Space Chimps 2: Zartog Strikes Back

USA, 2010, 76 min

Robert Moreland

John H. Williams
  • Rado-KE

Veľmi slabý odvar už tak dosť slabej jednotky.(17.10.2010)

• majo25

Animácia je síce jednoduchá, ale zato sympatická a až na pár rýchlych akčných sekvencií je fajn. Príbeh je však slabučký, bez lepšej myšlienky, bez nápadu, bez humoru, keď si samozrejme odmyslím ten infantilný. Že veľa vecí nedáva ani na animák najmenší zmysel, si bohužiaľ bude musieť divák zvyknúť.(22.5.2015)

• RajCZitko

Jelikož vidím že jsem u tohoto filmu první (také jsem zažádal o přidání... :D ), tak vám poradím. Nemějte na tento film moc velké ambice. Příběh takřka chybí a jedná se jen spíš jen o takové "poskládání" pár trochu i po sobě jdoucích momentů. Povzbuzení a příjemně komické chvíle přináší ale situace s hlavní zápornou postavou ztvárněnou již známým mimozemšťanem Zartogem, který vypadá jako něco mezi žábou a opravdu zhuleným tlouštíkem. 38%(30.9.2010)

• TomX2

Túto je animácia o trochu vyspelejšia než v predošlom dieli, no naopak nie je to vôbec zábavné, dej je preflaknutý a celkovo je totálne nezaujímavý. Dokonca aj postavy sú nudnejšie a nesympatizujete s nimi. Hrôza to nie je, teda vaše deti sa majú na čo tešiť no takéto animáky nie sú mojím šálkom kávy. 30%(7.6.2017)