Reklama

Reklama

8213: Dům hrůz

  • USA Gacy House (více)
všechny plakáty

Skupina paranormálních vyšetřovatelů se vydává prozkoumat dům, ve kterém v letech 1972 - 1978 zavraždil John Wayne Gacy 33 mladých mužů. Výsledek jejich vyšetřování byl děsivý... (TV Horor Film)

Recenze (39)

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

V 70-tych rokoch Gacy skrátil život 33 chlapíkom a následne bol dom kde si to užil, zdemolovaný. Bolo by divné , keby sa v US neobjavila skupinka paranormalistov , ktorí si udalosti ( na mieste činu ) chcú prevetrať na vlastnej koži. Ničím výnimočné , v niektorých chvíľach pôsobivé , ale myslím ,že tá pseudo autentičnosť je prežmýkaná....je potrebné prehodiť výhybku. B.W.P. už nejaký ten vek má - tak poďme ďalej ! YO - a bacha - je to Asylum ! ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Neviem, ja som nič pôsobivé na tomto filme nevidel, práve naopak: Podľa mňa to bol vrcholne nudný a nezaujímavý horor. Nevadí mi, že je to Asylum, a ani to, že je to otrepané, pretože väčšine hororov natáčaných ručnou kamerou sa podarí diváka aspoň občas vyľakať. Tuto to zlyhalo na celej čiare. Prvú polovicu som vyložene trpel, v druhej sa to už aspoň trochu rozbehlo, ale nevydesilo ma to ani omylom, ani chvíľu som nebol v napätí, a ani raz som sa nezľakol. Tak neviem, či som už týmito filmami presýtený, ale neverím, skôr to bolo v tom, že je to nudná hovadina. Pretože napr. v Paranormal Activity / Entity bolo aspoň zopár ľakačiek, v Deserted House / Haunted Changi bolo výborné prostredie, ktoré bolo samé od seba dosť desivé, a tak ďalej, jednoducho všade bolo niečo. Tu nebolo nič. Malé plus dávam za zvuky ozývajúce sa v pozadí, ktoré aspoň občas navodili tiesnivú atmosféru. ()

Reklama

playboxguest odpad!

všechny recenze uživatele

Největší drama tu co chvíli spočívá v hlášce "Někdo na mě sáhnul!". To mě se už nějakou dobu nepoštěstilo, a tak nejspíš ze závisti dávám odpad, a hned jak dojedu rychloposuvem konečnou dvacetiminutovku, půjdu se taky osahávat. Určitě si užiju daleko víc zábavy i napětí, ač půjde o reprízu. To Gacy House svoje šance na druhý kolo projel už při předehře. ()

pornogrind odpad!

všechny recenze uživatele

Běželo to na Horor filmu tak jsem tomu dal šanci. Máme tu dům vněmž údajně masovej vrah J.W. Gacy zavraždil svý oběti. Potom tady máme partu amatérských vyšetřovatelů paranormálních jevů, kteří se snaží dokázat, že Gacy(ho) duch v tomto domě pořád přebývá. Zní to strašně ? Ono to totiž strašný je. Sledování tohoto filmu jsem si užíval asi stejně jako když mám rektální zvracení ( průjem ). Tenhle kousek má víc podtitulů. Podle mě by tomu pasovalo ješte víc " Paranormal Debility ". Tohle nebrat !!!!!!!!!! ()

zelvopyr odpad!

všechny recenze uživatele

Ach běda, dnes už může točit filmy kdekdo. Na found footage si klidně troufnou i pětiřadí neherci a děvčata, jimž pro přílišnou prkennost a nesympatičnost ztroskotala kariéra v laciném pornu. Zúčastnění nesympatičností trumfli dokonce i herce z Tunelu, což jsem si dodnes upřímně myslel, že není možné. Jo a příběh? Žádný nebyl. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (6)

  • Kvůli značnému rozkladu těl bylo možně identifikovat pouze 25 těl, zbytek bylo pohřbeno a na náhrobku měli vytesáno „Nebudeme zapomenuti“. (ARI50)
  • John Wayne Gacy byl usvědčen a odsouzen k trestu smrti. Rozsudek byl vykonán 10 května 1994 smrtící injekcí v Crest Hill v Illinois. (ARI50)

Reklama

Reklama