Brahmaputra

Ladislav Moulis

Ladislav Moulis

Přemysl Haas

Pavel Brantal

Hodně zajímavý dokument, dokonce i velmi vtipný :) viděla jsem v rámci filmového festivalu Expediční kamera.(13.3.2011)

Pokud mělo úvodní zinscenované interview diváka pobavit, tak mě vyloženě otrávilo. Naštěstí později dojde i na opravdovou akci na divoké vodě, i tak ale někteří členové výpravy lehce hrají na kameru. Pokud by tam bylo víc záběrů z vody a míň tlachání o tom jak to „kluci“ měli v Indii těžké oproti tzv. komerčním výpravám, dal bych i o hvězdu víc.(13.2.2011)

Sebevražedné snímání boje s vodním živlem končí úsměvnou doložkou o praktikách Velkého bratra v Indii... (Expediční kamera - jihlavské kino Dukla 23.4.2011)(24.3.2011)

Shlédnuto v rámci MFOF Opava 2010.(4.11.2010)

Chlapci mali snahu ukázať silu rieky a zdramatizovať dej pokecom o indickom vojenskom zásahu, no tieto veci treba skrátka zažiť na vlastnej koži lebo takáto skúsenosť je neprenosná..(28.2.2012)