Epizody(4)

V hlavní roli Dave, otec čtyř dětí, který je najednou na vše sám, poté co jeho žena nečekaně zemře. Dokáže překonat bolest a najít v sobě sílu znovu milovat? (Sigarni)

Recenze uživatele VenDulin85 k tomuto seriálu (1)

Svobodný otec (2010)

Trochu jsem se tohoto dramatu bála, hlavně toho, že bude slzopudné.. a taky že jo, ale dalo se to utáhnout, byť bylo trochu nezvyklé vidět Dejva v téhle herecké póze. Nejvíce mě dostala scéna (kterou tam vícekrát zopakovali), kterak Ritu srazí to nešťastné policejní auto, ve všech čtyřech dílech nebylo nic zkázonosnějšího (byť se to tam hemží dětmi všeho věku) a tvůrce jsem za to nenáviděla. Přesto jsem ráda, že do roli Rity obsadili Lauru Fraser, se kterou již David hrál ve Vzpomínkách Casanovy a i s Suranne Jones tvoří dobrou dvojku. Když už tu hážu jmény jako okvětními lístky, nesmírně mě potěšil Rupert Graves (alias Greg Lestrade z Sherlocka) v roli movitého právníka. K příběhu samotnému nemám výtek, Britové umí dobře natočit drama, aby se vám z něj svíral hrudník, ale umí to udělat tak, že trpíte dobrovolně a rádi a když odcházíte, slyšíte sami sebe říkat "tak zase příště natočte něco fajn.." ()