Scooby Doo a přízrak na letním táboře

Scooby-Doo And The Summer Camp Nightmare

Scooby-Doo! Camp Scare

Scooby-Doo v tábore duchov

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 2010, 70 min

Ethan Spaulding
  • honajz

Podle našeho sedmiletého syna blábol. Musím jen souhlasit, tohle je povrchní zdlouhavá nuda, která absolutně nechápe, v čem tkví kouzlo starých Scooby-Doo. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/scooby-doo-a-prizrak-na-detskem-tabore.html(4.10.2010)

• chrispe

V jedno depresivní sebelítostivé odpoledne jsem koukla na tuto nataženou epizodu. Poznatek první - všem ženským postavám vyanimovali luxusní postavičky (asi aby se i tatínci měli na co koukat). Poznatek druhý - ta animace byla místy příšerná. Ale pořád bylo fajn to, že to byla spíš ta stará animace, než nová (kterou jsem kdesi teď zahlídla). Bylo to celé takové pitomé a nedotažené. Nevím... možná je to tak vždycky a mé smutné já mělo prostě jen příliš kritické oko.(6.4.2014)

Jasně je to plné klišé, méně i více stupidních fórků, klasických Scooby Doo klišé a infantilností, ale je to Scooby Doo. Pro nás, později narozené, je ten starý Scooby, prostě moc starý, protože mu chybí ta nadčasovost, kterou má třeba Tom a Jerry. Proto i když jsem se snažil, tak se mi Scooby-Doo na stopě nelíbil. To protože jsem už od asi šesti let vstával brzo ráno jen abych stihnul klasický nášup animáčů na Nově a ta nejlepší část byla vždy tahle parta řešící záhady. Od té doby sice neuběhlo až zas tak dlouho, ale kromě toho, že toho psa sleduju online, se nezměnilo vůbec nic. Je to prostě srdcovka a navíc i na poměry animovaných filmů je to docela dobré. Obzvláště když se podíváte na věci jako Emoji ve filmu, Tajný život mazlíčků apod.(12.2.2018)

Skubyduovky sú všetky na jedno kopyto. Kto by to kedy povedal, že 4. ročné dieťa sa tak rado bojí.Táto časť je asi najobľúbenejšia, vďaka chytľavej pesničke (samrtajm). Lesný duch je fakt strašidelný, lietajúca ježibaba taktiež a malá sa túli takmer celý čas. Síce neobjektívne, ale všetky časti (celevečeráky) hodnotím podľa "túlimmetra".(21.2.2016)

Videla som rozhodne lepšie filmy so Scoobym, tento nebol až tak zlý ale nudil ma. Bolo fajn, že tam boli až tri príšery a to potopené mesto bola tiež pecka ale všetko okolo toho ma akosi nechytilo. Určite to bolo lepšie ako Maska Modrého sokola, ktorému som dala tiež 3* ale nechcem tomu dávať ani 4*. Takže sú to také lepšie 3*, ten Rybomuž vyzeral dobre. No vlastne všetky tri príšery boli dosť dobre nakreslené.(11.5.2014)