Epizody(20)

Kim Yoon Hee byla nucena jít na přijímací zkoušky na Sungkyunkwanskou univerzitu. Donutil ji Lee Sun Joon a určitě by to ve své neomylnosti nikdy neudělal, kdyby věděl, že Kim Yoon Hee je dívka. A protože byla přijata samotným králem, nemůže Kim Yoon Hee couvnout; jedinou její možností je Sungkyunkwanskou univerzitu začít studovat pod bratrovým jménem Kim Yoon Shik a jako muž. Na pokoj dostane Lee Sun Joona a neotesance Moon Jae Shina. S tolika muži, s tolika odlišnými politickými cíli, s tolika nepřáteli i přáteli kolem sebe bude Kim Yoon Hee v pořádku? (Zíza)

Recenze uživatele Ivuse k tomuto seriálu (1)

Seonggyoonkwan seukaendeul (2010)

S klidným srdcem můžu říct, že druhý nejlepší korejský seriál, který jsem viděla :-) Žádný přehnaný doják, vtipu zde bylo více než dost, a opět zde bylo na co koukat: Song Joong Ki a Ah In Yoo.... pro mě nejlepší a nejhezčí ;-) postavy v celém seriálu :-) Jelikož dorama má dobrý spád, nechybí zde napětí a příběh je velmi příjemný, tak ani těch 20 dílů pro mě nebylo moc, bylo to tak akorát. Už jsem si zvykla, že Korejci jsou houževnatý národ, který se vyhrabe z nemoci ze dne na den a z hodiny na hodinu.....ale, že se červený posel zotaví z tak vážných zranění, kdy jeden den pomalu umírá a na druhý den si vesele běhá a střílí z luku - to pro mě byla novinka - Korejci jsou prostě borci :-D :-D - asi se jim rychleji regeneruje tělo, nebo tam mají opravdu zázračné léky :-D ()