Podezřelá

• USA Accused at 17 (více)

Nevinný žart troch dievčat spôsobí chaos a smrť štvrtej kamarátky. Bianca je celá bez seba, pretože zistí, že sa jej priateľ tajne stretáva s Dory. Prišiel čas sa pomstiť. S pomocou Fallyn a Sarah, odvezie Bianca Dory ďaleko od mesta a nechá ju tam. Všetko sa zmení, keď polícia nájde Doryno telo na okraji mesta a začne pátrať po podozrivých... (oficiální text distributora)

ClayGirl

Jak se všichni mění v chladné hráče, když jde o to, kdo z nich půjde do vězení. Jak se s klidem postaví proti nejlepším kamarádům (v nouzi poznáš přítele). Scénář se mi líbí, má to nápad, je to i docela napínavé. Herci to zvládají dobře. Co na tom, že režisér není vykřičený a nemůže do filmů vrážet milióny? Odpady jsem nepochopila, je to pořád mnohem lepší film než Lidice. ()

Pepinec

Ono by to nebylo až tak špatné, kdyby mě ty tři mladé dámičky nepřipomínaly slípky, co běhaj babičce po dvorku, a kdyby jejich maminy jako z oka nevypadly zoufalým manželkám. Jak tak ale házím svým okem po filmografii mistra Campbella, pořád ještě jde o skvělý biják! :-D ()

Tred2

1 bod za pěkný holky, a druhý za podivuhodně slušnou krimi stránku tohoto jinak velmi slabého TV filmu. Faktem je, že se mi docela líbilo jakým způsobem vyřešili svůj rozpočet. Velmi amatérské, ale neurazilo. ()

Aljak

Fakt nechápem tie nízke hodnotenia, podľa mňa to bolo celkom schopné a napínavé. Amatérske mi na tom fakt neprišlo nič, keďže scenár a aj samotné spracovanie boli na dobrej úrovni. Ten príbeh mohol byť síce ešte oveľa zamotanejší, a aj psychológia postáv mohla byť o čosi prepracovanejšia. Nič to však nemení na fakte, že to bolo celkom pozerateľné, dokonca som uvažoval aj nad 4 hviezdičkami, ale k tomu ešte čosi chýbalo. Záver sa mi moc nepozdával, a myslel som že Fallyn sa nevzdá len tak ľahko. Veď mohla ďalej zapierať, to čo spravila na konci bola jej vlastná blbosť - alebo žeby sa ozvalo svedomie? ()

Vědma

V krátké době jsem viděla dva filmy s hodně podobným scénářem a sice tento a ještě film Osudná schůzka. Sice oba nestály za psí štěk, ale vydržela jsem je sledovat až do konce. ()