honajz

Sci-fi má vyprávět o lidech uvnitř nějaké monstrózní bílé zdi, kde žijí nenakažení oddělení od vnějšího světa - ale my tu zeď ani jednou neuvidíme! Naopak to celé začíná a pokračuje jako jalová historka o mafiánských gangech v jakémkoliv městě. Pak dokonce hrdinové jezdí po docela velkém kusu krajiny, do pouště, a pořád nikde žádná zeď, žádné pocity stísněnosti a deprese. A pořád to jede jako mafiánská jalová historka. Navíc je to celé snímané v detailech a maximálně polocelcích, a furt je tam tma. Hvězdička za snahu působit alespoň hudbou a zvukovými efekty. ()

ricci.s odpad!

Neuveriteľne úbohý sci-fi film, ktorý sa odohráva v neďalekej budúcnosti. Smrtiaci virus zničil väčšinu ľudstva a existujú už len akési mestá obklopené stenou, ktoré predstavujú karanténu. No a máme tu hlavného hrdinu, šikovného bojovníka, ktorý sa snaží nájsť liek a svojich priateľov z detstva, a tak musí odstrániť z cesty pár idiotov, ktorí mu skrížia cestu a jednu teroristickú skupinku. NUDA! Akcie je tu len minimum a najhoršie na tom je, že celý tento ukecaný film stojí na jednom mieste a nič zaujímavé sa v ňom nedeje. Jediné, čo ma potešilo, boli záverečné titulky. Je to jednoznačne najhoršie postapokalyptické sci-fi, aké som kedy videl! ()