MTV Video Music Awards je každoroční udílení cen hudební stanice MTV pro nejlepší píseň, album, zpěváka, klip, hudbu či text. Kromě amerických cen vyhlašuje MTV také nejlepší evropské interprety. (Paity)

TV spot 2

monikka87

Hostiteľka večera Chelsea Handler mi na rozdiel od ostatných komentujúcich nevadila. Celkový dojem zo show bol ale podobný - nuda. Ceny udelené priemerným videoklipom prekladané slabými, nezáživnými hudobnými číslami, svetlou výnimkou boli pre mňa vystúpenia Florence and the Machine, Kanye Westa a Robyn, za DJským pultom ma potešil Deadmau5 s jeho typickou maskou myšiaka. Tieto rôzne MTV awards pozerávam pre performance, predsa len by to mali byť "výkladné skrine" popu/mainstreamu... no tento ročník upadne veľmi rýchlo do zabudnutia. ()

Oňďo

Lady G pozbierala čo sa dalo, ukázala čo sa dalo a šla domov. :D Eminem si tiež odniesol 2 sošky, čo ma teší ale škoda že na prázdno odišli Ke$ha a Katy Perry :( . No a vystúpenia boli fakt BOMBA ! Eminem s Rihannou fakt paráda :) len škoda že tak krátko spolu vystupovali, no a ešte B.O.B s Hayley :) .. tiež to isté. Jedna verzia, jeden refrén a bolo po vystúpení :( .. a ešte sa vyjadrím ku tomu incidentu s minulého roka. To bolo akože čoo !! Ospravedlnenie žiadne .. jaj , ak niekto berie za ospravedlnenie to že tam čosi od rapuje alebo čo to bolo , tak to veru nie. Za pojmom ospravedlnenie si predstavujem to, že sa Kanye West vytrepe na podium , zavolá Taylor Swift a pred celým národom sa jej ospravedlní za ten jeho minuloročný trapas. Je to veru chudák, keď nemal na toto odvahu. ()

mcb

Monstrózní mekka komerce, povrchnosti, konzumismu, reklamy a toho nejmainstreamovějšího showbusinessu plného mnohdy rádobyumělců v tom nejnablýskanějším možném podání, až se z toho kazí úsměv a zuby zároveň. Ale narozdíl od jakékoliv tuzemské show je to vysoce koukatelná záležitost. ()

Paity

Zajímavé spojení Eminem a Rihanna, zatímco paní Gagyová se opět předvedla a dokázala, že nechutnost a nevkus jsou její bráchové. ()