Gekidžóban Naruto: Šippúden – The Lost Tower

• Japonsko 劇場版NARUTO-ナルト-疾風伝 ザ・ロストタワー (více)
Trailer

Sakura, Naruto a Sai mají pod velením kapitána Yamata splnit úkol v ruinách legendárního města Rouranu. Zde mají zabránit loutkovému shinobimu Mukademu v otevření ochranné pečeti. Vše se bohužel zvrtne a Naruto s Yamatem se propadají dvacet let do minulosti... Zde je královské město Rouran ještě v plné kráse a Naruto narazí na skupinu ninjů z Listové, kteří se snaží ochránit mladou královnu. Skupinu vede mladý jounin Minato, pozdější Čtvrtý Hokage a Narutův otec... Podaří se skupině shinobi z Listové vesnice ochránit královnu a lid Rouranu před mocichtivým Mukadem? (tuwanakha)

Trailer

prome

Nejslabší Naruto film vůbec. Nápad dobrý, Naruto se vrátí v čase a potká tam pár starých známých z Konohy. Jenže to provedení a už naprosto otřepané dialogy byly hrůza. U minulého filmu, který měl narozdíl od The Lost Tower šťávu a napětí, mi to moc nevadilo, jenže teď už jsem tím přesycen. Potencionál to mělo velký, jenže ve výsledku úplné zklamání, protože díky traileru jsem se těšil. [malý spoiler] A ten závěr? Mno, člověk si už zvykne, že v každým Naruto filmu přijde nový Rasengan, ale tento byl nejhorší ze všech. [/malý spoiler] ()

Hitman_47

Tenhle filmík je už fakt moc připitomělá pohádka o naivní princezně s těma nejtěžšíma klišé.. navíc i hlavní záporák je celkem nevýrazný a jeho loutky taky nejsou zrovna moc propracované. Naštěstí to tu nějakym způsobem zachraňují právě bitky, respektive režie, která i z nezáživných držkovrutů dokáže udělat podívanou u které budou mít oči co dělat ! Jinak ale těžkej průměr, který si vychutnají jenom zarýtí fandové. ()

Illuminare

Méně rvaní, více kecání, tak by se dalo hovořit o Ztracené věži. Ve filmu nevidíme tolik technik jako v předchozích filmech, ani s Kyuubim jsme se nesetkali. Oproti tomu jsme viděli setkání otce a syna, což považuju jako velké plus a v závěru se to také potvrdilo. A pro pana Merlinovice: " Nejspíš ste špatně pochopil, oč tam šlo. Jiraiya tam pouze ukazoval, že rasengan zvládne jednou rukou" ()

Zíza

Je mi jasné, že kdybych na tenhle film šla do kina, tak bych pěkně litovala vyhozených peněz. Záporák byl všehovšudy pěkně slabý (nejen "silou", ale i charakterově, na což si u Naruto filmů lze zvyknout, ale tady...), navíc člověk se prostě neubrání jeho strovnání se Sasorim... Dalším mínusem byly řeči; kdo jim sakra vymýšlel takové prázdné dialogy?! Boje; další nudná záležitost a to je problém, když půl hodinu trvá ten poslední (nic nového, stále dokola to samé a vůbec to nebylo vzrušující). K tomu si přičtěte, že Minato se moc nepředvedl, vlastně tu skoro nebyl (a to byl on, na co jsem se u tohodle filmu těšila především...) a působil (spolu i s ostatními) poněkud hloupě - a to přeci nejde, ne u takového formátu jako je on! :-D A ano, i ten rasengan přišel a někjaký chytrolín mu dal to nejhloupější jméno, jaké vůbec mohl (a navíc to ještě vyslovil Žlutý blesk, néééé). Fail. Ale mělo to i klady. Bylo hezké, že Naruto poslouchal bez řečí, dokonce se tam objevilo i to, po čem jsem tolik toužila - Naruto x Minato = otec x syn; řešení toho (což se vlastně neřešilo, ale...), ke konci to zablýsknutí uvidíte. není to film, ke kterému bych se chtěla vracet, ačkoliv je tam mladý Kakaši a Minato. Jak už bylo řečeno: tenhle film naprosto promrhal svým potenciálem (a to to mohl být tak krásný fanservice) :-D ()

CarnTheNunya

Á vida, vida, konečně se nám to pořádně polepšilo! Začátek sice navozoval dojem, že to bude zase fail, ale tohle se nakonec povedlo. Nějak jsem nepochopil, čím byly tak dobré ty předchozí Šipudenovské filmy, že si tenhle vysloužil tak nízké hodnocení. Není zde moc co hodnotit, záporák sice jako vždy slabota, ale tady to aspoň vynahrazují ostatní aspekty. Čtyři hvězdy a tohle si klidně někdy zopakuju. ()