poster

Třetí host (TV seriál)

 • italský

  Il terzo invitato

 • slovenský

  Tretí hosť

Krimi

Itálie / Švýcarsko, 1977, 4x55 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

 • anderson

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 2 (slovenský okruh) = 10.9.1985, réžia českého znenia = (ČST Praha) (16.9.2010)(16.9.2010)

 • Brenda.Ch
  ****

  Byla jsem ještě děcko a tento seriál byl pro mě bomba. Pak jsem si hrávala na Lorenzu Varziovou, chodila jsem panu Redelovi pro léky a občas jsem po cestě potkala Renata. :-) Tento seriál a ještě seriál Pohled do zrcadla bych chtěla mít na DVD !(18.4.2015)

 • Clar

  Hodnotit nebudu protože si pamatuju akorát hrozně vlezlou, hvízdanou titulní píseň. Dodnes mám tu melodii v hlavě.(12.2.2011)

 • hampsterrk
  *****

  tento seriál jsem viděl při premiéře v roce 1983 na prvním programu české televize jako žák třetí třídy ZŠ.Jak zde uvedl CLAR rovněž si pamatuji úvodní píseň. Pokud jde o děj jednalo se o krádež nějakého šperku, který byl sestaven z několika dílů. Nejvíc si pamatuji sympatické a tvrdého detektiva a samozřejmě i to že jsme se nemohli dočkat na pokračováni a jako kluci jsme si na toho detektiva hráli. Nevím jak bych hodnotil seriál dnes ale v té době to byla špica. Škoda že dnes ČT a i ostatní TV uvádějí seriály na které si za měsíc nevzpomenete a klasiku, kterou si matně pamatuji skoro 20 let , nechají ležet někde v archivu stejně tak jako ostatní seriály z té doby jako například Setina sekundy, Rally, Formule a další:-(((22.2.2012)

 • micud
  ***

  Pamatuju si na ten úvod, jak k někomu do domu skočil nějaký lupič v masce, ano, tehdy to byl oblíbený seriál, ráda bych se na něj znovu podívala, ale mám obavy, že už by to s odstupem času ztratilo půvab.(29.11.2013)

 • montewalsh
  ***

  Režie Vittorio Barina, dále hrají: Osvaldo Ruggieri, Delia Boccardo, Gianni Mantesi, Giancarlo Padoan.(25.3.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace