poster

Ctrl Emotion (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2009, 23 min

Režie:

Vojtěch Kotek
 • bastardobamb
  ****

  Myslím si,že by tento filmek mohl bez problémů přehrát dnešní komedie,které jsou občas doopravdy šmíra. Akorát se mi nelíbilo menší přehrávání Zlého a Hodného Viktora(Mádla) a taky pohledy očí,u kterých bylo vidět,jak je to doopravdy nahrané. Ale tohle je nadprůměrný studentský film,za který se Kotek nemusí vůbec stydět.(25.5.2011)

 • swinevenca
  ****

  Naštěstí až teď jsem se kloudně podíval na profil filmu a nemůžu uvěřit, že je tady obsah celýho filmu, chudák, kdo si to přečte před zhlídnutím. Výbornej nápad, jak udělat zas jinačím způsobem den poté. Dialogy byly vybroušený, Voříšková je kočka a Mádl výborná držka, natož když se dva Mádlové hádaj. Paráda.(10.3.2012)

 • Astinas
  *****

  Vojta to zvládl velmi dobře. Scénář je skvělej a režie taky, hlavně se mi líbila na začátku kamera. Hrozně mě dostala pointa, sice to asi nebude, tak jako v Ctrl E., ale člověk se někdy tak dlouho rozhoduje a čeká na nějaký emoce a myšlenky a někdy se ani nedostaví. Herce si vybral dobře, hlavně Tereza se k Jirkovi hodí, krásně naservíroval emoce ze situací, kdy se Jiříkova mysl hádá, co má říct nebo udělat. Překvapil mě moc Vojta a samozřejmě kladně.(15.12.2011)

 • Big Bear
  ***

  Jako školní cvičení rozhodně nadprůměrné, vtipné a zajímavé. Škoda, že Mádl s Terezou krapet přehrávali. Terezce to ale odpouštím nejen za ten její chraplák :-) . Již jsem to tu psal dříve. Kotka s Mádlem jsem bral jen jako takové hodně komerční krmivo pro pubertální slečny, jehož datum trvanlivosti až všechny ty snowborďačky a raftařky odrostou bude rychle expirovat. Oba mne však už nejednou mile překvapili a já jsem za to rád. Uvidíme co bude následovat a jak se hlavně Vojtěch Kotek dále vyprofiluje. Třeba z něj bude nakonec dobrej rejža, stejně se jím pozvolna stává J. Strach...* * *(18.4.2012)

 • Radiq
  ***

  Mádl sice místama hraje to, co známe z jeho čertovskejch a podobnejch rolí, ale to vlastně nevadi. Je to totiž docela prdel. K tomu kvalitní Tereza Voříšková, která tím svým jemně nakřáplým hlasem fakt dostává. Jinak nápad s vnitřním Matrixem nebo co to je, docela dobry. Nejsu žádnej expert, ale kamera se místama zbytečně moc třese a noční záběry jsou moc tmavy, ale jinak mi na tom v podstatě nic nevadilo. Myslim, že Kotek se pochlapil a jde to s ním do kopce... v podstatě všichni mladí herci maj ještě něco před sebou.(4.7.2014)

 • - Ve scéně, kdy Viktor (Jiří Mádl) vyjde ze záchodu, dostane od barmana (Vojtěch Kotek) Frisco bez brčka. V jednom z následujících záběrů se však brčko v láhvi objeví. (Rill)