimozemšťanům. A úvod seriálu je tedy pořádně rozvleklý. 5 dílů se řeší záchrana jednoho kluka a mezi tím i ti emzáci. Ke konci se to naštěstí o několik úrovní zajímavosti posune vzhůru a závěr je celkem ok, díky kterému jsem na dvojku zvědavý, přesto se ale určitě z válečného sci.fi seriálu dalo vytřískat v první sérii mnohem více. ()

gemi

Zlaté pravidlo dobrého seriálu spočívá v tom, že se na začátku vytasí s tím nejlepším, co má. S nějakou scénáristickou lahůdkou, kterou naláká diváka na další díly. Tvůrcům tohoto seriálu to ale zřejmě zatajili, protože tady se začátek (a následně celá série) táhne jako smrad. Jakoby to byla dvanáctá série, ve které už totálně došla invence. Navíc vše se topí v patosu a stupidiním, nelogickém chování postav, navíc je to korunované CGI jako z konce devadesátých. Nechybí ani mladá, atraktivní katolická fanatička, která má vyvolávat pocit naděje (asi), ale svojí sluníčkovou naivitou až hloupostí vyvolává spíše soucit. ()