Reklama

Reklama

Paranômaru akutibiti Dai-2-shou: Tokyo Night

  • USA Paranormal Activity 2: Tokyo Night (více)
Trailer
Horor
Japonsko, 2010, 90 min

Obsahy(1)

Haruka (Noriko Aoyama) sa po výmennom pobyte v San Diegu vracia domov. Má však obidve nohy zlomené, pretože mala autonehodu v USA a je dočasne na vozíčku. Vzhľadom na to, že jej otec je na služobnej ceste, je ponechaná v starostlivosti 19-ročného brata Koichiho (Aoi Nakamura), ktorý rád filmuje amatérskou kamerou. V dome, kde sa súrodenci zdržujú, sa začnú diať divné veci... Haruka očividne doniesla z Ameriky démonickú silu, ktorá sa prejavuje v noci. (ash99)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Sérii Paranormal Activity jsem se začal věnovat teprve před pár dny, ale už po zhlédnutí prvních dvou dílů mi bylo jasné, že tohle rozhodně nikdy nebude moje oblíbená série. V obou případech hodinu trvající nudu vždy okořenila poslední cca patnáctiminutovka, která dokázala alespoň trochu zaujmout mou pozornost. Takže když jsem se dozvěděl, že i Japonci natočili vlastní „příspěvek“, musel jsem ho prostě vidět, abych mohl porovnat. Hodně lidí však tento film odsuzují, že jen sprostě napodobuje originál, s čímž ovšem nemůžu tak úplně souhlasit. Hlavně je nutné podotknout, že nejde o žádný remake – film má vlastní příběh a dokonce i úzkou spojitost s tím, co se dělo v Americe. Což ovšem ještě neznamená, že by šlo o nějak závratnou či skvělou podívanou. To v žádném případě. Mám sice hodně rád asijskou tvorbu, ale jak vidno režisér Nagae se od svých šikmookých kolegů mnohému nepřiučil. Vždy se mi u Japonců líbilo, že ve svých filmech dokázali navodit opravdu nervy drásající atmosféru a divák se mohl těšit na množství lekacích scén, ale tady jsem se skoro ničeho takového nedočkal. Ano, je sice pravda, že i zde se staneme svědky docela zajímavé závěrečné dvacetiminutovky, ale že by vám při ní stáli hrůzou vlasy na hlavě? To těžko! Zas na druhou je potřeba podotknout, že představitelka hlavní hrdinky uměla solidně křičet, protože mi z toho místy doslova zalehlo v uchu. ()

cheonsacz 

všechny recenze uživatele

Připadá mi legrační jak se skoro všichni rozčilují, že Japonci udělali vlastní verzi (remake bych to zrovna nenazývala) PA, ale to že Američané natáčejí remaky japonských filmů v jednom kuse (a mnohdy fakt kvalitně otřesný) na to už zapomínají :D. Jinak film mi připadá jako průměrná japonská lekačka natočená netradičně nejaponsky :) ()

Reklama

Pilda17 odpad!

všechny recenze uživatele

Jdětě se vycpat s takovýma kokotinama, co se snaží být lepší Paranormal Activity. Žádná atmosféra, žádný děj a aní nic strašidelného. Měli by tu být i lekačky, ale ani toho se u Paranormal Activity 2: Tokyo Night nedočkáte. Rozhodně nedoporučuji zhlédnout, protože tento snímek je naprosto bez smyslu. Tak si říkám, že chce Paranormal Activity natočit každý blb co má kameru (viz. Paranormal Entity).. 1/10 = 5% ()

JAn 

všechny recenze uživatele

Volné pokračování Paranormal Activity (čili další rip off), tentokrát z Japonska, u který až zarazí svou ´nejaponskostí´ (snad až na ten závěr). V podstatě se jedná o doslovnou vykrádačku Peliho filmu, jenž ale není natolik hektická a laciná, jako onen americký, oficiální sequel. Tudíž ´sem se bavil stejnou měrou, jako u původního filmu. Navíc mě mile potěšilo i poměrně funkčí provázání s ním. Nemám tedy sebemenší důvod Tokyo Night jakkoli zatracovat. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele

Volné pokračování americké verze, nebo spíš remake? Vykrádačka? Každopádně minimálně na úrovni svého předchůdce, možná o stupínek vyšší. Atmosféra jako u jedničky, paranormální scény dokonce lepší. Místy jsem byl nervozní a nevěděl, co čekat a odkud na mě co skočí. Jediná věc mě iritovala, ale o to víc. Sourozenci vědí, že mají v domě (nebo v sestře) ducha, a oba KAŽDOU noc spí ve svym pokoji. Každou noc (a že jich je ve filmu snad 20) musí v noci bratr utíkat do pokoje sestry a zachraňovat jí. Jen jednou jedinkrát ho napadne přenocovat, nebo spíš bdít nad její postelí. Sakra! Já vědět a vidět to, co oni, tak ani na záchod nejdu sám krucinál! A 100% bych spal nalepenej na sestře incest neincest. Ikdyž asi bych nespal, ale jen čekal, co mě sežere. To jediný mě štvalo, jinak se jedná o fajn věc. Japonci horory umí, ne že ne. Posledních 10 minut moc pěkných. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama