poster

Picture Me: A Model's Diary

 • USA

  Picture Me

Dokumentární

USA, 2009, 82 min

Producenti:

James Lefkowitz

Střih:

James Lefkowitz
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • René.girl
  ****

  Náhled do světa modelingu očima modelky. 71%(6.2.2013)

 • Gongren
  ***

  Člověk se z toho doví o nepěkném "zákulisí" práce modelky, ale ty zajímavé věci by se daly stáhnout na 20 minut. Zbytek tohoto dokumentu je dost natahovaný a tudíž nudný.(22.12.2011)

 • joelly01
  ***

  Docela zajimavy pohled do Zivota modelky. Btw. Sara Ziff je hodne znama modelka a dela kapmane a prehlidky pro opravdu prestizni a exkluzivni znacky. Presto vidite jak ji chovani ruznych fotografu a agentu mrzi, chovaji se k ni jako by nebyla ani clovek (treba ten uchylak co ji smiroval na prehlidce a chtel ji fotit nahou). To teda pak nechci videt jak se tyhle svine chovaji k modelkam co tak zname nejsou nebo jen paberkuji po Tom, co zbyde po ruznych Sara Ziff. Ja bych na takovehle povolani nervy nemela.(29.11.2017)

 • Marqta
  **

  Je to určitě zajímavé, určitě by mi nevadilo, kdyby vzniklo něco obdobného, aktuálnějšího. Přeci jen těch 6 let může být rozdíl. Ale taky určitě nemusí..Vadilo mi jak je to dlouhé se spoustou nezajímavých vycpávek, takže se pak člověk místy nudil a jen čekal, kdy a jestli se ještě něco pořádného objeví. Pokud vás zajímá tahle tematika, tak určitě doporučuji, pokud se jen tak náhodou ocitnete okolo tohohle dokumentu, tak jsou i jiné (sice ne ze stejného úhlu pohledu, tedy já jsem nic takového nenašla) a povedenější.(16.8.2015)