Rževskij protiv Napoleona

Look for the Woman

(neoficiální název)

Komedie

Rusko / Ukrajina / USA, 2012, 95 min

Rozpočet $8miliónovTržby Celosvetovo $10,365,000(26.7.2013)

Rževskij protiv Napoleona má tu nevýhodu, že vtipný a satirický přijde hlavně lidem, kteří ví víc o období Napoleonských válek. Pro ostatní to je jen crazy komedie, kde něco je vtipného, něco trapného. Naštěstí tu není žádný "fekální" humor. Filmařova představa , jak "doopravdy" probíhalo dobytí mostu u Arcole nebo porada ruského štábu ve Fillách, mě na dlouho dostala... Vladimir Zelenskiy jako Napoleon byl famózní. SVými hereckými výrazy strčil do kapsy i mnoho představitelů Napoleona ve "vážnějších" filmech. České titulky si můžete stáhnout odsud: http://napoleonica.cz/filmy.html a přiřadit je k vašim originálním nosičům.(10.5.2014)

• Ollie235

Tak tohle je krok vedle. Balchunasovy (Vaysbergovy) komedie mě většinou zabavit umí (nebo alespoň ty, které jsem měl možnost vidět), o téhle blbosti to však říci nemohu. Ono to vtipné místy je, jenomže ve stínu všech těch totálních nesmyslů a absurdit se veškerý humor ztrácí. Obrovským zklamáním pro mě navíc byla role Van Dammea, který sice jako lákadlo posloužil dobře, ale ty 2 minuty, ve kterých se objevil? No čekal jsem významnější roli.(30.7.2012)

• Martin741

WCJD nema komedialny talent veskery zadny ..... to si treba najprv uvedomit, a potom sa s (prepacenim za sprosty vyraz) srat do filmu, ze Van Damme? 5 %(2.4.2013)

• Honzulik

Tak jako komedie s trapným mihnutím Van Dammeho, nevím, nevím...(4.9.2014)