poster

Iron Man (TV seriál)

 • Japonsko

  アイアンマン

 • Slovensko

  Ironman

Animovaný / Akční / Sci-Fi

Japonsko, 2010, 12x25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

 • LukeSharp
  ***

  Tohle že byl Tony Stark?? V žádném případě. Bohužel seriál vzniknul po filmu s Downeym Jr. a to tomuhle anime sráží vaz nejvíce.Japonský Iron man je prostě obyčejný týpek (navíc neustále dostává strašně na prdel) a na konci ze sebe udělá normální ubrečenou karikaturu. Navíc ti hmyzoidní mamrdi co tam furt lítali stáli za hovno a převzatá (mrtvá?) postava z jedničky byl hloupý scénaristický výplach. Chtělo to vzít postavy,které do tohoto světa padnou mnohem lépe než tupý Zodiac.Snad Wolverine dopadne lépe. 65%(8.3.2011)

 • klerik
  ****

  Prečo nie? Japonci to vedia. Iron Man ako ochranca Tokia je rovnako dravý a akčný ako oba hrané filmy. Škoda, že sa trochu vytratil humor. Na druhú stranu, kto by rozumel japonskému humoru? Fajn zábava...(28.9.2011)

 • jh666
  ***

  Po první epizodě jsem víceméně spokojený. Japonská animace mi nevadí, akce i vtip se najdou. Je to o dost záživnější než třeba současní Avengers Assemble. Navíc kvituju zvolený hudební podkres. Přesto to ale není nic světoborného. Po zhlédnutí celého seriálu kvituji to, že se celá série věnuje jednomu ústřednímu tématu. To je ale i největší minus celho seriálu, jelikož je to hodně roztažení a seriál by mohl být poloviční, takhle je tu dost vaty. Dobré je, že na rozdíl od amerických animáků se Japonci nebojí nechat umřít ani kladnou postavu. Když s to shrnu, tak 60 % je optimálních.(2.6.2015)

 • Saraph
  ***

  Docela průměr, ale druhá polovina seriálu nebyla k zahození. Docela mě dostal námět, že Tony Stark přiletěl zrovna do Japonska a zrovna Japoncům chtěl distribuovat energii a bůh ví co ještě zdarma. Prvních pár epizod jsem myslel, že to vzdám, ale sympatická doktorka Tanaka. A Pepper? Ta v tomhle seriále nikoho nezajímala. To už i jakási reportérka dostala více pozornosti.(14.6.2013)

 • LadyVader
  **

  Pche.. to bylo slabý teda. Nevim proč mi to přišlo jako jakýkoliv random anime dnešní doby akorád s naroubovanou slavnou komiksovou postavou. Tony tady nějak ztratil smysl pro humor a místo toho vocmrndává kolem jakési nesympaticke (for me) vědátorky. A co to jako.. chudákovi užasné Pepper se dostalo hloupých pár vteřin kdesi na pozadí dejě, to se mi teda ani trochu nezamlouvá. No shlidnout minimálně jedno anime za rok.. mission complete. Škoda škoda.. Madhouse studios maj na víc. 55%(24.2.2012)

 • Frantisek.Fu
  ***

  55%(4.5.2018)

 • Wallis3
  **

  Tak jsem to zkouknul... Příběh vcelku ušel, no ale ty dialogy, každá situace ještě popisována z huby postavy, no přišlo mi to jako nějaká manga náhraška(5.3.2016)

 • Scoobys
  ****

  Není to poprvé co byl americký námět přetvořen na japonské anime moderní doby. Naštěstí s Iron Mana japonci neudělali nějakého mecha robota, ale je to pořád starý Stark, ale už nějak nemá tu vtipnou část sama sebe to je, ale už nějaká tá součást science fiction anime. Taky třeba říct,že nápad na short story vůbec není špatný spíš naopak, ale jako většina dobrých nápadů jsou špatně provedeny a toto není výjímkou. Kromě pár hlavních postav jsou ostatní postavy frašky dialogy nemají hlavu ani patu. Musím ovšem říct že ten složitý příběh nacpaný v jedné epizodě se mi docela zamlouvá. Kdo by teda chtěl krátky příběh rozpatlaný do 6ti epizod. 4.(24.6.2016)

 • ostravak30
  **

  Bladeovi jsem dal tři hvězdy, tady se přikláním ke dvěma. Příběh je plytší a méně plynulejší než Blade. Navíc, i když na sebe v celém kontextu navazuje, jednotlivé díly přeci jen působí více epizodněji. Přiznám se, že mě tento seriál moc nebavil. A Japonci, kteří vypadají jako Evropani taky nepůsobí přesvědčivě.(4.11.2019)