Olík

Ano, který z pánů režiséru filmů pro dospělé si dá tu práci s maskami, jako to udělal Axel Braun, ale ruku na ……….. :), pouštíme si lechtivé filmy, abychom se pokochaly prací slečny XY pracující v maskérské šatně, nebo naše oči čekají na Danicu Dillan pracující …….... :) B je správně a proto musím se slzou v oku (tedy doufám, že je to slza) konstatovat, že This ain't Avatar funguje nejen jako parodie na Cameronův trhák, ale bohužel i jako parodie na porno :( ps: komentář uživatele LudkovaLevaRuka mne dostal do kolen :) ()

chaosteory odpad!

Rád využiju prostor pro odpad, protože tohle rádoby umění parazitující na Cameronově úspěchu se mi hnusí. Od "P" filmů, které jsou určeny zejména pro naše pohlavní údy, nečekám děj apod a hlavně ho ani nechci. Problém je, že tenhle XXX Avahoň se bere strašně vážně, a prakticky žádná z "hereček" mě nebrala. Snad i páření paviánů by mě vzrušilo víc. Naprosto zbytečné. ()

Prometheus69

To nejdůležitější nabarvit zapomněli.... No nářez! :D Jako porno nic moc.... Ale jako film. :) ____ Akorát nevím kam nacpali ty miliony.... do fosforek? B) Při takové spotřebě, už zkrátka na určitá místa nevybyl rozpočet.... XD A to jak jsou všichni stejně veliký... Ten Navidskej černoch to zabil! :D ()

kingik

S porno parodiemi se roztrhl pytel, ale tahle je unylá. Nedisponuje ničím zajímavým a ani nijak pěkné herečky jsem v ní neobjevil. Nevím, proč tyhle parodie vznikají, když nejsou vtipné ani rajcovní. 20% ()