Epizody(20)

Kim Yoon Hee byla nucena jít na přijímací zkoušky na Sungkyunkwanskou univerzitu. Donutil ji Lee Sun Joon a určitě by to ve své neomylnosti nikdy neudělal, kdyby věděl, že Kim Yoon Hee je dívka. A protože byla přijata samotným králem, nemůže Kim Yoon Hee couvnout; jedinou její možností je Sungkyunkwanskou univerzitu začít studovat pod bratrovým jménem Kim Yoon Shik a jako muž. Na pokoj dostane Lee Sun Joona a neotesance Moon Jae Shina. S tolika muži, s tolika odlišnými politickými cíli, s tolika nepřáteli i přáteli kolem sebe bude Kim Yoon Hee v pořádku? (Zíza)

Recenze uživatele Naslund k tomuto seriálu (1)

Seonggyoonkwan seukaendeul (2010)

Korejské historické dorama snad nemůže zklamat. Tohle je další příklad skvěle odvedené práce. Ono taky s těma kulisama, prostředím a korejskýma příběhama nejde asi udělat nic moc špatného. Fakt lituju, že jsem musel studovat v něčem jako v paneláku a ne v takových to krásných zahradách a chrámech. Docela mě překvapilo, že jde o komedii, ale ta šlape opravdu výborně. Nejradši jsem měl postelové scény, kde jsem se pravidelně válel smíchy (nemyslím tím hraní si na tátu a mámu). O hercích tu už psala Zíza, tak se musím zastat ženského obsazení... Kim Yoon Shik je prostě nejlepší. Daleko hezčí než všichni ostatní dohromady. Ne nadarmo v seriálu dělá z většiny chlapů gaye. Asi do poloviny je to perfektní... pak mi trošku vadil úbytek komedie a náhlý příliv romantiky před finále, ale to bylo zase skvělé. ()