Reklama

Reklama

Epizody(12)

Obsahy(1)

Anime o dvojčatech Haru a Sora. Jejich rodiče zemřeli při nehodě. Oba dva se vracejí do horské vesničky Okukozome-chou, kam jezdívali za svým dědečkem a babičkou. Ve městě se setkávají s novými přáteli Nakazatem Ryouheiem a kněžkou ve svatyni Amatsume Akirou a její kamarádkou Migawou Kazuhou. Znovu se také setkají s kamarádkou z dětství Yorihime Nao. Avšak dvojčata skrývají pravou podstatu svého návratu, svůj dávný slib a místo, kde ztratili jednu cennou věc, pro kterou se vrátili. (Valgaav)

(více)

Videa (1)

Promo

Recenze (16)

Carol Pifková 

všechny recenze uživatele

Prvé tri časti... vravím si zatiaľ celkom v poho anime.... no ako som si pozrela ďalšie želala som si aby bol už konečne koniec, pretože bolo to čím ďalej tým menej pozerateľné.... Úchylná incestná anime, ktorá ulahodí snáď iba otaku ecchi pre veľké prsia postáv alebo vyslovene pre úchylných ľudí... Hodnotenie sa pohybuje medzi jednou * a odpadom. ()

Scalpelexis 

všechny recenze uživatele

Lidi to tu natvrdo neřeknou, tak za to vezmu: Je to hentai. Nejspíš z kategorie "soft" a hlavní odlišovací znak oproti svým bratříčkům je přítomnost nějakého příběhu (ale berte to s obrovskou dávkou rezervy). I když se dle všeho jedná o různé arcy, tzn. čas se po úspěšném "zabodování" vrátí zpět a začneme s jinou, tak jsem se nedokázal přes to přenést a Haru byl pro mě v sukničkařením (ono ne jen to, i nejapností) druhý Makoto Itou ze School Days. Příběh s Akirou nebyl úplně špatný a měl v jistém slova smyslu nesmyslný, přesto i milý konec. Dál jsem nepokračoval, protože je naprosto zřejmé v čí náručí Haru skončí. Drop po 6. dílu, slabé 2* za kresbu, hudbu a Akiru. ()

Reklama

KiritoSenpai 

všechny recenze uživatele

Myslím si, že toto anime si zaslouží obdiv. Vždyť pod tou haldou anime, co vychází každý rok, je Yosuga no Sora nekompromisně jedno (ne-li jediné) z mála anime, ve kterém je ten "americký sex", to je takové to "jo, máme sex, ale není to vidět, že máme sex, je to pouze naznačeno tím, že mlátím hlavou o zeď.". Díky tomuto si myslím že 60% je málo. V jiném anime to prostě zkrátka není. Ikdyž, ruku na srdce, příběh nic moc. Ale pokus o alternativy se počítá! ^^ ()

Subjektiv

všechny recenze uživatele

Anime těžící pouze z dívčích vnad kráčí po zrůdných stezkách. Nehledí příliš na důvody, které jej vedou k ukázání kalhotek, toužebně vyplazených jazýčků, lascivního kroucení prdelkou, exhibice podprsenek a ztvrdlých bradavek na hopsajících kozičkách. V Yosuga no Sora stačí neidentifikovatelné kouzlo chlapečka Haruny, který je nejnudnějším patronem pod sluncem a přece pro něj vlhnou klíny, bijí srdce a zatmívá se rozum. Skončí v posteli se svou křehkou sestrou, neukojenou služebnou, nevinnou kněžkou, samičkou z lepší společnosti nebo někým jiným? Všemi? Takový voyeur ve mně nedříme, abych to toužil zjistit. Pryč s tím po pouhých třech dílech, pročež neuděluji hodnocení. Dojem se však pohybuje někde poblíž odpadu. ()

Larky 

všechny recenze uživatele

„Dej nám sex“ zpívala jedna z českých parodií na zpěváka na konci 90.let v lehce retardovaném songu. Podle toho čím se Yosuga no Sora odlišuje od podobných tupých harémovek se právě tahle píseň zřejmě dočkala překladu do japonštiny. Scénáristé si ho vzali jako hlavní motto při psaní tohohle Anime a tak právě ono obsahuje sexuálních scén daleko víc než je zvykem. ------ Stejně jako hlavní hrdina obšťastňuje holčiny v různých polohách, stejně tak se do různých poloh pouští i samotný scénář. Kromě sexu je tu v podstatě obyčejná a stejně jako v mnoha případech i tady podprůměrná harémovka. Generické a bez vyjímky špatně napsané postavy tu odvykládávají typicky tupé dialogy, jejichž pisatel zřejmě neměl své případné diváky příliš v lásce. ------ O něco zajímavější tu je pak poloha incestní, toliko oblíbená záležitost v Japonsku. Právě v téhle linii dokáže scénář být místy i v celku slušný a zejména civilní a to až do takové míry, že se snaží připomínat třeba takové Koi kaze. To se mu nakonec ani zdaleka nedaří, nicméně i tak jde o to nejlepší co v tomhle Anime najdete. ------ V úvodu zmíněný sex je tu jen jako forma rozptýlení diváka ať už to hrdina myslí s dotyčnou jakkoliv vážně. Na to, aby se Yosuga no Sora dokázala vymanit ze statutu podprůměrné a tupé harémovky by musela předvést daleko víc než jen občasnou kopulaci. Ta by tu fungovala velice dobře, kdyby svým postavám dokázali scénáristé vdechnout alespoň trochu života. To se sice v rámci dvou hlavních postav (sourozenců) někdy daří, ale jde o zcela sporadické momenty a dají se spočítat na prstech jedné a snad i druhé ruky. ------ Yosuga no Sora tak i přes snahu tvůrců ji odlišit, není ničím jiným než lehce zaměnitelným podprůměrným harémově zaměřeným seriálem. Slabé 2*. ()

Galerie (43)

Reklama

Reklama