ricci.s

Pokiaľ beriem do úvahy aspekty, ako chata, cintorín, noc, búrka a hmla, tak by si človek pomyslel, že sa môže jednať o napínavé a atmosferické dielko. Žiaľ, opak je pravdou, atmosféra zlyhala na celej čiare. Príbeh bol dosť nezaujímavý a príšerka? Ukazovali ju maximálne v rýchlych prestrihoch a v hmle, aby zakryli ten smiešny rozpočet (čo je asi aj logické). Gore fakticky nulové (až na jedno suché dobitie lopatou). Nebavilo ma to, ale videl som aj oveľa väčšie zúfalstvá, tak dám za snahu aspoň tú jednu. ()

Dellamorte

D.DeC. nikdy nedisponoval , nedisponuje a nikdy ani disponovať nebude ne(i)jakým rozpočtom. Stačí Mu schúliť sa pod krídla FULL MOON a môže sa realizovať do bezvedomia - a " TOTEM " je toho jasným príkladom. Partička vrolovaná do chalúpky neďaleko cemetery prebudí pár "ospalých" (okrídlený TOTEM budíček nezmešká - ON je totiž ten, ktorý partičku vtiahne do reálu ) a potom... to už poznáš. ALE - tá naivne a s nadšením nasnímaná atmosféra , herecky umučený prejav , vlastne celkový vizuálny obal , ( pod dohľadom snaživého producenta Charles B. ) proste celý ten guláš Ma v niektorých momentoch chytil za palec - preto tie 2 ! ()