poster

Finley požární autíčko (TV seriál)

 • USA

  Finley the Fire Engine

Animovaný

USA, 2006, 39x22 min

Scénář:

Nicole Dubuc, Kati Rocky

Hudba:

Jim Latham
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  **

  Tisícístosedmdesátýpátý klon veselého a roztomilého dopravního prostředku určeného k "zábavě a poučení" malých dětí. V paměti mi utkvěl jen tím, že děti učí, že pizza se skládá z trojúhelníků, a proto je kulatá:) Pokud Vám na tom nepřijde nic divného (nemluvě o tom, že v cílové skupině by se pizzou rozhodně nikdo živit neměl), přeji Vám i Vašim ratolestem dobrou zábavu. Z mého pohledu je to čirá zbytečnost, 40%.(27.10.2014)

 • ivishka
  *

  Řekla bych, že taková obdoba dnešních pohádek, která nahradila tu klasiku, kterou kdysi vysílali teď dělá děti ještě hloupější než ve skutečnosti jsou...(14.8.2011)

 • Pierre
  ****

  Umyj se a si čistý, myčka to za tebe vyřeší!:-)(8.8.2015)

 • Radyo
  **

  Jednoznačně výchovné, ale až moc - a ta výchovnost jde bohužel hodně na úkor zábavy, takže děti se nechytají tak, jak by člověk čekal...(29.5.2013)

 • pan_buh
  odpad!

  Tuhle věc jsme stáhli jako protipól různých pořadů "pro děti" kde po sobě řvou, nadávají si a dětem ukazujou, že kovadlina na hlavu je ok, protože se z tý placičky normálně dostaneš a jede se dál. Bohužel toto je opačnej extrém, kde už odmala dětem podsouvají nějaká "pravidla" - ovšem ta pravidla jste nevymysleli ani neschválili vy jako rodiče, ty pravidla určil nějakej dementní tvůrce kterej se snaží udělat z dětí malé dementíky co se budou bát nůžek, sami si ani neuprdnou a přitom nebudou mít ahnung o tom PROČ něco nedělají. Jednoznačně nedoporučuju a zůstaneme u Včelích medvídků a Krkonošskejch pohádek....(14.7.2013)