Ctrl Emotion (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2009, 23 min

Vojtěch Kotek

Vubec sem nevedel, ze Kotek se venuje i necemu jinymu nez herectvi a dabingu. Tenhle kratkometrazni filmek me nadchnul nejenom skvelym obsazenim hlavnich roli, ale i skvele promyslenym scenarem :) Dokazal bych si to predstavit i jako celovecerak, samozrejme s delsim pribehem, dost se tesim, jestli se tomu zacne venovat nejak ve velkym a proto nemuzu jinak nez 5*...(10.4.2012)

NEČTĚTE PŘEDEM OBSAH ! ! ! Na to, že je tohle první Kotkův počin, je to super. Je samozřejmě potřeba to hodnotit jako cvičení z II. ročníku. Skvělý nápad, režijně výborně zvládnuté. Je to i vtipné a dialogy sou dobře promyšlené. Herecké výkony Mádla a Voříškové jsou naprosto pohodové. Celé se to nese na moderní vlně. A hlavně nepůsobí to uměle, ba naopak, přímo svěže a nenuceně. Do dokonalosti chybí už jen špetka. Kotku, cenim !(10.2.2012)

Vojta Kotek jako režisér? A proč ne? Tohle totiž není ale vůbec špatné. Mrzí mě akorát to, proč to nebylo delší, protože jako celovečerní film by to mělo určitě šanci uspět. Námět dvou "já" sedící za počítačem a ovládající emoce je totiž výborný a Jirka Mádl je v téhle roli jako ryba ve vodě. K tomu mu zdatně sekunduje neméně dobrá Tereza Voříšková. Jako celek se to pak jeví jako sympatická komedie, se skvělým hereckým obsazením a povedenými dialogy, která rozhodně nikoho neurazí.(11.9.2012)

No jo, Jirka Mádl a Terezka Voříšková, ti prostě umějí...:-) - - - Už jsem to viděl třikrát a musím říct, že se mi to líbí čím dál tím víc. Ikdyž teda si nemůžu stěžovat na žádného ze zúčastněných herců, Mádl s Voříškovou, jsou excelentní. Řek bych, že jsou uplně jinde než většina českých herců. To jak, každý zahráli tři postavy a opravdu to zvládli, a to i v přímé bezprostřední konfrontaci, je naprosto perfektní. Navíc to téma, toho osudového setkání/nesetkání. To mě baví a zároveň skoro až rozněžňuje :-P No a Terezce to hrozně sluší. Prostě perfektní jednohubka.(25.6.2011)

Budu to hodnotit jako cvičení II. ročníku, čímž kraťas CTRL emotion je. Pod vedením Jiřího Stracha se vytáhl Vojta Kotek a předvedl nám, že možná máme další českou režisérskou naději. :) Mádl a Voříšková jsou k zulíbání - samozřejmě v opačném pořadí - a myšlenka je vcelku nápaditá a vtipně zmáknutá.(9.1.2011)

• - Ve scéně, kdy Viktor (Jiří Mádl) vyjde ze záchodu, dostane od barmana (Vojtěch Kotek) Frisco bez brčka. V jednom z následujících záběrů se však brčko v láhvi objeví. (Rill)