Three Days Grace: Live at the Palace 2008

(koncert)

Ide o prvé DVD kanadskej hardrockovej skupiny Three Days Grace. ktoré bolo natočené v Auburn Hills, Detroit, Michigan.

Tracklist:

13. Home
14. Hey Man Nice Shot
15. Home (Peter-1307)

liquido26

Můj nejnovější hudební objev. Už dva dny neposlouchám skoro nic jinýho než hity jako Pain nebo Animal I Have Become, takže koncert byla povinnost. Hudebně je to totální pecka, bohužel mi zážitek kazí ty vstupy mezi jednotlivýma písničkama - záběry ze zákulisí, setkání s fanouškama, přípravy koncertu, rozhovory atd. - kromě toho že to brzdí celej koncert, tak se to vlastně vůbec nijak neliší od ostatních kapel. ()

DragonnCZ

8,5/10. - Za mě se jedná o jeden z nejlepších koncertů a TDG mám moc v oblibě. Všichni to jsou velcí božani co do hudby dávají vše, ty inteviews kdy si tam povídali o každým členovi kapely dozvídání se spousty informací. Musím podotknout, že ta část kdy TDG hrálo s Adamem byla asi ta nejlepší, Adam byl srdce kapely po všech stránkách a dával jim šarm, teďkon jak zpívají s Mattem Walstem to je taky v pohodě, ale už to nemá na ty doby kdy s nima hrál Adam. Všechny písničky jsou naprosto energetické a miluju je a ten koncert byl topový! ()

Dariuska

Co k tomu říct, nejlepší koncert nejlepší kapely! Na začátku bylo cítit velké odhodlání a energie, koncert měl atmosféru! A že jim hraní živě nesvědčí? To samé bych mohla říct i o U2. P.S.Nezdá se mi, že by tam 5x něco vykřikovali :) ()

Dante16

kedysi za 5 potom za 4 a teraz za 3 :) lásku k 3DG a k tejto hudbe som dávno stratil a aj keď celkovo sa tomu nedá nič moc čo vytknúť není to o nič lepšie ako iné koncerty a preto nevidím dôvod tomu dať viac ako 3 hviezdy.Kedysi som nechápal prečo ľudia nemajú radi 3DG teraz tomu už rozumiem je to preto lebo znejú rovnako ako 90% iných kapiel ktoré hrajú to isté dokola.Už sa mi to proste nepáči ako kedysi. ()