poster

Otome jókai Zakuro (TV seriál)

 • Japonsko

  おとめ妖怪 ざくろ

 • Japonsko

  Otome yōkai Zakuro

 • anglický

  Zakuro

Animovaný / Akční / Fantasy / Komedie / Romantický

Japonsko, 2010, 13x24 min

 • Subjektiv
  **

  Tovární pás jede dál, setrvačnost má, chrlí jeden výrobek za druhým. Tentokrát na výrobní linku dodali čtyři nadpřirozené samičky, tři přirozené samečky v armádní uniformě, nějaká ta kouzlíčka a přehršel sakurových lístků (nebo to byly růžové okvětní plátky?). Lis opět vytvaroval pseudokontinuální seriál, v němž vlasově tenkou linkou děje spojují se navzájem všechny díly, aby se nakonec divák (nikoli však Subjektiv, ten to balí po díle pátém) doklopýtal k odhalení, že za vším, co se dělo, stojí jediný záporák, který nejspíše kdysi utrpěl nějaké trauma, ale v zásadě je pozitivně motivován, jen používá špatné metody. Tolik můj odhad. Pro zdání vznešenosti natře se produkt lakem výzvy k toleranci, úcty k tradici, ale i nadějným pohledem k pokroku. Mě však nikdo lakovat nebude. Slabé **.(4.11.2010)

 • Aluminium
  ****

  Príjemné prekvapenie. Je to zábavné a milé...aspoň pre mňa.(4.11.2010)

 • SonGokussj
  **

  Velmi slabé. Ke konci jsem se musel přemáhat a dost jsem to posouval, aby to rychleji uplynulo. Prvních pár episod bylo velmi slibných, ale od takové 7. to začalo velmi rychle upadat. 50% Edit po 5 měsících. Snažil jsem se vzpomenout, o čem to vlastně bylo a krom tancujícíh lyšek a roztomilých vojáčků si nemohu vzpomenout na nic. Naprosto zbytečné anime. Snižuji hodnocení z *** na **. slabých 40%(5.1.2011)

 • Zíza
  ****

  Tohle byl jeden ze seriálů podzimní sezóny 2010, u kterého jsem se těšila na každý další díl. Příběh možná není nejoriginálnější, možná ani charaktery, přesto mě to bavilo, nenudilo a nemusela jsem protáčet oči v sloup nad hloupými dialogy. Nápad se mi líbil. Provedení také. Já jsem spokojená. I ta animace tomu pěkně sedla - hrozně se mi líbila Zakuro. Je to vážně takové příjemné, odpočinkové anime. Navíc zaříkávání těch čtyř bylo vždycky skvělé na poslech :-) A velmi mě pobavil ten konec - jak tam naklusaly děti a nabonzovaly to; jsem se opravdu nasmála.(28.12.2010)