Ctrl Emotion

(studentský film)
všechny plakáty

Závěrečná studentská práce Vojtěcha Kotka. Do hlavních rolí obsadil Jiřího Mádla, Mariku Šoposkou, Terezu Voříškovou a Světlanu Nálepkovou. Film vypráví o počítačovém technikovi Viktorovi (Mádl) a rozhlasové moderátorce Evelíně (Voříšková), kteří se jednoho večera seznámí v baru a stráví spolu noc. Následující den oba přemýšlejí o tom, co vlastně posledního večera provedli, přesto se nezávisle na sobě znovu pokusí sejít na místě, kde se poslední večer rozloučili. O chvíli se však minou a pokračují tak ve svých dosavadních životech. (BrckoGOS)

Big Bear

Jako školní cvičení rozhodně nadprůměrné, vtipné a zajímavé. Škoda, že Mádl s Terezou krapet přehrávali. Terezce to ale odpouštím nejen za ten její chraplák :-) . Již jsem to tu psal dříve. Kotka s Mádlem jsem bral jen jako takové hodně komerční krmivo pro pubertální slečny, jehož datum trvanlivosti až všechny ty snowborďačky a raftařky odrostou bude rychle expirovat. Oba mne však už nejednou mile překvapili a já jsem za to rád. Uvidíme co bude následovat a jak se hlavně Vojtěch Kotek dále vyprofiluje. Třeba z něj bude nakonec dobrej rejža, stejně se jím pozvolna stává J. Strach...* * * ()

Deimos

***Celkem 70%***TV/// Obsazení 10/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Kamera 5/10/// PLUS: režie, Jiří Mádl, Terezka Voříšková, Eliška Křenková, Vojta Kotek, vidět je opět pohromadě potěší, stejně tak potěší originální námět, v úvodu kamera "pohled z očí" MÍNUS: kdo Mádla nemusí, tak tady ho bude mít třikrát, u kamery mi vadilo natáčení v exteriérech, kde bylo velmi špatné osvětlení, skoro nebylo nic vidět./// Shrnutí: Na Vojtu Kotka bych řekl velice kvalitní, promyšlená a originální práce. Pro běžného diváka stravitelný, ba dokonce zajímavý příběh s perfektním obsazením. PS: Rád bych viděl všechny tři herce opět pohromadě v nějakém celovečerním filmu. ()

swamp

Budu to hodnotit jako cvičení II. ročníku, čímž kraťas CTRL emotion je. Pod vedením Jiřího Stracha se vytáhl Vojta Kotek a předvedl nám, že možná máme další českou režisérskou naději. :) Mádl a Voříšková jsou k zulíbání - samozřejmě v opačném pořadí - a myšlenka je vcelku nápaditá a vtipně zmáknutá. ()

korbitch22

Kotek napsal skvělý scénář,ve kterém doslova nechal excelovat Jiřího Mádla,který opět potvrdil že hercem se člověk narodí a nemusí herectví studovat.Největším překvapením je Kotkova režie a skvělý a dynamický střih.Vyvaroval se spoustě klišé,nápad s hlasy uvnitř hlavy oceňuju nejvíc,to má asi každý,ale u počítače sem si je nikdy nepředstavoval.Jako menší mínus považuju casting rodičů a na konci v titulkách si mohl odpustit malinkou loupež Z filmu Jedna Ruka Netleská,jinak ovšem nepamatuju kdy sem se naposledy tak zasmál.Originální,vtipné,úderné.Kotek má scénáristicky co říct?Mádl co hrát,Voříšková....to je prostě česká Megan Fox a možná i lepší herečka :) a paradoxně i když má Mádl 80% dialogů,nejlepší hlášku si schoval Vojta pro sebe ;) parádní práce 85%. ()

L-V

Překvapivě svěží mladá filmová tvorba od Kotka, kterého jako herce sice mírně řečeno nemusím, ale jako režisér se ukazuje v nadějném světle. Příběh nikde nedrhne, dialogy nešustí papírem, jak v řadě jiných současných českých filmech a k tomu podařené vtípky a narážky, které z úst příjemně civilně hrajícího ústředního dua zní přirozeně, takže co víc si od filmového debutu (byť krátkometrážního) přát, že? ;) ()

• Ve scéně, kdy Viktor (Jiří Mádl) vyjde ze záchodu, dostane od barmana (Vojtěch Kotek) Frisco bez brčka. V jednom z následujících záběrů se však brčko v láhvi objeví. (Rill)