Aisha

Anil Kapoor

Scénografie:

Shruti Gupte
  • Remini

Adaptácia, alebo nie - to mi tu bolo jedno. Nečítala som Emmu. Sonam proste nedokáže niesť film na svojich ramenách. Chýbal tu zaujímavý dej, charaktery boli fádne a nedomyslené. Album od Amita Trideviho bol to najlepšie na celom filme - úžasný skladateľ :* To preňho je tá jedna hviezdička.(18.4.2011)

• lenuse

Emma Jane Austenové přenesená do současné Indie. Takže je z toho indický Sex ve městě. Ústředním motivem je nakupování luxusních hadrů a bot. O tom snad tak úplně Austenová není. Měla jsem náladu na nenáročný romantický film, ale ne tak moc nenáročný. :-)(18.9.2010)

Rozpočet INR 140miliónovTržby Celosvetovo $3,300,000(4.2.2011)

Můj první Bollywood a jako takový pro mne velice přínosný, jinak ale celkem průhledný a dějově nepřekvapivý film. Co se týče spojení austenovské klasiky s reáliemi současné Indie není příliš co řešit, neb zpracování si z Emmy skutečně bere jen základní kompozici a nepřináší nic nového. Nejpřínosnější je tak film pro lidi, kteří si kladou otázku "co dělají Indové, když jsou nechutně bohatí a nemají do čeho píchnout?"(8.1.2011)