Nemyslíš - zaplatíš!

Krátkometrážní

Česko, 2010, 4 min

Filip Renč

Je škoda, že Prasošpek s Ajznbónem rozkradli všechny prachy a tahle parádní série o debilitě za volantem musí k ledu.(15.2.2011)

Tak tohle svojí výpovědní hodnotu určitě má a každý by se měl nad těmito spoty zamyslet.(26.8.2011)

Nevěděl jsem, že jsou tu i reklamy....(19.4.2011)

Zvlastni, na co vsechno tady clovek narazi (pro vsechny, co se tady rozcilujou nad reklamou, tohle NENI reklama, ale - jak si muzete precist v obsahu - propagacne-vychovne spoty!!)... ale kdyz uz, tak teda - natocene je to podle me skvele, ale jelikoz jsem z toho mela nocni mury, nemuzu dat vic nez tri. Navic si nemyslim, ze by to nejak vyrazne splnilo ucel. Ti, kterym je to urcene, si z toho nejspis udelaji srandu, a ti, ktere to zasahne, si vypestuji fobii z rizeni.(13.2.2011)

Necenzurované verze jsou nuda, ale plné verze všech klipů jsou šílené a určitě stojí za zamyšlení. Nejsem fanoušek Filipa Renče,ale tyhle klipy se mi líbí a škoda, že už je v TV nevidím.(30.12.2011)

Filip Renč v této kampani ukázal, že klipy s výpovědní hodnotou točit umí. V jednom spotu hraje herec HD Jihlava František Mitáš.(30.4.2011)

Viděl jsem všechny videa a líbí se mi, jsou stylově sestříhaná a umí zatlačit na pilu. Škoda, že se postupně cenzurovali kvůli drastickým záběrům.(1.9.2011)

Dobrej pokus jak odradit řidiče od nebezpečné jízdy. Bohužel ale je to stejně k ničemu, jelikož se mezi námi lidmi nacházejí neustále lidé, kteří se na silnicích chovají pořád jako dobytek. A můžete jim pořád říkat: "jezděte opatrně". Pak to nejvíce odnesou řidiči, kteří za tu nehodu ani nemohli a ti co ji zavinili, tak přežijí.(30.4.2011)

• prome

Nápad to není špatný, ale to provedení je hrozné...(22.1.2014)

• Caszidy

No, snaha se cení a tady jde navíc o snahu ve prospěch dobré věci. Přesto je výsledek takový polovičatý. Vše je totiž natočeno tak nějak příliš "filmově" a dost se poté vytrácí dojem autentičnosti a reality. Bohužel tak drsné a krvavé scény pálí pomyslně slepými náboji.(31.10.2011)

Musím se přiznat, že tyhle spoty se mi opravdu moc líbily, protože právě tahle záležitost naznačuje, kolik by ve Filipu Renčovi alespoň co do řemesla mohlo být.. Bohužel však celá kampaň tak nějak ztrácí smysl právě u publika, na něhož byla zacílena !! Nebo si opravdu někdo myslí, že právě ten nezodpovědný dobytek, který se měl poučit, ji bude brát vážně ?? Myslím, že způsob jak pozitivně ovlivnit mladé řidiče bychom snadno našli někde úplně jinde.. Ale tato populistická cesta je samozřejmě lepší, než se zamyslet nad změnami zákonů, že ?! No, nic, asi půjdu symbolicky rozmlátit kladivem pár angličáků..;)(14.10.2013)

Celkem se mi ta kampaň líbila a to Renče vůbec nemusím.(31.10.2014)

Kvalitní a povedená reklamní kampaň, která bezesporu ovlivní každého. Ať už řidiče aktivně řídícího a nebo chystajícího se na řidičský průkaz, případně i obyčejného "neřidiče". Mnoho témat k zamyšlení, mnoho alarmujících dopravních situací k rozebírání.(22.8.2013)

• Langy10

Opravdu reklami hodnotit pozitivně nebudu! To už je fakt přehnaný, to už můžu hodnotit na hajzlu, jak velký hov*o vys*ru!(20.11.2010)

• Goldbeater

Tak i tohle má na csfd své místo? Kdo by to byl čekal. Filip Renč se pustil do projektu, který by zřejmě zvládlo i malé dítě, a nemůžu říct, že by byl výsledek nějak úchvatný. Prachy jsou prostě prachy a myslím, že tady se jich motalo hodně. A asi jen malá část byla vynaložena na natočení. Zbytek se zřejmě poděl někomu do kapsy, jak to tak v naší republice chodí. Není na tom co obdivovat, samo o sobě je to nahraná blbost. Pokud jste někdy viděli reálné záběry smrtelných nehod, jako já v autoškole, tohle vám bude připadat jako blbý vtip. Ale musím říct, že tyhle reklamy jsou lepší než většina Renčových filmů, což o něčem svědčí.(12.7.2011)

• kapsomut

Renč? Děkuji NE!(30.10.2012)

• Othello

Renč neumí jakkoli pracovat s náznakem. Nemá prachy, umí prd, tak radši prskne batole na přední sklo, aby to nějak zamaskoval. Při tomhle skeči jsem fakt padal smíchy. Zlatá bouračka v Cradle of Fear ;)(22.2.2012)

Jako milovník černého humoru a over-the-top brutality mám pro tuhle "varovnou" sérii slabost. Vlastně je to jeden z mála Renčových výtvorů, který mě neirituje.(16.2.2011)

• Radiq

Spoty zajimavy námětem, připomínající mi nějaky podobny spoty ze zahraničí, ktery byly na mnohem lepší úrovni. Ale to neznamená, že by tohle bylo špatny, i když moc autenticky to neni. Jinak bohužel často zaplatijou taky ti, co myslijou.(24.8.2014)

Reklamy, nad kterými se člověk na první pohled zamyslí. Ovšem jak je vidí v televizi stále dokola, začne ho to i trochu štvát. Nemyslím, že nějak pomohly ke změně na silnicích. Když je člověk idiot a jezdí jak prase, tak mu jedna reklama životní postoj nezmění.(19.11.2010)

<< předchozí 1 2 3