Separé

(pořad)
Publicistický
Slovensko, 2009, 30 min

Ekologický magazín. (oficiální text distributora)

pozremsi

TV príliš nepozerám, veď väčšinou sa to ani pozerať nedá. Ale toto je výborné. Mohlo by byť aj dlhšie, podrobnejšie, častejšie. A pre mňa bez žabky... No i tak jeden z mála dobrých programov na RTVS či ako sa volajú. Kvôli takýmto programom by som začal súhlasiť aj s platením koncesionárskych poplatkov. Takže, kde sú tie ostatné?! ()

Marek1991

Zaujímavý program, ktorý môže pomôcť, aby sme sa správali ekologicky, čisto a zdravo k svojmu prostrediu a k sebe. Tá žabka je výborný výchovný prostriedok pre deti. Je tam celkom dobrá poradňa. Je tam veľa rád, nie je to len zhrnutie, ale mohlo by to byť častejšie do mesiaca s podrobnejšími radami. Obsah je určite na naše pomery výborný. Myslím, že čím dlhšie sa to bude vysielať, tým užitočnejšie to bude, tým viac vecí tam odznie. Čím viac to bude spolupracovať s bežnými ľuďmi a organizáciami, tým to bude lepšie. Takýchto programov treba viac, takéto sú skutočne užitočné. Môže vám to pomôcť mnohé veci si objasniť, získať nové poznatky, pomôcť s implementáciou v praxi. Občas to je šokujúce, no je to potrebné. Sami sa zamyslite, či nie ste ľahostajný a čo by ste mohli urobiť, aby ste pomohli životnému prostrediu, ktoré nás ovplyvňuje. ()

Autogram

Len by som k Marekovi dodal, že darmo tam budú užitočné rady, keď to skoro nikto nebude pozerať, o čom svedčí aj tunajších len 23 hodnotení vrátane môjho. Vysielanie o 23:00 tomu nepomôže. ()

Marze

V diplomce jsem srovnaval odpadove politicky Nemecka, Japonska a nasi zeme, tak davam o hvezdu navic za tento zakladne osvetovy magazin. Jeden dil je v archivu Slovenske televize. ()