Při činu

(studentský film)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie
Česko, 2009, 4 min

Krátký příběh o tom, že divní lidé dělají divné věci. (oficiální text distributora)

Tom_Lachtan

Pokud je film krátký, má tu výhodu, že mu může stačit jeden dobrej nápad a pointa, problém ale nastane tehdy, je-li jedno nebo druhé neúčinné, nebo, jako v tomhle případě, následuje-li za samotnou pointou (která je vtipná) ještě jakýsi patvarý, nevtipný a nesmyslný dovětek, který nejspíš měl působit absurdně humorně jako zbytek filmu, leč nezdařilo se a výsledný dojen z filmu tak upadá někam mezi prázdné krabice od instantních nudlí. ()

pornogrind odpad!

Zlatá Ecphronia. Tohle je pěknej SHIT. U Ecphronie jsem měl pocit, že v Orlickým dřímě nějakej potenciál. Ale teď mám pocit (stejně jako kingik), že začal sjíždět tvrdý drogy. ()

kingik odpad!

Nepochopil jsem to. Autor zřejmě frčel na nějakých zakázaných látkách. Dej si radši čokoládu a už netoč (takové hovadiny). Mé hodnocení: 0% ()

Bane

Příjemný vizuál, skvělý nápad, možná zbytečně moc vysvětlující monolog čtvrtého policisty na konci, který jinak svižnou jednohubku trochu brzdí. ()

Žaba2

Super myšlenka! Takové krátké, výstižné a zábavné. Pointa není od začátku jasná, to se mi líbí a autorovi se to povedlo. ()

R.Drson

FAMO mě neustále překvapuje. Bohužel spíš nepříjemně. Lehčí technické nedostatky či topornost herců lze omluvit, ale absence jakékoliv pointy už je na pováženou (ten ,,nečekaný zvrat" mezi pointu nepočítám). ()

Fuego

Srandicka, ve ktere jsem si moc rad zahral a pomohl kamaradum se skolni praci. Kdyz me ma blizka kamaradka, ktera tam hraje policistku Magdu zavolala, ze spolu budem mit ero scenu, malem jsem se svalil smichy ze zidle ... Zapletka me pobavila uz pri nataceni a kdyz jsem pak videl cele dilko, malem jsem umrel smichy ... Prosim uvedomte si, ze jde o skolni praci, bez moznosti lokaci, stabu a s pouzitim dobrovolnickych hercu, porucika navic nehraje herec-profesional, ale nas kamarad, nsrychlo presvedceny rano pred natacenim, kdyz puvodni predstavitel ucast z relevantnich duvodu odvolal. Jista topornost hercu je rezijnim zamerem rezisera Orlickeho. Jde o policejni rekonstrukci a policiste tu jsou policisty a nikoli herci. ()