poster

Dinoshark (TV film)

Sci-Fi

USA, 2010, 92 min

Režie:

Kevin O'Neill

Scénář:

Frances Doel
(další profese)
 • Z0oMb3E
  *

  Nikdy by som nepovedal, že originál badmovie béčku dám čo i len hviezdu. Opäť sa potvrdilo to staré známe Nikdy nehovor nikdy. Syfy, ako small brother Asylumu vsadil na kartu, masakrovania obyvateľstva. BTW Asylum monštrá skáču skôr po nepožívateľných veciach. Noo aby som nekrivdil jeden efektný skok predviedol aj tento žralok. Na moje potešenie masakre sa mi páčia a vyvolávajú vo mne presne ten pocit, aký majú pôvodný účel: "Prečo musí zožrať práve takú kočku". Samozrejme ak sa na snímok pozeráte, ako na seriózny film absolútne si ho neužijete. Herci, príbeh, dialógy či efekty na žalostne nízkej úrovni. Čo ma však u Dinosharka prekvapolo bola výborne zvolená akčná hudba, ktorá vynikajúco dopĺňala akciu za akciou. Samotné rozuzlenie je asi jedno z najslabších a najsmiešnejších, aké sa kedy v podobných snímkoch objavilo. Môžeme sa len tešiť čo za kreatúra vylezie z mora nabudúce.(18.2.2011)

 • LIVINGDEAD
  *

  Tajicí ledovce na Antarktidě uvolní zmrzlého prehistorického žraloka. Ten se přibližuje k mexickému pobřeží, kde atakuje turisty. Žralok vypadá hrozivě, ale jinak je to všechno na jedno brdo. Takže už ani nevíte, zda se zrovna díváte na Dinosharka, Supergatora, Dinocroca, Sharktopuse a nebo na jiné kokotiny. 20%(28.4.2011)

 • korbitch22
  *

  Televizní vykrádačka Asyláků,která je ovšem celkem překvapivě spláchne celkem slušným provedením Dinosharka a hektolitry krve s všelijakejma ukousanejma končetinama,ovšem to je slabá náplast na totální herecké selhání snad všech,včetně mého oblíbence Balfoura,který byl k mé hrůze snad nejhorší věcí na plátně.Dokonalý příklad zoufalé netalentovanosti snad ve všem,ať to sou herecké reakce na digitální nic,či snad dialog ze kterého byste se nepochcali smíchem.Režisérova zoufalost jde tak daleko,že po chvilce jsou všechny útoky Sharka úplně stejné,že sem měl kolikrát pocit jestli to není ta samá scéna jen z jiného úhlu,ale pak sem si vlastně uvědomil že na 2 kamery nemohla produkce v životě mít :-D Když Balfour dělá kotouli na Skútru a háže po obludě granáty jak tenisový míčky,šel sem do kolen a když se vynořil žraločák aby posnídal vrtulník (Asylum zuří :-D ) už sem se neudržel a smíchy se potrojčil :-) Je to opět čistokrevný odpad,ale opravdu jsem se zase notně pobavil takže jeden shuriken za škodolibí úsměv na mé oteklé tváři :-)(29.6.2011)

 • A.Beech
  odpad!

  Rozdiel medzi Dinosharkom a Sharktopus? Zatiaľ čo Sharktopus aspoň po celý čas bavil, Dinoshark celkom slušne od začiatku nudil. Hlavný hrdina mi zrovna dvakrát sympatický nie je. To už nebol ani v O.C. California (vedel som, že ho odniekadiaľ poznám). Myslel som, že sťahujem dabing, no pravda je, že ani funkčné titulky som nenašiel. Najväčšie pozitívum filmu však je, že ani som žiadne nepotreboval, angličtina naozaj vysoko zrozumiteľná.(12.10.2013)

 • Campbell
  ***

  Čekal jsem něco horšího už podle hodnocení ale nakonec mi to tak hrozné nepřišlo, je pravda že už mě to tak nebralo jako třeba Cormanovky Supergator, Dinocroc. Je tu přeci jenom méně akce a celý je to takový roztahaný. Ale i tak sednu si po práci a čumím. Bavil jsem se poměrně slušně. Efekty patří sice na horší uroven než dva zminovaný filmy(což je s podivem když ty dva filmy jsou o dost starší), ale na scifi béčko to jde. Jen ti herci hrály děsně prkený postavy, i samotnej Corman v roli vědce mě spíše zklamal. A Balfour i když mi nijak nevadí tak tady hraje až moc neohrožený hrdinu. Aspoň že konec je dostatečně debilní že můžu dát 3*. BTW zpomalovačka a cákanec krve byl cool.(22.9.2012)

 • - Městečko, kde dochází k útokům Dinosharka, je stejné, jaké si za své loviště vybral jiný podobný hybrid ze snímku Sharktopus (2010). (PRobin)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace