Reklama

Reklama

Dívka odjinud

(seriál)
  • Kanada Lost Girl (více)
Krimi / Fantasy / Horor
Kanada, (2010–2015), 56 h 18 min (Minutáž: 43–44 min)

Hrají:

Anna Silk, Kris Holden-Ried, Zoie Palmer, Ksenia Solo, Lee Rose, Emmanuelle Vaugier, K.C. Collins, Richard Howland, Kristi Angus, Kim Roberts, (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(77)

Obsahy(1)

Lost Girl je fantasy seriál, ktorý začala vysielať stanica Showcase. Príbeh sa točí okolo hlavnej hrdinky menom Bo (Anna Silk), ktorá má nadprirodzené schopnosti a živí sa sexuálnou energiou ľudí. Ako malá vyrastala so svojimi rodičmi a ani len netušila čo sa v nej skrýva, až po jej prvý pohlavný styk, keď vysala z jej priateľa život. Teraz, sama a vydesená vyráža na cestu životom pričom zistí, že patrí medzi druh Fae, známy najmä z legiend. Aby toho nebolo málo, taktiež zistí, že ako Fae nie je sama a tak sa vydáva zlatou strednou cestou medzi Fae a človekom, aby odhalila tajomstvo svojho pôvodu. Spolu s jej ľudskou parťáčkou Kenzi a Dysonom, sexy policajným detektívom tak týždeň čo týždeň pomáhajú ľuďom alebo Fae dostať sa z ich problémov. (U_S_O)

(více)

Recenze (56)

phoebess 

všechny recenze uživatele

Mám trochu potíže se s tímhle seriálem ztotožnit... hlavní téma je docela dobré, slibuje toho hodně, ale na druhou stranu ho práce scénáristů posílá, mírně řečeno, do kytek. Celou první sérii sem čekala na nějaké finálové haló a nakonec z toho byla fraška., Uvidíme, jak se bude vyvíjet sezóna druhá, jestli podobně jak ta předchozí, nevím, jestli budu mít dost silné nervy, abych to sledovala dál. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Zatím mám za sebou první tři díly, nemůžu se zbavit dojmu, že sleduju klon Černého anděla s Albou. Uvidíme, kam se seriál posune, zatím se spíš nudím a necítím se na víc jak na 40%. Edit: První série dost bídná, zajímavý fantasy svět plný postav s neobyčejnými schopnostmi, ale dost nezajímavě zpracovaný. Sem tam mi to připomíná Zaklínače v současném světě, Ďáblovo sluhu rozdílnými záporáky, a konceptem především zmíněného Černého anděla, až na to, že vše zmíněné bylo narozdíl od tohohle dotaženější. Každá epizoda Lost Girl v prvních minutách jen načrtne solidní zápletku, která se v průběhu daného dílu rozmělní a hrubě nevyužije a ač jsem tak ještě neučinila, stejně mě svrběly nejednou prsty nad rychloposuvnou šipečkou. Ke všemu mi zhruba v půlce série začaly být všechny ústřední postavy (snad s vyjímkou Lauren, ale to je asi tím, že tam nepobíhá tak často) děsně nesympatické až na obtíž (vlkodláckej oficír především) a to včetně těch, které mi v prvních dílech jakž takž seděly. Uvidíme, zda přinese druhá série něco nového, nebo to bude stále taková rozplizlá břečka, u níž mám pocit, že by bylo lepší stáhnout něco jiného a přestat mrhat časem. Nejlepší díl první série - epizoda s pavoukem (já ty malý šmejdy prostě špatně snáším). Za S01 - 40% Za S02 - 60% (Zábavnost je o něco výše, ale pořád je to jen slabá tv produkce a já začínám mít pocit, že už to asi fakt sleduju jen kvůli potencionální líbačce mezi Bo a Lauren :-) Po S02E10 to se seriálem vzdávám a jdu sáhnout po jiném.) ()

Reklama

bouncer 

všechny recenze uživatele

Skvělý nápad a úžasný potenciál! V první polovině první série určitě velice kvalitní podívaná, která udrží pozornost, trochu se veze na oblibě různých fantasy světů, přesto si buduje ten svůj, který je popravdě velmi zajímavý. V druhé polovině však následuje jakýsi propad a celý příběh je zakončený opravdu neuvěřitelně hloupě. To snad ani nemohl vymyslet člověk, který nám představil svět Fae. Závěr stál seriál jednu hvězdičku a tak jsme (zatím) na 3*. (1. sezóna - 65%) ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Sukuba.. konečně originální fantasy postava, žádný upír nebo čarodějka. Tak si říkáte, že by to mohlo fungovat, když někdo přišel zase s něčím novým.. přeci jen seriál o dívce, která zabijí pouhým polibkem zní zajímavě. Ale bohužel to nefunguje a už proto, že Lost Girl staví na příšerně nesympatické hlavní hrdince, na kterou se já prostě nevydržím dívat. Jakž takž to zachraňuje její vtipná lidská kamarádka, ale pořád to není tak silné plus, aby člověk čekal na další díly, bohužel..Krásná ukázka ohromně nevyužitého potenciálu. Lost jsem z toho spíš já.. ()

Lama.Lama 

všechny recenze uživatele

Jako milovnice fantasy nemám s tímto seriálem problém. Ze začátku jsem si sice musela zvykat na hlavní představitelku, ale i to jsem překonala. Jsem v polovině první řady a očividně podle zdejších komentářů je zde kámen úrazu. Zatím hodnotím 4*.. Snad kvalita dílů nezačne upadat. // I druhá řada mě baví, takže hodnocení zůstává stejné :)) ()

Galerie (934)

Zajímavosti (2)

  • Anna Silk, představitelka hlavní postavy Bo, se na začátku druhé série stala vegankou. (Chloe..)
  • Inga Cadranel, která hraje matku Bo (Anna Silk), je ve skutečnosti o čtyři roky mladší než Anna Silk. (Chloe..)

Reklama

Reklama