Pokémon: Diamant a perla (TV seriál)

Pocket Monsters: Diamond and Pearl

ポケットモンスター ダイヤモンド&パール

Pocket Monsters: Diamond & Pearl

Pokemon: Diamond and Pearl

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Sportovní

Japonsko, 2006, 191x22 min

Ikue Ótani, Júdži Ueda, Megumi Hajašibara, Rika Macumoto, Šin'ičiró Miki, Unšó Išizuka, Činami Nišimura, Ajako Kawasumi, Akeno Watanabe, Daisuke Namikawa, Hóko Kuwašima, Ičiró Nagai, Iemasa Kajumi, Kazuko Sugijama, Kazuja Nakai, Ken'iči Ogata, Kendži Nodžima, Kózó Dózaka, Mamiko Noto, Mijuki Sawaširo, Rie Kugimija, Takehito Kojasu, Daisuke Sakaguči, Inuko Inujama, Hiroši Fudžioka, Rina Sató, Juka Komacu, Jú Kobajaši, Saori Gotó, Sajuri Jahagi, Satomi Kórogi, Džódži Nakata, Aja Endó, Rjóka Juzuki, Majuki Makiguči, Čiwa Saitó, Megumi Nakadžima, Tóru Nara, Maria Kawamura, Noriko Uemura, Tecu Inada, Kenta Mijake, Kacujuki Koniši, Hirojuki Jošino, Masako Džó, Megumi Tojoguči, Ecuko Kozakura, Nobujuki Hijama, Rie Tanaka, Júko Sanpei, Akio Sujama, Akiko Kimura, Fujuka Ono, Masaki Aizawa, Satomi Arai, Júko Kobajaši, Mijako Itó, Noriko Šitaja, Sacuki Jukino, Tomoko Kawakami, Takaja Haši, Kacuhisa Hóki, Jóko Macuoka, Kana Uetake, Kijotaka Furušima, Risa Hajamizu, Kóiči Sakaguči, Kijojuki Janada, Jú Mizušima, Hiroki Takahaši, Jumi Kakazu, Takako Honda, Acuko Enomoto, Jumi Tóma, Džin Horikawa, Kaori Nazuka, Saori Hajami, Sajuri, Kumiko Watanabe, Micuaki Madono, Masahiko Tanaka, Jóko Sómi, Tomo Sakurai, Kikuko Inoue, Kei Šindó, Mika Teratani, Kanae Oki, Nacuko Kuwatani, Makoto Cumura, Masaki Terasoma, Mika Kanai, Júko Mita, Takkó Išimori, Masako Kacuki, Juka Nišigaki, Juriko Jamaguči, Masumi Asano, Rjóko Širaiši, Micuru Ogata, Šin'ičiró Óta (vyp.), Hiroši Ito, Kenšó Ono, Hidenobu Kiuči, Čikara Ósaka, Jukito Sóma, Mako Hjódó, Čie Sató, Ai Sató, Ajumi Cunemacu, Cutomu Densaka, Gó Šinomija, Rikija Kojama
  • Olík

Už se mi párkrát o víkendu povedlo vstát v době, kdy malým dětem zkracují volné chvíle Pikachu a jemu podobní. Abych si mohl udělat zasvěcený názor na věc, vždy jsem nechal pár minut ty prapodivné potvory svádět své animované fighty. Bohužel musím konstatovat, že sledování bezpohlavních hentai zvířátek, kteří vyšlou jeden ze svým rafinovaných útoků a čekají, jak scénárista rozhodne o jeho úspěchu, by mojí generaci, která vyrostla na Šmoulech, Tomu a Jerrym nebo Kačeřích příbězích těžko uspokojilo:(................................................................................................................................................... Korekce a omluva zároveň – byl jsem jedním z uživatelů znalých tématu obeznámen stavem pokémoního pohlaví. Takže se velice omlouvám, Squirtle, Poliwag, Bulbasaur a ostatní nejsou bezpohlavní hentai zvířátka, ale pohlavní hentai zvířátka – což však nemění nic na mém názoru na ně.(26.11.2010)

• ARI50

Tenhle druh seriálu se nepovedl.(6.9.2018)

• Gemini

Osm let po konfrontaci s prvotním zlem jsem objevil, že se vrátilo ... a je stejně dementní jako dřív. Fakt moc díky, TV Barrandov, udělat pásmo z takových velikánů světa anime jako jsou tyhle zrůdičky (tím nemyslím ty chudáky v pokeballech) a Bakugan, to je v těch obrovských kvantech zábavných/romantických/ulítlých/dobrodružných/hlubších anime seriálů, které ročně Japonci a spol. vyprodukují, skutečně nevídaný kumšt. Nezbývá než použít Mocné Zaříkadlo "Do p..i, přes p..u, na p..u, Pikaču!" a nadále otevírat dětem nové obzory vlastním úsilím, když každé televizi vládne žrout many (mana-žer) bez vkusu a přehledu, zato se zvláštním smyslovým orgánem, který při cinkotu mincí vypíná vyšší mozková centra... První Pokémoni si zasloužili odpad, protože to byli prostě první tragédi z Tragédova. Tohle je naprosto vyvařená zbytečnost. 20%(14.9.2011)

• Politik

Už dost bylo Pokémonů, avšak odpadem se to hodnotit nedá, kdyby nám bylo 5-10 let, myslím, že bychom seriál tohoto typu všichni ocenili.(8.5.2011)

Skoro bych nepoznala, že jde o pokračování - na první řadu navazuje jen minimálně, ačkoli se stále jedná o putování po stadionech a soutěžích, rakeťáci nechybí a je tu nová sada pokemonů a nová kamarádka Ashe a Brocka. Nejde o zrovna výkvět všeho anime, ale mnozí podle mě zapomínají na to, že jde o seriál určený malým dětem - a v tomto poli jsou dle mého pokémoni hodně vysoko nad pořady typu Telletubies, Bořek Stavitel atd..(3.10.2011)