Reklama

Reklama

Duke Nukem

všechny plakáty
Krátkometrážní / Sci-Fi / Horor / Komedie
Finsko, 2010, 2 min

Obsahy(1)

Krátkometrážní film inspirovaný slavnou hrou "Duke Nukem", je spíše filmovou ochutnávkou k nové hře "Duke Nukem Forever". Celý film se odehrává v prostředí apokalyptického světa kde se Duke žene za "prasetem" které honí ženu. Film je doprovázen zajímavou hudbou a klasickým drsným podtextem. (Listeroman)

Recenze (31)

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Duke Nukem považuji za nostalgickou část svého dětství a bude to pro mě vždy jedna z nejlepších PC her. Tento snímeček je možná amatérsky zpracován, především to prasátko vyznělo dost lacině a směšně, ale jinak je pro mě působivý. Dvě minutky stopáže jsou akorát dostačující a Duke na konci tomu dá tu správnou akční drsnost:) Takže: "Let's rock", "Shake it baby." :) ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k tomu, že jsem tuhle hru taky kdysi miloval– Nelíbí se mi, že si z ní dělá nějaký ocas prdel a natočí toto. Jestli tohle by měla být upoutávka na celovečerní film (naštestí ne), tak to raději nechci ani nikdy vidět. A pevně věřím, že to nebude točit Uwe Boll. Jediné co mě rozesmálo, byl zvuk rozepínajícího zipu u kalhot – jinak trapárna. ()

Reklama

esopesokeso 

všechny recenze uživatele

Duke Nukem som hral ako jeden z prvých, ked foter poučený z môjho škemrania mi kúpil kompa za 27 litrov (PC 200, 3 GB harddisk, 32 mega ramky..) a striľal som darebákov od rána do večera..nádhera!V tej dobe to bola proste hra, v ktorej sa dalo robiť všetko, potom prišiel Quake, Quake 2 so super svetelnými a zvukovými efektmi...a dalšie desiatky iných..bola to bomba, ale tento kraťas má jedné pozitívum v tvrďáckom výraze v štýle Kierefa Sutherlanda za mlada, jednu rozpľasnutú mrdku, a nič viac.Dehonestuje to klasiku! ()

p.i.t.b.u.l odpad!

všechny recenze uživatele

Pokud se i tohle to objeví na CSFD a má se to hodnotit, tak nemůžu napsat nic jiného než naprostý odpad. Ačkoli jsem byl fanouškem této hry v době své slávy, tohle mně přijde jako chabý pokus o vzkříšení. Kdyby to bylo delší, možná bych dal větší hodnocení, ale tohle mně přišlo jako naprostá slátanina. Už nikdy více ()

Z0oMb3E 

všechny recenze uživatele

Hmm tak na tomto filmečku som si zgustol. Nielenže vystrašená školáčka, ktorú naháňa netvor je jedna z mojich erotických fantázií, ale DukeNukem bola jedna z mojich najobľúbenejších akčných 2D skákačiek. Záverečný fór (zvuk) tvorí však 75% celkového hodnotenia ma dostal do kolien. Filmy na základe počítačových hier sú vo všeobecnosti zlé, a vyzerá že sa to opäť potvrdí. No tento kraťas celkom vyšiel. http://www.youtube.com/watch?v=Y0zCD0fsec0&feature=player_embedded ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • Krátkometrážní snímek je koncipován jako trailer, na který navazuje hra Duke Nukem Forever. (Beckett51)

Reklama

Reklama