Ctrl Emotion (studentský film)

Krátkometrážní / Komedie

Česko, 2009, 23 min

Vojtěch Kotek

Myslím si,že by tento filmek mohl bez problémů přehrát dnešní komedie,které jsou občas doopravdy šmíra. Akorát se mi nelíbilo menší přehrávání Zlého a Hodného Viktora(Mádla) a taky pohledy očí,u kterých bylo vidět,jak je to doopravdy nahrané. Ale tohle je nadprůměrný studentský film,za který se Kotek nemusí vůbec stydět.(25.5.2011)

Naštěstí až teď jsem se kloudně podíval na profil filmu a nemůžu uvěřit, že je tady obsah celýho filmu, chudák, kdo si to přečte před zhlídnutím. Výbornej nápad, jak udělat zas jinačím způsobem den poté. Dialogy byly vybroušený, Voříšková je kočka a Mádl výborná držka, natož když se dva Mádlové hádaj. Paráda.(10.3.2012)

Vojta to zvládl velmi dobře. Scénář je skvělej a režie taky, hlavně se mi líbila na začátku kamera. Hrozně mě dostala pointa, sice to asi nebude, tak jako v Ctrl E., ale člověk se někdy tak dlouho rozhoduje a čeká na nějaký emoce a myšlenky a někdy se ani nedostaví. Herce si vybral dobře, hlavně Tereza se k Jirkovi hodí, krásně naservíroval emoce ze situací, kdy se Jiříkova mysl hádá, co má říct nebo udělat. Překvapil mě moc Vojta a samozřejmě kladně.(15.12.2011)

Jako školní cvičení rozhodně nadprůměrné, vtipné a zajímavé. Škoda, že Mádl s Terezou krapet přehrávali. Terezce to ale odpouštím nejen za ten její chraplák :-) . Již jsem to tu psal dříve. Kotka s Mádlem jsem bral jen jako takové hodně komerční krmivo pro pubertální slečny, jehož datum trvanlivosti až všechny ty snowborďačky a raftařky odrostou bude rychle expirovat. Oba mne však už nejednou mile překvapili a já jsem za to rád. Uvidíme co bude následovat a jak se hlavně Vojtěch Kotek dále vyprofiluje. Třeba z něj bude nakonec dobrej rejža, stejně se jím pozvolna stává J. Strach...* * *(18.4.2012)

Mádl sice místama hraje to, co známe z jeho čertovskejch a podobnejch rolí, ale to vlastně nevadi. Je to totiž docela prdel. K tomu kvalitní Tereza Voříšková, která tím svým jemně nakřáplým hlasem fakt dostává. Jinak nápad s vnitřním Matrixem nebo co to je, docela dobry. Nejsu žádnej expert, ale kamera se místama zbytečně moc třese a noční záběry jsou moc tmavy, ale jinak mi na tom v podstatě nic nevadilo. Myslim, že Kotek se pochlapil a jde to s ním do kopce... v podstatě všichni mladí herci maj ještě něco před sebou.(4.7.2014)

• - Ve scéně, kdy Viktor (Jiří Mádl) vyjde ze záchodu, dostane od barmana (Vojtěch Kotek) Frisco bez brčka. V jednom z následujících záběrů se však brčko v láhvi objeví. (Rill)