Červená knihovna (TV film)

Československo, 1991, 45 min

Jiří Bulis

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• Rodriguez

Taková uřvaná červená knihovna o jedné ženské a jejím nevydařeném vztahu. Přes držku by měl dostat autor projektu, že vysral na svět takovou sračku. 0%(10.3.2013)

Nijak strhující podívaná o ženě, která není taková, jak se zpočátku zdálo. Natočeno poměrně originálním způsobem.(2.10.2010)

• Fifer

Myslím, že ani v divadle by mě tak dlouhý monolog nebavil, natož jako televizní inscenace. Kdyby to byl 10 minutový sketch, tak neřeknu, ale 40 minut je k nepřežití.(12.4.2012)

• hermiona

Vždycky jsem si myslela, že moc mluvím. Ale jsem si jistá, že za 40 minut jsem nikdy neřekla tolik slov co hlavní postava tady. Nejdelší a nejnudnější monolog v mém životě. Mělo to zůstat u toho divadla, jako one-woman-show. Odtrpěno celkem dvakrát, protože jsem si po létech nepamatovala pointu. Myslím, že za pár týdnů si ji nebudu pamatovat zas. Není o co stát.(28.2.2013)

• BigBang

Je to p. Goldflam, takže se tam najdou drobné chuťovky; a málokdo asi dovede předvídat, jak se to dál vyvine. Ale celkově ten text mě nezaujal.(28.1.2012)