poster

Paranômaru akutibiti Dai-2-shou: Tokyo Night

 • anglický

  Paranormal Activity 2: Tokyo Night

 • anglický

  Paranormal Activity: Tokyo Night

Horor

Japonsko, 2010, 90 min

Režie:

Tošikazu Nagae
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Seniad
  odpad!

  Ty fole to jsem se lekl, takové Nádory místo xichtu, a veřejně to publikovat, nejděsivější horor na světě a to jen díky NEhercům. A mimo to nechápu co kdo čekal, plagiátorské pedofilní mikro péra, nikdy horror ani pohádky, natož něco opravdu filozofického, neuměli, neumí, a nebudou nikdy, teda jedině po třetí atomovce nebo druhé fučiminačiči.(6.3.2018)

 • Likan7
  ***

  Volné pokračování americké verze, nebo spíš remake? Vykrádačka? Každopádně minimálně na úrovni svého předchůdce, možná o stupínek vyšší. Atmosféra jako u jedničky, paranormální scény dokonce lepší. Místy jsem byl nervozní a nevěděl, co čekat a odkud na mě co skočí. Jediná věc mě iritovala, ale o to víc. Sourozenci vědí, že mají v domě (nebo v sestře) ducha, a oba KAŽDOU noc spí ve svym pokoji. Každou noc (a že jich je ve filmu snad 20) musí v noci bratr utíkat do pokoje sestry a zachraňovat jí. Jen jednou jedinkrát ho napadne přenocovat, nebo spíš bdít nad její postelí. Sakra! Já vědět a vidět to, co oni, tak ani na záchod nejdu sám krucinál! A 100% bych spal nalepenej na sestře incest neincest. Ikdyž asi bych nespal, ale jen čekal, co mě sežere. To jediný mě štvalo, jinak se jedná o fajn věc. Japonci horory umí, ne že ne. Posledních 10 minut moc pěkných.(26.4.2016)

 • blondboss
  ***

  Je to už iba kopírka originálu od Peliho, ale nakoľko som sa párkrát naozaj kvalitne zľakol, tak dávam tri hviezdičky. Musím ale povedať, že vcelku mi dosť vadia tieto japonské verzie. Neviem prečo, ale prídu mi proste akési zbytočné, keď už tu raz niečo bolo. Lebo v tomto prípade je ťažké niečo nové vymyslieť v rámci daného žánru. 50 %(2.9.2014)

 • cheonsacz
  ***

  Připadá mi legrační jak se skoro všichni rozčilují, že Japonci udělali vlastní verzi (remake bych to zrovna nenazývala) PA, ale to že Američané natáčejí remaky japonských filmů v jednom kuse (a mnohdy fakt kvalitně otřesný) na to už zapomínají :D. Jinak film mi připadá jako průměrná japonská lekačka natočená netradičně nejaponsky :)(14.1.2012)

 • SOLOM.
  **

  Sérii Paranormal Activity jsem se začal věnovat teprve před pár dny, ale už po zhlédnutí prvních dvou dílů mi bylo jasné, že tohle rozhodně nikdy nebude moje oblíbená série. V obou případech hodinu trvající nudu vždy okořenila poslední cca patnáctiminutovka, která dokázala alespoň trochu zaujmout mou pozornost. Takže když jsem se dozvěděl, že i Japonci natočili vlastní „příspěvek“, musel jsem ho prostě vidět, abych mohl porovnat. Hodně lidí však tento film odsuzují, že jen sprostě napodobuje originál, s čímž ovšem nemůžu tak úplně souhlasit. Hlavně je nutné podotknout, že nejde o žádný remake – film má vlastní příběh a dokonce i úzkou spojitost s tím, co se dělo v Americe. Což ovšem ještě neznamená, že by šlo o nějak závratnou či skvělou podívanou. To v žádném případě. Mám sice hodně rád asijskou tvorbu, ale jak vidno režisér Nagae se od svých šikmookých kolegů mnohému nepřiučil. Vždy se mi u Japonců líbilo, že ve svých filmech dokázali navodit opravdu nervy drásající atmosféru a divák se mohl těšit na množství lekacích scén, ale tady jsem se skoro ničeho takového nedočkal. Ano, je sice pravda, že i zde se staneme svědky docela zajímavé závěrečné dvacetiminutovky, ale že by vám při ní stáli hrůzou vlasy na hlavě? To těžko! Zas na druhou je potřeba podotknout, že představitelka hlavní hrdinky uměla solidně křičet, protože mi z toho místy doslova zalehlo v uchu.(4.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace